Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Wypad na łikend - tanio za granice - polecam

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Wypad na łikend - tanio za granice - polecam

    cześć, odpowiadałem w poprzednim temacie i pomyślałem żeby coś takiego założyć. Pewnie było ale z tego co pamiętam bardzo nieaktualne, to żebyście nie mówili że odgrzewam kotlety

    Jeżeli myślicie o jakimś wyjeździe z np. dziewczyną to polecam stronę do rezerwacji hoteli booking.com. Pewnie o niej słyszeliście ale trzeba się trochę na niej nauczyć szukać. (oczywiście są inne podobne strony ale ja akurat skumałem tą)

    w większości stolic europejskich możecie znaleźć świetne hotele za grosze i mówię tu o hotelach **** ze śnaidaniem, czasami w cenie zbliżonej do ceny pensjonatu w np. Karpaczu u jakiejś babci

    Ja zrobiłem akcję w lutym 2010: 2 noce w Barcelonie w hotelu 4 gwiazdkowym dla 2 osób 105 Euro + przelot easyjet z Berlina do Barcelony za ok 120 euro. A do Berlina z Koszalina naszą A3 na autobahnie Cała podróż wyszła nas chyba 1500 zł na 2 osoby razem z wydatkami, czyli tyle pewnie co nad morzem u nas, a zamiast oglądać promenadę w Międzyzdrojach oglądaliśmy Camp Nou i La Rambla

    Ostatni w weeknd listopadowy pojechaliśmy do Karpacza ale zmarzliśmy w pensjonacie przez noc i w ogóle bida w Karpaczu to raz dwa i mieliśmy dalszą część weekndu w Pradze w spuer hotelu ze śnaidaniem deluxe i pakietem SPA za 110 Euro za 2 noce.

    Także polecam, teraz plnujemy Madryt w styczniu, lub Porto, Lizbona a wszystko za małe pieniadze.

    Pzdr, Piotr

  2. #2
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Booking jest bardzo fajny.
    1,5 roku temu w 5 os. znaleźliśmy nocleg w Berlinie - z tym, że ze standardem raczej hostelowym, ale było śniadanko, darmowe wifi i łazienka w pokoju - za bodajże 55 EUR/noc.
    2 lata temu w Budapeszcie za pomocą bookinga znaleźliśmy z dziewczyną nocleg w centrum miasta po bodajże 60 zł/noc/2 os. Była jak wyżej łazienka w pokoju, darmowe wifi i śniadanie, a oceny były zachęcające.
    W tym roku mieliśmy bodajże 4 rezerwacje i ceny nie były już może tak rewelacyjne, ale też rezerwowaliśmy na parę dni przed (Włochy i Niemcy, ***, ok. 30 EUR / os. / noc).

    To prawda, że okazje potrafią być naprawdę niezłe, ale czasami warto sprawdzić - pomimo teoretycznie gwarancji najniższej ceny - czy na stronie hotelu nie ma jednak niższej

  3. #3
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    A wie ktos kiedy w Berlinie sa te jarmarki przed swietami?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  4. #4
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    28.11 - 5.12 przynajemniej w tych dniach biura organizują wyjazdy - słabo goglałeś
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny


    jeżeli chodzi o te jarmarki to rodzice byli w poprzednim roku na początku grudnia, ponoć fajny klimat świąt. Trzeba tylko pamiętać o tych winietach żeby wjechać autem do centrum Berlina.

    Piszcie gdzie jeszcze można się wyrwać na jakiś wyjazd za "normalne" pieniądze, bo u mnie dziś cały czas szaro i pada za oknem że chętnie bym się gdzieś wybrał...

  6. #6
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chudyz Pokaż post
    jeżeli chodzi o te jarmarki to rodzice byli w poprzednim roku na początku grudnia, ponoć fajny klimat świąt. Trzeba tylko pamiętać o tych winietach żeby wjechać autem do centrum Berlina.
    Nie winietka, a Umweltplakette i niestety nie tylko w Berlinie, a też w innych niemieckich miastach
    Ale w praktyce parę dni da się jeździć bez niej - na początku nie wiedziałem, że obowiązuje i nikt mnie nie złapał. Jedna zasada - nigdy nie kupować jej w Polsce za jakieś bajońskie pieniądze.
    W Niemczech to kosztuje kilka EUR.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •