Strona 57 z 104 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 561 do 570 z 1038

Temat: Klimatyzacja w 8P - problemy, porady, serwis

  1. #561

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam. Mam problem z dodatkowym ogrzewaniem, Jak podpinam kompa pod moją a3 to wyskakują mi 3x błąd Dodatkowego ogrzewania powietrza. Może ktoś wie o co chodzi? albo z tym ktoś miał do czynienia?

  2. #562

    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wwa
    Auto
    a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny

    Witam czy wie ktoś gdzie znajduje się czujnik g86 opisany w vcds jako fresh air intake temerature pytam bo przgladalem bloki pomiarowe i na nim mam odczyt temperatury -50 C , blędów nie ma

  3. #563

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krysa Pokaż post
    Witam czy wie ktoś gdzie znajduje się czujnik g86 opisany w vcds jako fresh air intake temerature pytam bo przgladalem bloki pomiarowe i na nim mam odczyt temperatury -50 C , blędów nie ma
    Mam tak samo i tak ma dużo osób, zalezy jaki masz rocznik auta w pierwszych modelach te czujniki były, pozniej już nie, ale wszkazanie jest wlasnie -50st.C tak jakby był uszkodzony a go fizycznie poprostu nie ma.
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

  4. #564
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krysa Pokaż post
    Witam czy wie ktoś gdzie znajduje się czujnik g86 opisany w vcds jako fresh air intake temerature pytam bo przgladalem bloki pomiarowe i na nim mam odczyt temperatury -50 C , blędów nie ma
    chyba g89 a nie g86
    ale to tylko do roku 06/nr 12 na rysunku

  5. #565

    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wwa
    Auto
    a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Igorch Pokaż post
    Mam tak samo i tak ma dużo osób, zalezy jaki masz rocznik auta w pierwszych modelach te czujniki były, pozniej już nie, ale wszkazanie jest wlasnie -50st.C tak jakby był uszkodzony a go fizycznie poprostu nie ma
    Mam rocznik 2007 modelowo 2008

  6. #566

    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rawicz
    Auto
    Sportback BKD
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam problem mam tego typu w zeszlym roku bylo wszystko ok w maju do mojego BKD wjechalo Gtb17 wszystko hasa ok ale zrobilo sie zimno wiec zaczelem uzywac ogrzewanie a tu zonk, zaczne od tego na komputerze zadnych bledow sprawdzany Vas'em pierwsze co zmienilem termostat od razu nowy plyn no ale ogrzewania dalej brak wiec kupilem nowy zbiorniczek wyrownawczy i teraz bankowo jest cisnienie w ukladzie bo po odkreceniu korka jest "psss" no ale nadal nic,wie pomyslalem ze moze chlodnica spalin cos zatkana, egr i tak zaslepiony i wylaczony to wczoraj zdemontowalem chlodnice spalin dwa grube weze razem zlaczone, no ale to nadal nie pomoglo i juz koncza mi sie pomysly chlodnica zatkana nie bo dolnym wezem spuszczalem plyn i lecial jak glupi, co jest najdziwniejsze silnik sie nie grzeje trzyma caly czas 90' a chlodnica jest zimna i lewy waz od chlodnicy rowniez a reszta wszystkie gorace, nagrzewnica rowniez ma przeplyw sprawdzane sprezarka jak i zasysalem powrot ustami i plyn przez nia leci ma ktos jakis pomysl bo juz mi rece opadly.

  7. #567

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mysłowice
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Witam mam taki mały problem gdy zaczynam jazdę swoim a3 8p przez pierwsze pare kilometrów dmuchawa sama zwieksza obroty dmuchania tak to moge nazwac choc nie mam włączonego AUTO i musze sam zminiejszac bo nie raz dochodzi do MAX. Może ktos z was spotkał sie z takimi czarami
    Ostatnio edytowany przez Endru88 - 26-11-15 o 14:52

  8. #568

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Witam wszystkich.Panowie taki problem.Gdy na panelu klimy ustawie nadmuch na szybe to slabiutko grzeje.Sciagnalem schowek i wyglada mi na to ze klapa nastawcza chodzi ok.Na nogi i przod laduje jak zloto,tylko z nadmuchem na szybe jest kiepsko.Ma moze ktos pomysl na ogarniecie tego bo zima sie zrobila

  9. #569
    9kuki3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Racibórz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam. Przestała mi działać klima. Nowe auto, pierwsze z klimą, dlatego nie wiem jak się zachowuje gdy kończy się gaz Wyczytałem, że nie można wtedy przejść z trybu ekonomicznego. Proszę o informację, czy tak naprawdę jest, ponieważ u mnie mogę normalnie zmieniać tryby, tyle że sprężarka nie odpala (cisza, obroty nie rosną).

  10. #570

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    sląskie
    Auto
    golf 5
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez 9kuki3 Pokaż post
    Witam. Przestała mi działać klima. Nowe auto, pierwsze z klimą, dlatego nie wiem jak się zachowuje gdy kończy się gaz Wyczytałem, że nie można wtedy przejść z trybu ekonomicznego. Proszę o informację, czy tak naprawdę jest, ponieważ u mnie mogę normalnie zmieniać tryby, tyle że sprężarka nie odpala (cisza, obroty nie rosną).
    Jak jest od +4C w dół klima nie rusza mimo że światełko AC ON jest aktywne.

Strona 57 z 104 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •