Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Problem z kluczykiem i szybą

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 BMB
    Podziękował
    raz

    Domyślny Problem z kluczykiem i szybą

    Witam. Dziś zakupiłem Audi A3. Mam dwa problemy: szyba od strony pasażera słabo się domyka, tzn domyka się i cofa, czytałem coś że to wina ślizgu tak?

    Drugi problem. Mam dwa kluczyki: jeden z przyciskiem, drugi bez. I problem jest taki że po naciśnięciu przycisku nie otwierają się zamki ani nie zamykają. Zero reakcji. Nie świeci się żadna dioda na kluczyku, zamykanie i otwieranie bezpośrednio z kluczyka działa bez zarzutu. Pomyślałem bateria, jutro kupię nową, ale pojawia się kolejne pytanie: jak się rozkoduje to jak zakodować ten kluczyk? Mógłby ktoś napisać instrukcję krok po kroku, szukałem po forach ale jeden pisze żeby przekręcić raz, inny że kilka razy. Człowiek sam nie wie.

    Dziękuje z góry Państwu za pomoc.

    Pozdrawiam, Tomasz.

  2. #2
    ułe's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oświęcim
    Auto
    Vw CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    jeżeli chodzi o szybe to pradopodobnie masz do wymiany ślizgi jak napisalesa a jezeli chodzi o kluczyk to tylko scyzoryki mały opcje otwierania i zamykania samochodu z kluczyka a jaezeli masz tylko jeden duzy przycisk na kluczyku to jest to przycisk od małej żaróweczki ktora znajduje sie w kluczyku a kodowanie pilota kluczyka odbywa sie przez włożenie kluczyka do stacj i przekrecenie w pozycje zapołonu i naciskanie opcji otwarcia i zamkniecia samochodu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •