Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: [Problem rozwiązany] Przełącznk świateł 8p

Threaded View

  1. #1
    nester78's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi A3 S-line
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Exclamation [Problem rozwiązany] Przełącznk świateł 8p

    Witam Wszystkich,
    Mam pewien problem z przełącznikiem świateł i jednocześnie wielką prośbę...ale od początku. Moja A3 została sprowadzona ze Stanów i ponieważ zbliża się termin przeglądu technicznego muszę rozwiązać problem tylnego światła przeciwmgielnego którego auto w wersji amerykańskiej nie posiada, gdzieś jednak wyczytałem ze w 8p wystarczy wymienić przełącznik świateł na europejski i odpalić opcję w komputerze ... niestety po wizycie w serwisie audi dowiedziałem się iż oni nie są w stanie ustalić po moim vin europejskiego numeru tej części gdyż po wpisaniu w ich system wyrzuci im dokładnie taki przełącznik jak mam zainstalowany. I tu wielka prośba do wszystkich .... jeśli ktoś ma dokładnie taki przełącznik jak na fotce posiadający te same przyciski plus oczywiście możliwość włączania tylnych świateł przeciwmgielnych bardzo proszę o podanie nr części lub jeśli to możliwe VIN na email ernest@xl.wp.pl bądź może ktoś z was wie gdzie mogę kopić taki przełącznik nie znając tych danych będę bardzo wdzięczny .... czas goni i zaczynam się bać ze będę musiał odstawić moje autko do garażu

    Dodam jeszcze tylko ze auto to A3 8p 2007r

    Pozdrawiam!

    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 19:06

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •