Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 22

Temat: Test kontrolek, licznika, deski

  1. #1

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szyszczyce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN

    Post Test kontrolek, licznika, deski

    Witam, mam dość nietypowy problem ponieważ zakupiłem auto po wypadku i od początku nie jest kompletne. Ostatnio wymieniłem pompę ABS ponieważ stara byla zmiażdżona i do tej pory jeździłem bez. Wszystko wymienione wygląda ok, tylko martwi mnie to ze żadne kontrolki się nie zapalają. Przed wymiana jesze pikało cośprzy ruszaniu, teraz przestało
    Ale przejdę może do rzeczy, słyszałem ze niektórzy nieuczciwi sprzedający potrafili wyjmować żarówki albo zaklejać taśmą. Na szczęście nie mogli tego zrobić w a3 bo rozebrałem licznik i tam nie ma żarówek tylko diody. I moje pytanie brzmi czy można było jakoś wyłączyć te kontrolki? powiadomienia? Bo na desce mało co się pali. A może jest jakiś test na sprawdzenie działania licznika w innych samochodach było możliwe że na moment wszystkie kontrolki się zapalały zeby sprawdzić czy świecą. A moze ktoś spotkał sie z podobną sytuacją i ma inny pomysł?
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-08-15 o 15:06

  2. #2

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Ruda
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    4,294,967,295 razy

    Domyślny

    Licznik możesz przetestować vagiem.
    Ostatnio edytowany przez mufek - 29-09-10 o 13:09 Powód: Automatyczne łączenie postów

  3. #3
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    hm, srodkowy bezpiecznik 30A przy akumulatorze odpowiada u mnie ABSowi, wyjelismy go ostatnio i zapalilismy auto i wywalilo nam kontrolkę ABS, więc może spróbuj wyjąć ją i sprawdz czy ci wywali błąd

    dodatkowo POLSKI VAG ma fajną aplikację na test ABS
    There's only one word you need to know. Low.

  4. #4
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    właśnie zrób test licznika vagiem, będa paliły się wszystkie kontrolki
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ja tak ze swojej strony dodam, ze jak kupilem samochod to okazalo sie ze poprzedni wlasciciel zakleil po stluczce kontrolke poduszek ( swiecila sie caly czas, tylko byla niedokladnie zaklejona i minimalnie przeswiecala ), potem okazalo sie ze pod zegarami wiazki kabli przypominaly obraz iraku po wojnie. Przy kupowaniu samochodu trzeba wszystko sprawdzic bo potem mozna sie niemile zaskoczyc ...

  6. #6

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szyszczyce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN

    Post

    O właśnie, zapomniałem tez dodać ze nie ma również poduszek. Po ściągnięciu tej pokrywy z kierownicy pod spodem sa gole kable poklejone izolacja
    I właśnie również żadna kontrolka się nie świeći.
    A powiedzcie o co chodzi z tym "VAGiem" bo czytałem i na forum kilka postów i nie rozumiem.
    To chodzi o to że muszę kupić taki kabel na allegro i podłączyć do kompa? Nie da się może bez jakoś sprawdzić? a i w takim razie może ktoś ma jakies poradniki i programy bo na allegro sam kabel kosztuje ze 30zl a z jakas plyta z pomoca i darmowymi programami ściągniętymi z netu 2x tyle

  7. #7

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Ruda
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    4,294,967,295 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sweex007 Pokaż post
    O właśnie, zapomniałem tez dodać ze nie ma również poduszek. Po ściągnięciu tej pokrywy z kierownicy pod spodem sa gole kable poklejone izolacja
    I właśnie również żadna kontrolka się nie świeći.
    A powiedzcie o co chodzi z tym "VAGiem" bo czytałem i na forum kilka postów i nie rozumiem.
    To chodzi o to że muszę kupić taki kabel na allegro i podłączyć do kompa? Nie da się może bez jakoś sprawdzić? a i w takim razie może ktoś ma jakies poradniki i programy bo na allegro sam kabel kosztuje ze 30zl a z jakas plyta z pomoca i darmowymi programami ściągniętymi z netu 2x tyle
    Poszukaj na forum, wszystko jest bardzo dobrze opisane. Istnieje wiele tematów o vagowaniu auta. Najprościej będzie jak znajdziesz kogoś z vagiem w twojej okolicy. Jest lista osób posiadających vaga Jak nikogo od nas z forum nie znajdziesz to porozglądaj się na innych forach. Zawsze można się umówić.

    Pozdro
    Ostatnio edytowany przez mufek - 29-09-10 o 13:58

  8. #8

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szyszczyce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN

    Post

    nie byłoby źle. bo u mechanika nawet za głupie podłączenie i test ciągną kase jak za zboże

  9. #9
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    gdzie są te szyszyce?

  10. #10

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czeladź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    szyszczyce

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •