Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokazane rezultaty 71 do 74 z 74

Temat: Domykanie szyb z kluczyka

  1. #71
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    to typowe zabezpieczenie na wypadek jeśli np:dziecko siedzi i bawi się szybami i przez przypadek włoży palce lub głowę(zwinne skubańce) to szyba odbija

  2. #72

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam. Przeczytałem całość ale nie znalazłem Swojego problemu. Mianowicie gdy kupiłem a3 na wakacjach 2015r. to domykanie szyb z kluczykiem w drzwiach działało. Ale niestety teraz przestało to działać. Podpinałem pod kompa ale żadnych błędów nie wyszukuje. Jaka może być wada. Nie posiadam kluczyka z pilotem. Czekam na odpowiedz. Dzięki z góry

  3. #73
    lukasz9553's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Trochę odkopię temat. U mnie działa wszystko z domykania zamykania itd itp. Ale... no właśnie ale... Wszystko działa gdy stoje w miare blisko auta i się nie ruszam. Jeśli stoję załóżmy 30 m. od samochodu i chcę np otworzyć szyby w aucie z okna w pracy ( upały i te sprawy, po co ma się gotować w środku ) no to jestem w stanie otworzyć bądź zamknąć samochód ale o otwarciu bądź domknięciu szyb mogę zapomnieć. Załóżmy inną sytuację. Stoję, nie ruszam się wciskam na pilocie przycisk otwarcia szyb, szyba schodzi w dół, idę w stronę auta z wciśniętym guzikiem i wtedy szyba staje i lipa. Co może być przyczyną tego problemu?

  4. #74

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mam problem na starym kluczyku szyby ładnie mi się opuszczały i podnosiły, niestety kluczyk się popsuł i byłem zmuszony kupić nowy teraz po jakimś czasie od wymiany kluczyka zauważyłem że auto mi się ładnie otwiera i zamyka drzwi z kluczyka ale szyby ani drgną. Co może być przyczyną ? Ewentualnie jak można to jakoś zakodować na ten nowy kluczyk poprzez vcds

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •