Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: A3 na Corrado

  1. #1
    fuzzy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny A3 na Corrado

    od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu korka, audi po prostu mi się znudziło, a zawsze chciałem jeździć typowym klasykiem. I tu pytanie do osób wtajemniczonych jaki silnik byłby najlepszy dla LPG ?
    1.8 G60
    1.8 16V
    2.0 16V
    2.0 8V
    2.9 Vr6

    Generalnie nie chciałbym jeździć autem mocno słabszym niż AGU dlatego 2.0 8V odpada. Jak wygląda utrzymanie korka ? czy co do kosztów wyszedłbym podobnie jak w Audi ?

  2. #2

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek/Poznań
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    a nie myslałes o jakims szybkim projekcie? np mk1 jest tego duzo to fakt ale z mocnym silnikiem ? ładnym wnetrzem i kolorek np siwy.

  3. #3
    hoyraq's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    TSK / WN
    Auto
    mała czarna suka
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Wszystko masz tutaj http://www.corrado.com.pl/forums/index.php . Opłać składkę i się wszystkiego dowiesz. Początki na forum są trudne ale jeśli nie wymiękniesz to poznasz kupe fajnych ludzi. Do LPG najlepszy jest właśnie 2.0 8V bo jest najprostszy i nie ma z nim problemów. G60 odradzam, sam miałem i wiem ile siana trzeba włożyć aby dobrze chodziło (a i tak zawsze się coś spierd...). Osobiście kupowałbym tylko i wyłącznie VR6 w serii, rocznikowo od 1993 r. (elementy zew. i wew. nowego typu) i sam modził. Generalnie jeśli Ci chodzi o auto niezawodne to NIE CORRADO; tutaj nie znasz dnia ani godziny kiedy coś może siąść. Natomiast nikt nie zaprzeczy że to auto niepowtarzalne, ma duszę, wymaga dużo poświęcenia, trzeba o nie dbać. Wszystkiego wyszło tylko ok. 97,5 tyś sztuk więc raczej unikat na dzień dzisiejszy. Ładnych i zadbanych jeszcze mniej.




    Mam taki sentyment do tego auta że nim do ślubu pojechałem






    Jeśli się zdecydujesz na zakup tego auta to życzę dużo cierpliwości i wytrwałości. Odpłaci się niesamowitymi wrażeniami z jazdy

  4. #4
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Tak jak kolega niżej 2.0 8V to najlepszy wybór ew 16V. G60 skreśl, VR6 i bez gazu jest awaryjny jak cholera. Ja mam właśnie 2.0 16V w benzynie, silnik nie do zajechania, dużo tanich części ponieważ to bardzo popularny silnik w serii 136KM a ja po paru modach mam 152 i idzie całkiem całkiem. Autko na sprzedanie bo po 1. chce pozbyć się mojej a3 i przesiąść się na s3 a po 2. chce zrobić od podstaw vr6 a swap z 2.0 nie za bardzo się opłacawiec więc jakby co to pisz.

  5. #5
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    wg. mnie jak corrado to tylko vr6 ten dźwięk.....

  6. #6
    woodycr's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suchy Las/Poznań
    Auto
    BMW Tez 3:)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    zawsze mozna zaaplikowac jakis ciekawy piec cos nowszej generacji zeby bylo mniej awaryjnie ale to klasyk i najlepiej aby zostawic w orginale powodzenia w poszukiwaniach
    WLKP
    Samochód ma dopiero wtedy wystarczająco mocy,gdy się rano przed nim stoi i boi się wsiąść do niego.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •