Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Mechanizm tylnej wycieraczki i podlokietnik

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GD
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Mechanizm tylnej wycieraczki i podlokietnik

    Witam, zakupilemsobie niedawno a3 z 2003 roku, jednakze posiada kilka mankamentow ktore niekoniecznie wplywaja na komfort jazdy aczkolwiek sa dosyc upierdliwe i chcialbym cos na nie zaradzic chodzi tu mianowicie o niedzialajacy mechanizm tylnej wycieraczki oraz ulamany zawias od podlokietnika . O ile w tej pierwszej sytuacji wiem ze raczej koenieczna bedzie wymiana calego mechanizmu (gdyz silniczek dziala, ale kolo zebate jest wytarte ) o tyle nie chcialbym wymieniac podlokietnika, poniewaz samochod mam w skorze a taki podlokietnik kosztuje conajmniej 200 zl:/ a szczerze mowiac to zakup i oplaty zwiazane z zakupem samochodu nieco mnie pociagnely finansowo.. byc moze ktos z was juz mial taki problem i moze mi cos poradzic? moge wstawic zdjecie jak dokladnie wyglada sytuacja podlokietnika zeby troche rozjasnic sytuacje . A co do pytania o mechanizm tylnej wycieraczki to zastanawiam sie gdzie moglbym takowy dostac? i czy mozliwe jest zamontowanie "tylko" orgianlnej czesci do tego audi? czy nada sie tez powiedzmy od golfa? Jest mozliwosc regulacji predkosci tylnej wycieraczki (silniczek rozpoznaje bodajze 4 stany pradowe) i to wydaje sie byc problemem. Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 19:07

  2. #2
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    1. tak, mozna caly podlokietnik dokupic w czesciah, ale to juz raczej tylko ASO, a tam najdrobniejsza czesc moze kosztowac tyle co caly podlokietnik na allegro
    - rysunki sa na forum z poszczegolnymi czesciami, wystarczy poszukac

    2. wycieraczka, tez byly tematy
    - gdzie moglbys takowy dostac, a np na allegro, w ASO itd
    musisz kupic taki jak masz teraz, czyli najprawdopod 8E9 955 711 E ( 8p 3drzwiowe)
    taki sam numer jest w a4 B6 , nie mam pojecia czy rowniez w Golfie5
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #3
    Wielkopolskie pstryq's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań miasto doznań :)
    Auto
    VW Passat B8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    OloPK3 zmień sobie w opisie że masz 8P a nie 8L; sama klapka zamykająca schowek w podłokietniku kosztuje w aso ponad 200pln

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •