Strona 48 z 161 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898148 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 471 do 480 z 1608

Temat: [8L] Klimatyzacja w 8L - problemy, porady, serwis

  1. #471
    jaro-A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja mam problem taki ogrzewanie działa ale gdzieś dmucha zimnym powietrzem sprawdzałem już wszystko i jest niby ok , ale jest to denerwujące przy skręcaniu w lewo lub prawo czuć podmuch zimnego powietrza z przedniej deski ,proszę o pomoc

  2. #472
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    a u mnie jak nie ustawisz to jak jedziesz to dmucha bardzo gorącym a jak sie zatrzymasz to mniej od czego to wina? a jak troche rozbujam auto nagrzeje przez szybsza jazde to w srodku wytrzymac nie mozna tak goraco, a ustawione na 19 i auto, z kratek to gorącym daje, dopiero na LO wszystko staje sie delikatnie zimniejsze. czy aby auto nie powinno dawac takiej temp tylko ja regulowac do takiej jaka ma byc a nie caly czas full cieplo?

  3. #473
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pyle Pokaż post
    a u mnie jak nie ustawisz to jak jedziesz to dmucha bardzo gorącym a jak sie zatrzymasz to mniej od czego to wina? a jak troche rozbujam auto nagrzeje przez szybsza jazde to w srodku wytrzymac nie mozna tak goraco, a ustawione na 19 i auto, z kratek to gorącym daje, dopiero na LO wszystko staje sie delikatnie zimniejsze. czy aby auto nie powinno dawac takiej temp tylko ja regulowac do takiej jaka ma byc a nie caly czas full cieplo?
    sprawdz czujnik temp wew, ten w klimatorniku czy przypadkiem nie jest zarośniety kurzem, moze warto go przedmuchać sprawdz, nie czyścilem poliftowego klimatronika

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jaro-A3 Pokaż post
    Ja mam problem taki ogrzewanie działa ale gdzieś dmucha zimnym powietrzem sprawdzałem już wszystko i jest niby ok , ale jest to denerwujące przy skręcaniu w lewo lub prawo czuć podmuch zimnego powietrza z przedniej deski ,proszę o pomoc
    to jest temat o 8l a w profilu masz 8P, takze nie ten dział

  4. #474
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    a gdzie ten czujnik sie znajduje czyzby tam kolo szyby w kratce? taki czarne coś? ja tam dmuchalem na niego ale to nic nie dalo, ile nie ustawisz dalej wali gorącym że masakra nie daje takiej temp co na komputerze. tylko na LO daje małą

  5. #475
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pyle Pokaż post
    a gdzie ten czujnik sie znajduje czyzby tam kolo szyby w kratce? taki czarne coś? ja tam dmuchalem na niego ale to nic nie dalo, ile nie ustawisz dalej wali gorącym że masakra nie daje takiej temp co na komputerze. tylko na LO daje mał
    czujnik w klimatorniku, za takimi małymi kratkami, przyjzyj sie dokładnie

  6. Podziękowania dla kosmo za pomoc w problemie

    Pyle (23-12-13)

  7. #476
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    i jak czyszczenie nic nie da ze psiukne powietrzem sprezonym to co wtedy? bo mnie zaczyna denerwowac to ze mam ustawione na 19 wentylatory wtedy na pozimie II kresek chodza i jak sie pojezdzi tak ostrzej to z kratek daje gorącym jak nie wiem co, nawet jak sie pojedzie w trase to nie idzie wytrzymac, wlaczam LO wtedy wentylatory na maxa sie właczją i wieje takim średnim zimnym, a powinno dawac bardzo chlodnym bo mamy no zime hehe. nie wiem o co chodzi ;/

  8. #477
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pyle Pokaż post
    jak czyszczenie nic nie da ze psiukne powietrzem sprezonym to co wtedy?
    samego czujnika chyba nie da sie wymienić, a moze sie da to sie moze ktos wypowie jeszcze ,
    bo jak nie da to na początek na 100%pewności podmiany klimatornika i ewentualna wymiana

  9. #478
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    kur... to troche zabawy jest, patrzylem na allegro to są czujniki wewnetrzne do klimatornika wiec moze tylko to wystarczy kupic kolo 60 zl chodzi.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    znalazlem 3 czujniki tylko ktory moze szwankowac przy moim problemie i ktory moze na VAGU sie pojawic czy zaden?

    http://allegro.pl/czujnik-temperatury-wnetrza-a3-03-8p0907539a-i3755790428.html

    http://allegro.pl/vw-audi-a3-96-03r-czujnik-temperatury-8l0820541-i3756307095.html

    http://allegro.pl/audi-a3-96-00r-czujnik-temperatury-nagrzewnicy-i3758336459.html

  10. #479
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    I jeszcze jedno pytanie czy to może być nagrzewnica tych moich problemów?

  11. #480
    Xprot's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jelenia góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Pomógł
    22 razy

    Domyślny

    ja zapytam, moze ktos sie spotkal z problemem?

    jechalem autkiem, wpadlem na autostrade i dalem klime na LO, przez jedna tylko kratke- chcialem szybko ochłodzić kawke w tacce. strasznie mocno zaczadzilo mi to kabine- smrodem spalin, a nie jechalem za niczym, po prostu z krtaki poszedl siwy dym. nie widze nic, co mogloby byc przyczyna parownik ladny, wiatrak sie kreci, a z klimy albo mam paranoje albo dalej przyśmierduje spalinami. co to moze byc?

Strona 48 z 161 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898148 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •