Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 32

Temat: alarm..domykanie szyb...brak pomysłow, blaganie o pomoc..

  1. #11
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    trochu umi cytoć widzialem już tą stronke, nie za duzo mi ona mowi ^^ najlepiej jakby napisal ktoś kto ma taka pompke i jakie funkcje ma w niej

  2. #12
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    ja miałem w a3 z końcówką G i domykanie szyb działało z kluczyka jak i z pilota, pilotem mozna tez było otwierac szyby, alarmu nie miałem w ogóle
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  3. Podziękowania dla Grabek za pomoc w problemie

    Żary (20-08-10)

  4. #13
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Grabarz pomógł, dziekuje, a kolego miales taka naklejke na szybie jaka podalem w linku w 1wszym poscie ? bo mi sie wydaje ze naklejka swiadczy o tym ze jakies zabezpieczenie jest, tylko wlasnie problem w tym ze diody zadnej nie mam ani nic podobnego.

  5. #14
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    naklejki nie było żadnej
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  6. Podziękowania dla Grabek za pomoc w problemie

    Żary (20-08-10)

  7. #15
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Żary, jesteś świeżakiem jeśli chodzi o Audi, ale na forum dostałeś już 3(!) ostrzeżenia za notoryczne nieużywanie wyszukiwarki. Nawet w ostatnim temacie, który trafił do śmietnika podałem Ci link, w którym masz wyjaśnione kodowania pompki:
    http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?t=19729
    I wyraźnie masz tam napisane, że kodowanie 00000 występuje w autach wyłącznie z centralnym zamkiem, bez alarmu. Poza tym nie masz w aucie żadnych elementów z ori alarmu i pytasz się czy go masz? Ogarnij się trochę kolego. Co do domykania szyb z pilota, to ewidentnie widać, że masz niefabrycznego pilota i niefabryczny alarm, więc zwyczajnie domykanie może nie działać, bo jest np. niepodłączone - to po pierwsze. Po drugie - kodowanie pompki powinno mieć wartość 00064 + ewentualne inne kodowania. Jeżeli pompka nie daje się zakodować na taką wartość tzn. że tej funkcji nie obsługuje. Tyle w temacie. Gdybyś przeczytał temat, do którego podesłałem Ci link to byś o tym wiedział...
    http://www.a3-club.net/forum/showpos...0&postcount=99
    http://www.a3-club.net/forum/showpos...&postcount=100

    Tym razem daruje Ci ostrzeżenie, ale następnym razem dostaniesz dłuższy urlop.....

  8. #16
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    netes, dokładnie przetrzepałem forum, i z tego co się dowiedziałem, to pompka musi być taka sama w aucie jak jest podana w VIN, napisałem w tym temacie o tym ze rozkodowałem VIN i wyszło ze mam pompkę o literce na końcu G, z FORUM TEGO wiem ze pompka G obsługuje ALARM I DOMYKANIE SZYB. nie rozumiem o co sa pretensje do mnie. dowiedzialem sie takze czytajac TO FORUM ze jak pompka jest podłączona o innym numerze, to sie jej nie zakoduje, wiec tutaj problem ze mam pompke nie od tego auta co trzeba. o otwietanie szyb z pilota mi nie chodzi, chodzi mi o otwieranie/domykanie z KLUCZYKA.

    P.S zapoznalem sie z zasadami forum i je szanuje i staram się przestrzegać.

  9. #17
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    a jak wedlug numeru VIN doszedles jaka masz pompke ??

    jesli auto jest z przed 2001r ETKA nie podaje wyszczegolnionych czesci do konkretnego egzemplarza auta

    a sadzac ze zdjecia masz starsze auto ?

    ETKA bedzie podawac kilka mozliwych pompek montowanych rownolegle w tym modelu w tym czasie.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  10. #18
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    ETKA mi podała dokladnie 4 pompki, przy czym drogi moderatorze jest takie cos jak nr PR. w samej ETCE mialem podane 4 nr PR do 4 pompek, po rozkodowaniu VIN wyszło jaka powinienem miec poniewaz w VIN ma zakodowany numer PR mojej pompki, pokazac screeny jak to zrobiłem ?

  11. #19
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    pokaż, sam jestem ciekaw
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  12. #20
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    do jednego modelu z tego samego roku,miesiaca,dnia,godziny sekundy, może pasowac 6 pompek czy tam innych rzeczy,ale wkoncu jest po cos ten VIN caly tak ? a jest poto właśnie zeby serwis mogl bez problemu dojsc jaka pompka IDEALNIE pasuje w takich sytuacjach jak moja, a tak wogole to przepraszam ze pytam o rzeczy,na ktore malo kto zna odpowiedz....
    Dodano:
    GRABARZ daj e-maila wyśle Ci wieczorem screeny bo teraz jestem w pracy i na tym laptopie ETKI nie mam.
    Ostatnio edytowany przez Żary - 20-08-10 o 15:34 Powód: Automatyczne łączenie postów

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •