Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Problem z przepustnica w 1.8 T

  1. #1
    Snowflake_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi A3 1.8 T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny Problem z przepustnica w 1.8 T

    Witam

    Chcialbym Was zapytac co to jest za blad 17967 ? taki wyskakuje mi co pare dni... pisalem o tym w dziale vagowania ale za bardzo nie mial mi kto pomoc.Dzisiaj jednak chodzi mi o co innego poniewaz wyskakuja mi dwa bledy ten z przepustnicy i blad 18010 i nie wiem teraz czy blad przepustnicy moze byc jakos uzalezniony od tego 18010 ktory wskazuje zbyt niskie napiecie... zauwazylem ze raz na jakis czas auto traci wolne obroty i wtedy sa one podwyzszone cos okolo 900-920 i wtedy pojawia sie wlansie blad 17967 jak usune blad zrobie adaptacje to znika ale nie raz jest tak ze blad sie pojawaia a obroty sa ok, nie wiem teraz czy wymieniac przepustnice na inna bo w sumei mam okazje kupic identyczna za 160 zl uzywke oczywiscie tylko nie wiem czy ma to sens, jest jeszcze jedna kwestia auto chyba wiecej pali

  2. #2
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    blad 18010 przy słabym aku wyskakuje a 17967 mówi o usterce w nastawach podstawowych jednostki sterującej przepustnicą (J33.

  3. #3
    Snowflake_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi A3 1.8 T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    no dobra .. ja wiem ze 18010 jest od slabego napiecia aku niby.. bo mam auto podpiete pod prostownik caly czas i blad mimo wszystko po paru minutahc nzowu sie pojawia takze to nie wina slabego aku tylko gdzie musze miec zwarcie... ale to temat na pozniej... co do bledu przepustnicy chodzi mi o to czy nie jest on czasem spowodowany wlansie bledem 18010 ?

  4. #4
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Nie sądze,skoro bład 17967 mówi o usterce przepustnicy wskazuje na to że jej żywot sie kończy.Pewnie silniczek krokowy pada.

  5. #5
    Snowflake_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi A3 1.8 T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    zobacze, bo wiesz mam przepustnice elektro. nie na linke dlatego sadzilem ze moze to miec cos wspolnego z bledem slabego napiecia

  6. #6

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wroclaw
    Auto
    audi a3 1.8t
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    ja mam zwykla przepustnice na linke i swieci mi sie caly czas ten sam blad17967. czasami zdarza sie ze auto zgasnie na wolnych. myslalem ze wystarczy przeczyscic...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •