Strona 26 z 38 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 251 do 260 z 371

Temat: Odma silnika

  1. #251

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bochnia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    zamówiłem te za 80 zł teraz czekamy i będziemy patrzyć co z tego wyjdzie zjezdziłem wczoraj większość szrotów w promieniu 50 km i niestety nic nie znalazłem

  2. #252
    edekxp's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    No w moim poprzednim 1.8 też się ten króciec złamał.Posklejałem i jakoś się trzyma

  3. #253

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dolnyśląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Czy ktoś miał przypadek że z powodu uszkodzonej odmy silnik po nagrzaniu kopcił na biało ? Kopci mi strasznie i podejrzewam uszczelkę pod głowicą ale coś mało płynu ubywa, albo wcale, a gdzieś wyczytałem że może być to wina odmy.

  4. #254

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Witam.
    Jakies 3 miesiace temu regenerowalem turbine w moim agr i odma byla org OK (ilosc oleju w IC normalna itd)
    Zrobilem okolo 7 tys km i zauwazylem duza ilosc oleju w ukladzie dolotowym . Widoczne slady zaczynaja sie od ODMY. Wowczas auto mialo zmieniana pompe wtryskowa i wtryski. Po calej operacji zrobilem okolo 600 km gdzie auto wciagnelo mi okolo litra oleju.
    Wymienilem odme - stara org odma byla juz do niczego. Nowa kupilem na szybko pierwsze lepsza ze sklepu za okolo 40 zl i ta dziala poprawne. Jednak olej dalej sie pojawia w ukladzie. Pytanie czemu ?

  5. #255
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Nie ten temat - bierze olej w ogólnym. Pewnie turbina powiedziała dobranoc. Napisz tam dokładnie co i jak - jaki olej, czy coś wcześniej brał, itd.

  6. #256

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Czy pobor oleju przed odme to nie temat zwiazany z odma ?

    Turbina dopiero co po regeneracji i spisuje sie OK

  7. #257

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chełm
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    ok wracam do tematu, jest sprawa

    pisalem juz wczesniej w tej sprawie, ale w sumie nic nie ustalilem bo ciężko dojsc bez wzoru.
    czy ktos posiadający silnik AUM moze mi pstryknąć pare fot, albo na sucho podpowiedziec, gdzie idą węże 10 i 19.
    19 podejrzewam wchodzi w dolot przed turbo, ale moge sie mylic.
    najgorzej ten 10.

    jest ktos chetny do pomocy Panowie?

    dodam raz jeszcze ze u mnie odma wychodzi i przy tym trojniku jest sieczka, rozpadlo sie to i jednego weza nie ma w ogole, ktos rzeźbił. probuje to zrobic, bo w nocy jak stoje na swiatlach to paruje spod machy. he


  8. #258

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlaskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    33 razy

    Domyślny

    Siemka ,pytanie do wszystkich .Czy wlew oleju tak jak na zdjęciu ...powinien siedzieć sztywno czy nie .Dodam ,żę u siebie mam tj wyciek spod tego plastikowego wlewu (uszczelka jest) ,ale mogę go normalnie podnieść -się rusza (gdyby nie odma do niego przykręcona to pewnie i bym go wyciągnął).Czy tak ma być ?Czy jest uszkodzony i powinien siedzieć sztywno ?


  9. #259
    Warhammer's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraina smoków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    156 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Pozio ja mam AUQ ale to raczej to samo 19 wchodzi do 18 potem przez zawór 2 do wezyka 2 i wchodzi do filtra oleju 1,10 idzie niepamietam dokładnie ale koło miarki oleju z prawej strony to sa weze odpowietrzajace tam niema cisnienia

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pavlos2 Pokaż post
    Siemka ,pytanie do wszystkich .Czy wlew oleju tak jak na zdjęciu ...powinien siedzieć sztywno czy nie .Dodam ,żę u siebie mam tj wyciek spod tego plastikowego wlewu (uszczelka jest) ,ale mogę go normalnie podnieść -się rusza (gdyby nie odma do niego przykręcona to pewnie i bym go wyciągnął).Czy tak ma być ?Czy jest uszkodzony i powinien siedzieć sztywno ?

    rozbierz wyczysc cały wlew zmywaczem albo rozpuszczalnikiem osadz całosc na silikonie i poskładaj w kupe,to samo miał sarin lało mu olejem rozebrałem osadziłem na silikonie i ma swiety spokuj
    1.8-125km->1.8T-180km

  10. Podziękowania dla Warhammer za pomoc w problemie

    Pavlos2 (06-05-15)

  11. #260

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlaskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    33 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Warhammer Pokaż post
    Pozio ja mam AUQ ale to raczej to samo 19 wchodzi do 18 potem przez zawór 2 do wezyka 2 i wchodzi do filtra oleju 1,10 idzie niepamietam dokładnie ale koło miarki oleju z prawej strony to sa weze odpowietrzajace tam niema cisnienia

    - - - Aktualizacja postu - - -



    rozbierz wyczysc cały wlew zmywaczem albo rozpuszczalnikiem osadz całosc na silikonie i poskładaj w kupe,to samo miał sarin lało mu olejem rozebrałem osadziłem na silikonie i ma swiety spokuj
    Dzięki za informację .Czy silikon na wysoką temperaturę (czerwony )będzie dobrym rozwiązaniem ?

Strona 26 z 38 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •