Strona 62 z 161 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 611 do 620 z 1608

Temat: [8L] Klimatyzacja w 8L - problemy, porady, serwis

  1. #611
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szewczi90 Pokaż post
    nacisne mu ECON to wtedy sprężarka klimy wyłącza się?
    tak, sprezarka wyłaczy sie jak jest econ

  2. #612
    DraGaN's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Strumień
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Podlacze sie pod temat, mam problem ze sprezarka nie dochodzi prąd do niej i wogóle wiatraki się nie załączają. Czynnik jest, cisnienie ok, bzpieczniki ok, sprezarka dziala po polaczeniu na krotko i chlodzi. Wina czujnika? Jakiego ? Po polaczeniu pod kompa nie ma bledow

  3. #613
    LUKASZ1989's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PP
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Panowie potrzebuję pomocy.
    Mam dwie audi A3 8L jedna z klimą druga bez i chciałbym z jednej do drugiej przełożyć klimę. Jest jakiś wątek na tym forum o tym? Prosiłbym o jakieś porady co do tej operacji.

  4. #614
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DraGaN Pokaż post
    Podlacze sie pod temat, mam problem ze sprezarka nie dochodzi prąd do niej i wogóle wiatraki się nie załączają. Czynnik jest, cisnienie ok, bzpieczniki ok, sprezarka dziala po polaczeniu na krotko i chlodzi. Wina czujnika? Jakiego ? Po polaczen
    sprawdz przekaźnik klimy pod akumulatorem, bo pewnie coś tam moze byc nie halo

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez LUKASZ1989 Pokaż post
    Jest jakiś wątek na tym forum o tym?
    jest to niestandardowy mod w naszych a3 ,
    wątku o tym na forum nie ma, ale są wątki o wymianie nagrzewnicy, zdejmowaniu deski rozdzielczej, wymianie chłodnicy, ew osuszacza, dołozenie wiązki elektrycznej a to bedziesz musiał zrobić i jeszcze troche, przeechodzilem to w swojej a3, ktora była bez klimy
    jak chcesz to sobie zernij do tematu o mim aucie, pierwsze strony to bedziesz mniej wiecej wiedział co cie czeka, lub temat a3 DanioUK ktory takze klime zakładał

    jeśli masz troche pojecia to działaj jeśli nie za bardzo to oddaj do warsztatu, gdzie robili takie rzeczy

  5. #615

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Mam problem z klimatyzacją, raz się załącza raz nie, najczęściej załącza się po nocce w garażu a tak to praktycznie nigdy. Klima jest nie nabita, na vagu wyskakuje mi bład 604 Potencjometr G113.
    Pytanie gdzie tego szukać, jak rozwiązać ten problem.

  6. #616
    mateusz233's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Proszowice
    Auto
    A4 B6 Avant 1.9TDI+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    67 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Odepnij wtyczke od czujnika plynu chlodzacego na prawo od filtra oleju i zewrzyj dwa styki. Jesli dziala to masz uszkodzony termowylacznik. Potencjometr wg mnie nie ma tu nic do rzeczy.

  7. #617

    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mysłowice
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APX

    Domyślny

    Witam serdecznie!!
    Mam problem z klimatyzacja, nie chlodzi prawidlowo. Sprawdzilem bledy na klimatroniku i wyskoczyly nastepujace:
    - 03.1 (G56) Czujnik temperatury wewnętrznej, w desce rozdzielczej, ciągła przerwa, zobacz 02.1
    - 11.7 Klapa centralna, czasem blokowana
    - 15.3 Potencjometr silnika klapy powietrza, czasem przerwa
    - 50.3 - to nie wiem co oznacza, moze ktos sie orientuje

    Wymienilem ten czujnik temperatury i zamiast bledu 03.1 jest teraz blad 03.3 (Czujnik temperatury wewnętrznej, w desce rozdzielczej, czasem przerwa)

    Czy na podstawie tych bledow ktos moze jest w stanie zdiagnozowac dlaczego klima nie chlodzi??
    Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i porady.

    Pozdrawiam!!

  8. #618

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przezmark
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam . mam komplet klimatyzacji manualnej ze skody octavi jak dojdzie biorę sie za montaż bo w moim audi nie ma jej wogole . klimatyzacja manualna proszę was o schematy elektryczne rozmieszczenie wiązek itd . rozmieszczenie rurek itd to raczej prosta sprawa . montowałem parę lat temu klimę do mojej mazdy 323f BA z tym ze tam wiązki itd były zamontowane fabrycznie brakowało bezpieczników i przekaźników tylko a w audi nic nie ma . z wasza pomocą chciałbym napisać manual na forum jak wygląda montaz takiej klimatyzacji większość nie posiada klimatyzacji w egzemplarzach przedliftowych wiec takie informacje na pewno sie tu przydadzą. Prosze tez nie pisać postów typu daj spokój to nie będzie działać itd . mając mazdę tez mi to mówiono a przez 5 lat u mnie klimatyzacja chodziła bez problemu i u następnego właściciela chodzi do dzis

  9. #619
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez makos2311 Pokaż post
    Witam . mam komplet klimatyzacji manualnej ze skody octavi jak dojdzie biorę sie za montaż bo w moim audi nie ma jej wogole .
    klimatyzacji manualnej w a3 nie było, więc schematów elektrycznych takze nie ma, tak w ramach wyjaśnienia

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jantar86 Pokaż post
    Czy na podstawie tych bledow ktos moze jest w stanie zdiagnozowac dlaczego klima nie chlodzi??
    skasuj błedy i zobacz ktore wrócą, zrob jeszcze test klimy vagiem i zobacz co tam wyjdzie,
    fakt ze przy tych błędach klima powinna działać

  10. #620

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przezmark
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    No tyle to wiem .. jak zwykle bardzo wyczerpujacej odpowiedzi uzyskałem na tym przykrym forum . wiem ze nie było manualnej jakos sobie poradze tym bardziej ze sam zakładałes Kosmo taka klime i nawet pyska nie otworzyzsz ******sty koles jestes tak trzymaj

Strona 62 z 161 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •