Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 42

Temat: alarm w audi

  1. #21
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Golem1 Pokaż post
    gdzie są te kratki od strony tylnej szyby
    czujki masz "zespolone" plastikowym stelazem i sa umiejscowione w kratkach ale przy szybie przedniej. Nie kazda lampka tez nadaje sie do zamontowania trzeciego czujnika kolo wlacznika lampki do czytania , poniewaz nie ma tam po prostu krateczek kolo wlacznika.

    moja stara lampka


    pierwsza kratka od lewej : zaslepka, miejsce na mikrofon , miejsce na czujnik ruchu.

    lampak do gory nogami


    czerwony obszar to wlasnie miejsce w ktorym siedza czujniki

    oczywiscie mowa o fabrycznym alarmie
    Who I am? I am a the Champion.

  2. #22
    Remik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    dzieki , czyli ciezko bedzie wpakwoac tam nie fabryczne czujniki z alarmu
    Ubezpieczenia OC/AC w bardzo atrakcyjnych cenach oraz warunkach zapraszam do kontaktu

    GG : 8326452
    email : remik83@gmail.com

  3. #23

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    brak
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Wkładka zamka drzwi kierowcy i alarm fabryczny.

    Witam
    Niedawno doświadczyłem w najgorszy sposób jak łatwo można otworzyć 8P bez kluczyka z fabrycznym alarmem który w momencie otwarcia się dezaktywuje.

    Pytanie :

    1. Zastanawiam się żeby kupić sama maskownice klamki od strony pasażera i przykryć ten nieszczęsny zamek w drzwiach. Z tego co zauważyłem to trzeba lekko przeszlifować taka maskownicy (tzn. jeden zaczep) i potem normalnie zamontować na klamkę przykrywając wkładkę. Zastanawiam się jednak czy dobrze myślę ponieważ z tego co piszą na forum to wychodzi na to ze potrzeba jednak klamkę od "anglika" żeby ukryć lub zlikwidować ten zamek. Mógłby ktoś to sprostować ?

    2. Kwestia alarmu. Czy jest możliwość przeróbki fabrycznego alarmu w taki sposób aby przekręcenie kluczyka w drzwiach nie dezaktywowało go ? Wiem ze w zamku jest mikro styk od otwierania i zamykania i on odpowiada za uzbrajanie i dezaktywacje alarmu podczas przekręcania zamka w drzwiach.

    Pozdrawiam i dzięki za wskazówki.

  4. #24
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Mozesz kupic klamke z anglika i podmienic, ale dezaktywacji raczej nie ominiesz.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  5. Podziękowania dla DanioUk za pomoc w problemie

    smokatsu84 (01-08-15)

  6. #25
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Mam polifta też po włamaniu do samochodu i kupnie nowego bębenka założyłem nakładkę taką jak na klamce od pasażera pasuje idealnie tylko minimalnie od wewnętrznej str było trzeba przypiłować w jednym miejscu pilnikiem-spełnia to swoją rolę bębenek maskuje.
    Co do alarmu to w fabrycznym nie wiem czy idzie tak zrobić by się nie dezaktywował po przekręceniu kluczykiem w drzwiach. Nie mam fabrycznego założyłem ampio can ale właśnie mam tak podłączony, że jak chcę kluczykiem odkluczyć drzwi to załącza mi syrenę.

  7. Podziękowania dla acinr_PL za pomoc w problemie

    smokatsu84 (01-08-15)

  8. #26

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    brak
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez acinr_PL Pokaż post
    Mam polifta też po włamaniu do samochodu i kupnie nowego bębenka założyłem nakładkę taką jak na klamce od pasażera pasuje idealnie tylko minimalnie od wewnętrznej str było trzeba przypiłować w jednym miejscu pilnikiem-spełnia to swoją rolę bębenek maskuje.
    Co do alarmu to w fabrycznym nie wiem czy idzie tak zrobić by się nie dezaktywował po przekręceniu kluczykiem w drzwiach. Nie mam fabrycznego założyłem ampio can ale właśnie mam tak podłączony, że jak chcę kluczykiem odkluczyć drzwi to załącza mi syrenę.
    No własnie o to mi chodziło , przypiłować trzeba jeden zaczep od spodu maskownicy w kształcie litery "U" prawda ? Dobrze się to trzyma ? Nic się nie telepie ? Rozumiem że bębenek sie elegancko chowa pod maskownicą ?

    Pozdr

  9. #27
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    nie pamiętam dokładnie co trzeba przypiłować jak chcesz mogę jutro zdjąć nakładkę i zrobię ci zdj jak to wygląda. Nic się nie telepię pasuje idealnie no i bębenek zakryty.

  10. #28

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    brak
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez acinr_PL Pokaż post
    nie pamiętam dokładnie co trzeba przypiłować jak chcesz mogę jutro zdjąć nakładkę i zrobię ci zdj jak to wygląda. Nic się nie telepię pasuje idealnie no i bębenek zakryty.
    jeśli znajdziesz moment to będę wdzięczymy, możesz podesłać na PW żeby tego tematu za bardzo już nie zaśmiecać

    pozdr

  11. #29

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    inna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Mozna prosic o liste potrzebnych rzeczy do montazu alarmu fabrycznego 2005r ?


    Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

  12. #30
    Konio_68's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Volvo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    W takim przypadku musisz się liczyć z jednym : jak ci się rozkodują klucze w module będziesz miał problem . Pozostanie wywalenie szyby .
    Ja miałem 3 miechy temu taką sytuację . Napięcie podczas rozruchu spadło tak mocno że moduł stracił klucze . Ja akurat mam dokładany alarm . Nie miałem pojęcia że klucze się wykasowały do momentu aż chciałem zamknąć auto ponownie. Nie działał central z pilota więc zamknąłem z kluczyka. No ale żeby alarm wyłączyć "dokładany" musi być z pilota po to właśnie żeby wkrętakiem alarmu nie rozbroić.
    Otworzyłem drzwi i alarm się od razu aktywował . Miałem problem bo nie wiedziałem gdzie jest ukryty ani gdzie jest wył serwisowy. Na szczęście miałem kluczyk od syreny.
    W moim wypadku skończyło się tak że laweta do znajomego do garażu . Znalazłem alarm wypiąłem go . Zakodowałem ponownie oba klucze VCdsem i ponownie go włączyłem w obwód.
    Koło zamknięte : alarm odcina zapłon ( brak kom vcds ) ... Jak się pozbędziesz zamka to jak Ci się rozkodują klucze to tylko wywalenie szyby pomoże . Inaczej nie zakodujesz kluczy ponownie.
    A uwierz mi jak aku jest słabe i podczas rozruchu nap mocno spadnie o problem z kluczami łatwo. Lepiej dokup alarm za około 450 pln. Zamontuj i razie czego tylko go wypniesz , a auto otworzysz z kluczyka ręcznie . Wtedy zakodujesz klucze i po sprawie. W cenie 450 kupisz alarm z syreną z własnym zasilaniem , czujnikami ruchu i kartą SPiD . Np polskiej firmy DEST .. DOG70 . działa po CAN prosty w instalacji i lepszy od fabrycznego

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •