Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 12 z 12

Temat: [8L] czujnik temperatury cieczy gdzie go szukac??

  1. #11
    Sztomel's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Volkswagen Golf Mk4
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    210 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    uszkodzenie czujnika G62/G2 - przerwa w ciągłości sygnału, zwarcie z masą lub plusem nie są sygnalizowane przez sterownik silnika migającą kontrolką podgrzewania świec żarowych, jakikolwiek błąd związany z czujnikiem G62/G2 jest dopiero widoczny w trakcie odczytów zapisanych błędów Vagiem (pomijając tutaj objawy, które można zaobserwować samemu bez użycia Vaga czyli praca na podwyższonych obrotach po odpaleniu nagrzanego silnika, zwiększone zużycie paliwa, czarny dym przy uruchomieniu silnika).
    Ostatnio edytowany przez Sztomel - 21-01-10 o 22:55
    http://www.a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic10577_1.gif

  2. #12

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    A powiedzcie mi za co ogólnie jest odpowiedzialny ten czujnik, oprócz tego że wskazuję temperaturę na desce?? Czy gdy jest uszkodzony może wskazywać zawyżone temperatury i będzie odpowiedzialny za włączanie wentylatorów?? Czy raczej jak jest zepsuty to pokazuje bardzo niskie temperatury?? U mnie temperatura jak jadę po mieście jest przed 90, ja wyjadę w trasie, lekką nogą raz przed 90 jak delikatnie dodaje gazu gdzieś pod górkę na 5 to wzrasta szybko do 95-może 100 potem spada do normalnej temp....dodam że termostat był wymieniany...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •