Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 59

Temat: Laptop do 2000zł

  1. #41
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    kolego siwylbko kup sobie np. acera i della i lenovo o takich samych parametrach i zrób benchmark wtedy zrozumiesz dlaczego acer jest tyle tańszy.

    Kolego Cycku do laptoków typu HP mam zastrzeżenia zwłaszcza z grafiką dedykowaną Geforce czy Radeon - lubią się przegrzewać układy chłodzenia - miałem 3 lata z serii dv2500 i mam do sprzedania dv6000 - oba się grzeją pod rękami (dysk mają) i jeden po 3 latach wylądował w serwisie drugi po roku.
    Mam asusa i jest zimno pod rękami wreszcie i nie wyje jak wiatrak od klimy w audi
    Możliwe że nowe modele mają już coś poprawionego - serie compaq (znajomy ma rok ) wydają się być mniej awaryjne iż legendarny pawulon

    Co do konfiguracji mam uwagę do procka - niestety AMD to nie intel - jaka cena taka jakość i wydajność choć nie mówie ,że są złe
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  2. #42
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Kolego Kito rozumiem że posiadasz właśnie takie laptopy z tymi samymi podzespołami i zrobiłeś takie porównanie i zamieścisz je tutaj oszczedzając nam wydania kilkunastu tysięcy? Bo rozumiem ze twoja wypowiedz jest poparta dowodami w formie testow a nie tylko "a Marcin powiedział" ? Zawsze chetnie przeczytam taki test by moc poglebic swoja wiedze w tej dziedzinie

  3. #43
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ja co do Acera znam z pierwszej ręki historie z ich serwisu - chyba gdzieś na Słowacji mają... Kiedyś do mojego znajomego sprzedawcy przyszedł gość z uszkodzonym laptopem - zdaje się coś z matrycą w pierwszym tygodniu się stało i zgałaszał to na gwarnacji. Po jakimś czasie laptop przyszedł. Górna część została w serwisie gwarancyjnym przełożona z laptopa... o innym kolorze. Klient oczywiście go nie odebrał.
    Tak działają ASO

  4. #44
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    O HP się nie wypowiadam, nie miałem styczności za wiele.

  5. #45
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    HP mam Mini 2140 - netbooka.
    Z netbooków, które używałem - a były wśród nich Sony i EeePC - najbardziej sobie chwalę właśnie HP, jeśli chodzi o jakość wykończenia i ogólne działanie.
    Choć wiem, że o niektórych modelach tej firmy opinie są skrajnie negatywne

  6. #46
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwylbko Pokaż post
    Kolego Kito rozumiem że posiadasz właśnie takie laptopy z tymi samymi podzespołami i zrobiłeś takie porównanie i zamieścisz je tutaj oszczedzając nam wydania kilkunastu tysięcy? Bo rozumiem ze twoja wypowiedz jest poparta dowodami w formie testow a nie tylko "a Marcin powiedział" ? Zawsze chetnie przeczytam taki test by moc poglebic swoja wiedze w tej dziedzinie
    wujek google prawdę Ci powie albo zapraszam na Politechnikę Wrocławską do Wydziału Cybernetyki
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  7. #47
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KiTo Pokaż post
    wujek google prawdę Ci powie albo zapraszam na Politechnikę Wrocławską do Wydziału Cybernetyki
    Ale ja chce dokladnie ten test na ktorym ty sie opierasz. A co do politechniki, to mam tylko nadzieje że nie należysz do grona ludzi ktorzy co drugie słowo powtarza "bo na politechnice jest to i tamto", "a bo politechnika ma to i tam to"

  8. #48

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja od siebie powiem tyle:
    - Dell - bardzo dobre lapki, nie sprawiają problemów co prawda miałem wszytskie z serii XPS ale działały rewelacyjnie, miałem je po kokoło 10-11 miesięcy
    - HP też fajny i korzystniejszy cenowo od Dell jezeli mowimy o nowych ale grafika ciagle sie nagrzewała i wiatrak chodzi z ponadprzeciętną prędkością
    - Acer - odradzam - na codzień pracuje w firmie kurierskiej która wozi lapki Acera do serwisu, jest tego cała masa
    - Samsung - mam teraz po 1,5 roku mam problemy z wyswietlaczem ale ogólnie daje rade
    - Fijitsu-siemens - niższa półka, słabe materiały - miałem styczność ale sobie darowałem po kilku dniach pracy na tym sprzecie...

    Ja od siebie polecam jakiegoś della z serii XPS używkę, bo tanio i do używek potem możesz dokupić gwarancję co u innych nie jest realne raczej.


  9. #49
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwylbko Pokaż post
    Ale ja chce dokladnie ten test na ktorym ty sie opierasz. A co do politechniki, to mam tylko nadzieje że nie należysz do grona ludzi ktorzy co drugie słowo powtarza "bo na politechnice jest to i tamto", "a bo politechnika ma to i tam to"
    ok poddaje się , wygrałeś wszyscy kupujemy acery
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  10. #50
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KiTo Pokaż post
    ok poddaje się , wygrałeś wszyscy kupujemy acery
    ciężko dojsc z toba do porozumienia. Ja tu nie chce nikomu wmowic ze acer jest the best i ma go kupowac bo zadnych udzialow w tej firmie nimam, a chce tylko otrzymac jakis link do testu by zwyczajnie zaspokoic swoja ciekawosc ot co.
    A wracajac do twojego zaproszenia na politechnike, czy mozesz jakos je usciślić? Bywam na weekendy we wro i chetnie zobacze cos ciekawego

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •