Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 46

Temat: Czy wejdą te felgi i opony?????

  1. #11
    interno87's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    CW/GD
    Auto
    A3 Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    z tyłem głowy nie daje ale przód wejdzie (jeszcze tylko zależy od ET) czy nie bedzie nic obcierac.

  2. #12
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    VW GOLF 6 GTI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    30 razy

    Domyślny

    Nie chcę zakładać nowego tematu, więc...

    18" ET35 8 lub 8,5" szerokości, opony 225/40 - niestety, rozstaw jest 5x112, więc wymaga adaptera - czy dystans 20mm będzie pasować, żeby nic nie ocierało?

  3. #13

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    było A3, jest Ford Kuga
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    16 razy

    Domyślny

    wyjdzie Ci et15 wiec za małe... bedzie duzo poza obrys nadkola. Dalbym sobie z takimi spokoj

  4. #14
    interno87's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    CW/GD
    Auto
    A3 Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    przy 5x112 szukajcie ET54 bo dystans musi być 20mm i wychodzi wtedy ET34 co jest według mnie skrajnością w audi A3. Jesli chodzi o opony to przy 8" bede zakładał 205 lub 215/40/18. Ale przy 7,5" szukałbym 195/40/18 lub 205. Im węższa opona tym mniejsze prawdopodobieństwo że bedzie tył obcierał o nadkole, no i nie zmulisz auta - bedzie w miare przyspieszało.

  5. #15
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Ja chyba sobie kupie takie:
    http://moto.allegro.pl/l509-17-5x100...309685450.html

    ?rednica : R-17 cali
    Szeroko?? : 7,5 cali
    Rozstaw szpilek : 5x100
    Osadzenie (ET) : 35
    Kolor: MB

    W okolicach mojego miasta je?dzi A3 8P, czarna, ciemne szyby i te felgi............poprostu PETARDA!! Je?dzi ni? taka m?oda laska, jak mi si? uda to j? zaczepi? kiedy? i zagadam o te felgi. Mo?e kupie gdzie? na miejscu, i w og?le to zapytam jak si? na nich je?dzi, bo jak b?d? si? nie wiadomo jak gi??y to sobie odpuszcz?........Chocia? brat mia? kiedy? felgi tej firmy i nie narzeka? jako? na nie. Po?yjemy, zobaczymy. Narazie musz? zim?wki kupi
    Była: Fiesta MK3 1.3i 68KM -> A3 8L ASZ Ambition 131KM -> Toledo 1M ASZ 131KM+

  6. #16
    interno87's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    CW/GD
    Auto
    A3 Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Czemu wszyscy zachwycają się chińskimi felgami? może i to jakoś wygląda (kwestia gustu) ale z ich wytrzymałością to raczej na poziomie 0. Zainwestujcie w jakieś dobre felgi najlepiej oryginały albo inne made in German albo firmowe włoskie np Momo czy Intra.
    Gwarantuje to jako taką wytrzymałość i że nie bedziecie prostować co roku felg.
    EOT

  7. #17
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Jak ja lubię takie teksty..........interno87 miałeś felgi tej firmy?? Jeździłeś na nich?? Czy podajesz dalej to co ktoś tam sobie powiedział bo miał taki kaprys, albo firma ma chińska nazwę więc to z góry badziewie..........Akurat ja sprawdziłem na własnej skórze, że nie wszystko co tanie to od razu chińskie i gówniane......... Nie chcę cię obrazić, ale jeśli wszystko co nie jest znanej marki wklejasz w schemat chińskiego badziewia to twoja sprawa........ zazwyczaj mówią tak ludzie, którzy nigdy nie mieli tych rzeczy.........
    Podam prosty przykład z elektroniki, niestety nie znajdę teraz tematu do którego nawiąże, ale jak go znajdę to wyślę ci na PM, mianowicie kino domowe DENON kosztujące 6000zł, wewnątrz obudowy nie różni się kompletnie niczym od jakiegoś chińskiego kina za 600zł, ani jakością, ani parametrami, ani użytymi podzespołami, wykonaniem, kompletnie niczym!! Tylko i wyłącznie napisem na obudowie, bo nawet obudowa była identyczna tylko w innym kolorze. Jeśli znajdę ten temat to obiecuję że udowodnie Ci, że jesteś w błędzie. Ja się już na własnej skórze przekonałem..............
    Była: Fiesta MK3 1.3i 68KM -> A3 8L ASZ Ambition 131KM -> Toledo 1M ASZ 131KM+

  8. #18
    interno87's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    CW/GD
    Auto
    A3 Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Hinuś_S-line może i masz racje że nie które rzeczy tanie nie oznaczają że są złe, ale felgi chińskie to badziew. Masz rację nie jeździłem na innych felgach jak te markowe - miałem BBS, INTRA, ATS i MOMO i żadne z nich mnie nie zawiodły nawet na tych najgorszych dziurach. Znajomi jeźdzą na made in chiny i fajnie sie jeździ jeden sezon, bo potem robią się kwadratowe.
    Może i znajdziesz argumenty żeby przekonać mnie do chińskiej elektroniki (chociaż chiński Iphone to nie Iphone tylko obudowa z baterią) to do felg napewno mnie nie przekonasz, abym kupił i komuś polecał felgi chińskie. Pozdrawiam

  9. #19
    Chicken's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Kurczak
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Hinuś_S-line Pokaż post
    kino domowe DENON kosztujące 6000zł, wewnątrz obudowy nie różni się kompletnie niczym od jakiegoś chińskiego kina za 600zł, ani jakością, ani parametrami, ani użytymi podzespołami, wykonaniem, kompletnie niczym!! Tylko i wyłącznie napisem na obudowie, bo nawet obudowa była identyczna tylko w innym kolorze
    z tym chiński audio średnio trafiłeś. Zapraszam do mnie na odluch, ludzie piszą rozne glupoty, że Sony dobre itp. A prawda jest taka ze kazdy jak do mnie przyjdzie to po minucie slyszy różnice chociazby we wzmacniaczu. Ja tam nawet róznice w jakosci kabli slysze

    ale co do chinoli to sie zgodzde ze robią wszystko i czasami na prawde stosunkowo dobrej jakości, ja tam chetnie chińskie fele bym kupił

  10. #20
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Kurcze no nie mogę znaleźć tego tematu............no ale dobra, wydaje mi się, że to czy felgi będą się robiły kwadratowe zależy w dużej mierze od sposobu jazdy. Chodzi mi tutaj o omijanie dziur, studzienek itp, oczywiście w miarę możliwości...... Jeżeli jeździ się bez głowy, to każdą felgę, jaka by nie była da się skrzywić. Siostra miała w starej A6 felgi ZIGEN, i też się gięły jak cholera. Po za tym to moje pierwsze felgi 17", i nawet jeszcze nie wiem czy za miesiąc ich nie sprzedam bo powybijam sobie kły, tak więc nie chciał bym wydać 2000 na felgi, których potem nie sprzedam za te pieniądze, a chinoli to chociaż może mniej żałować będę.
    Była: Fiesta MK3 1.3i 68KM -> A3 8L ASZ Ambition 131KM -> Toledo 1M ASZ 131KM+

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •