Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: [2.0TDI] Odpalanie na ciepłym, rogrzanym silniku

Threaded View

  1. #1
    rad-ko's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny [2.0TDI] Odpalanie na ciepłym, rogrzanym silniku

    Witam. W poszukiwaniu na forum odpowiedzi na moja dolegliwosc spędziłem troszke czasu, lecz nie znalazłem nic konkretnego - Sprawa dotyczy jak w temacie "odpalanie na ciepłym, rogrzanym silniku i dziwny hałas..." a konkternie gdy silnik jest rozgrzany - zgaszę i ponownie próbuje odpalic pod pedałem sprzęgła słyszalny jak i wyczuwalny jest znaczoncy hałas tj. tak jakby ktoś mocna uderzał w niego młotkiem od spodu - z reguły zahałasuje i odpali! Dodatkowo obserwując zachowanie silnika zaobserwowałem iż silnik równiez się dziwacznie zachowuje tzn. tak jakby chciał wyskoczyć z ramy!
    Natomiast gdy silnik jest zimny np po nocy odpala lecz problem z odpalaniem jest mniejszy, troszke mu trudno jest zakręcic - może to akumulator?
    Nie wiem czy dość logicznie to wytłumaczyłem, ale tak to wyglada w realu. P.S. ...kiedyś tam jak byłem z wizytą u mechanika z wymina oleju itd powiedziano mi iż prawdopodobnie sprawcą w/w problemu jest poduszka pod silnikiem, ale sam juz nie wiem. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 29-06-16 o 14:18

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •