Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 112

Temat: Maglownica

  1. #31
    jarekkabat's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Jutro magiel.zostanie wymontowany. Porobie zdjecia.

  2. #32
    jarekkabat's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    up. pytanie poza konkursem! dostałem dosyć tanią ofertę kupna używanej maglownicy z Seata Toledo 2 o nr. 1J1 422 105. Podejdzie ona? dokładnie nie wiem jaką sam mam ale z czego się orientuję to były dwa rodzaje na krótkie drążki (którą sam posiadam) i długie.

  3. #33
    Thekruzia's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wysokie Mazowieckie
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja mam taki problem..jak skrecam fajera tak minimalnie 0,5 obrotu i wiecej to jest takie PUK jakby cos przeskakiwalo jak odbijam to samo ,
    w lewo i w prawo.. zadne przeguby .. cos z ukladu kierowniczego. Prosze o pomoc i pocieszenie ze to nie magiel!

  4. #34
    jarekkabat's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    To sie dzieje podczas jazdy? Tez mialem takie jednostronne pukniecie. Okazalo sie ze to lozysko amortyzatora.

  5. #35

    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi A3, 2001, 1.6+LPG, polift
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Hej,
    wymieniałem ostatnio czujnik na pedale hamulca i przy okazji zauważyłem że cieknie mi olej jakiś na tej przekładni do regulowania położenia kierownicy. Pytanie: czy to jest maglownica i dwa czy te wycieki bedą większe jak bardziej wyciągne kierownice do siebie. Ewentualnie czy jest jakis zestaw naprawczy by uszczelniacze powymieniać.

  6. #36
    beniek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zambrów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Nie chce zakładać nowego tematu wiec zapytam tutaj. Padł mi magiel i mam już nowy na wymianę. Przekładania była już kiedyś zmieniana przez mechanika ale dość nieudolnie w związku z tym była przestawiana kierownica. I teraz moje pytanie, jak to wszystko poustawiać od tak zwanego 'zera'? żeby kierownica się równo kręciła w obie strony, jak powinna wyglądać pozycja 'zero' maglownicy przed montażem? jak powinna być ustawiona kolumn kierownicza w pozycji 'zero' przed montażem?

    Czy na tym foto http://images49.fotosik.pl/1740/c213cfc5427a31fe.jpg kolumna jest ustawiona w pozycji na wprost ?
    Ostatnio edytowany przez beniek - 26-02-15 o 08:57

  7. #37

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnoiwiec
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, na przeglądzie stwierdzono mi że maglownica nadaje się już do regeneracji i że tylne tuleje przednich wahaczy są do wymiany, tylko że ja tego jakoś nie odczuwam, nie mam żadnego problemu jeśli chodzi o sterowanie (żadnych stuków, luzy jeśli są to minimalne). Jako że koszty są duże to pytanie czy coś z tym robić czy czekać aż sytuacja się pogorszy ?

  8. #38
    piteroo21's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Dopuszczalny luz na kierownicy to 15 stopni o tym Cie diagnosta powinien poinformowac.
    Możesz nie odczuwać zuzycia tulei ale może zaczać ciąć opony. Jak bedziesz robic to poliuretan lub lemfoedery wzmocnione założ i zapomnisz na lata o problemie.
    ALHandra serial 1,9TDI ALH 90+ ------> 120KM 269Nm------> 140KM 340Nm ------> ------>???

    piteroo21

  9. #39

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnoiwiec
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piteroo21 Pokaż post
    Dopuszczalny luz na kierownicy to 15 stopni o tym Cie diagnosta powinien poinformowac.
    Możesz nie odczuwać zuzycia tulei ale może zaczać ciąć opony. Jak bedziesz robic to poliuretan lub lemfoedery wzmocnione założ i zapomnisz na lata o problemie.
    Właściwie nic o tym nie mówił, powiedział tylko że przegląd podbije chodź nie powinien tego robić.
    Czyli maglownicę na razie zostawić a zająć się tulejami ? Jakie są średnie koszty wymiany tulei ? Czy wymieniać od razu komplet przednie i tylne ?

  10. #40
    piteroo21's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Przednie (gumowe) to chyba koszt chyba koło 6zł szt (poliuretan to nie wiem), tylne gumowe pełne po 40zł około, poliuretan czerwony tył 62zł szt.

    Odnosnie luzów magla to luz albo na przekłądni zębatej lub na kolumnie (krzyżaki) i to jest bardziej prawdopodobne. Temat poruszany na forum.
    ALHandra serial 1,9TDI ALH 90+ ------> 120KM 269Nm------> 140KM 340Nm ------> ------>???

    piteroo21

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •