Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 31

Temat: [8L] Wirusek do 1,9TDI AXR

  1. #11

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin/Chełm
    Auto
    e46 325i touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez maxi
    zrobili i przy "masówce" płacili po 800 zł i każdy miał badany silniczek i wgrywany indywidualny
    niebezpiecznie blisko zestawione dwa przeciwieństwa

  2. #12
    maxi's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanów/Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    dlaczego?

    [ Dodano: Pią 29 Cze, 2007 13:56 ]
    Wlaśnie sie dowiedziałem, że kolesie z klubu A4 umówieni są w połowie lipca i jestem tam zapisany na wgranie programu opisze dokładnie, jak będe po wszystkim..
    WIG20 Future



  3. #13
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    No wiec podjechalem finalnie do firmy KreatorMocy co prawda nie jestem z nich zadowolony, ale to raczej opis na innego posta, ale po hamowaniu okazalo sie ze auto ma 117KM i 290Nm kolesie z tej firmy nie wiedzieli za bardzo co robic i cos tam pozmieniali i finalnie stanelo na 124KM (nie pamietam ile Nm ale zeskanuje niedlugo wykresik)
    Finalnie sie okazalo ze auto kupilem juz po chipie ktorego ktos wstawil w DE
    Podjade tylko jeszcze na inna hamownie zeby potwierdzic wynik, bo ta firma to amatorka, choc koles ma niezla gadane i wygladalo na to ze sie zna.
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  4. #14

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    krzyss, pytanie tylko po dawales cokoliwiek zrobic w Kreatorze skoro od poczatku byles z nich niezadowolony i widziales amatorke ?

  5. #15
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    krzyss, pytanie tylko po dawales cokoliwiek zrobic w Kreatorze skoro od poczatku byles z nich niezadowolony i widziales amatorke ?
    To nie tak, ja tam przyjechalem i bardzo mi sie spodobalo, koles (wlasciciel) mowil bardzo sesownie, shamowalismy auto wyszlo 117KM i 290Nm wiec ja pytam czy to aby nie za duzo jak na silnik ktory powinien miec 101KM, ale dowiedzialem sie ze czesto fabryka daje gratis troche koni (to nie ja jestem specem wiec przyjalem do wiadomosci), potem minely dwie godziny bo oni wymontowali kompa i zczytali moj program i gdzies go tam wyslali, bo nie grzebia sami tylko gdzies przez net wysylaja, potem dostaja przeprogramowany i laduja znow. Zanim przyszedl program koles zaczal sie zastanawiac i szukac ile ten silnik powinien miec w serii i uwaga wszedlem do jego pokoju a on szukal na GRATCE !!! auta z takim silnikiem zeby sprawdzic ile powinno byc w serii Nm !!! nie mial zadnych tabel czy cos.. tylko przegladal ogloszenia zeby znalezc !. No i tu juz stwierdzilem ze to chyba jakis mocny amator. Po 30 minutach wrocil program i zaladowali go do kompa, i facet powiedzial ze teraz juz wie ze moje auto juz jest po "chipie" bo wartosci juz wczesniej byly podniesione.
    No i teraz gwozdz progarmu, auto stalo przez 2,40h na hamowni, a on wsiadl, zapalil silnik, i *****, i zaraz potem drugi raz znow hamowanie, wszystko na ZIMNYM SILNIKU ! i tu sie zagotowalem, on powiedzial ze sie spieszy i ze wiecej niz 124KM i 306Nm to dzis sie nie da i zebym zaplacil 400zl za to co juz zrobili i przyjechal za 3-4 dni. Ale ja napewno juz tam nie wroce. Podsumowanie, co mnie wqrzylo: szukanie danych silnika na gratce !! oraz hamowanie zimnego silnika. Dla mnie amatorka. Ot i cala historia.
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  6. #16

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez fast
    Cytuj Oryginalnie napisane przez maxi
    zrobili i przy "masówce" płacili po 800 zł i każdy miał badany silniczek i wgrywany indywidualny
    niebezpiecznie blisko zestawione dwa przeciwieństwa
    Ta masówka to jednego dnia 2 max 3 auta , to tak w celu dokładnych informacji
    Pozdrawiam Darek
    Audi A4 Klub Polska

  7. #17

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krzyss
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    krzyss, pytanie tylko po dawales cokoliwiek zrobic w Kreatorze skoro od poczatku byles z nich niezadowolony i widziales amatorke ?
    To nie tak, ja tam przyjechalem i bardzo mi sie spodobalo, koles (wlasciciel) mowil bardzo sesownie, shamowalismy auto wyszlo 117KM i 290Nm wiec ja pytam czy to aby nie za duzo jak na silnik ktory powinien miec 101KM, ale dowiedzialem sie ze czesto fabryka daje gratis troche koni (to nie ja jestem specem wiec przyjalem do wiadomosci), potem minely dwie godziny bo oni wymontowali kompa i zczytali moj program i gdzies go tam wyslali, bo nie grzebia sami tylko gdzies przez net wysylaja, potem dostaja przeprogramowany i laduja znow. Zanim przyszedl program koles zaczal sie zastanawiac i szukac ile ten silnik powinien miec w serii i uwaga wszedlem do jego pokoju a on szukal na GRATCE !!! auta z takim silnikiem zeby sprawdzic ile powinno byc w serii Nm !!! nie mial zadnych tabel czy cos.. tylko przegladal ogloszenia zeby znalezc !. No i tu juz stwierdzilem ze to chyba jakis mocny amator. Po 30 minutach wrocil program i zaladowali go do kompa, i facet powiedzial ze teraz juz wie ze moje auto juz jest po "chipie" bo wartosci juz wczesniej byly podniesione.
    No i teraz gwozdz progarmu, auto stalo przez 2,40h na hamowni, a on wsiadl, zapalil silnik, i *****, i zaraz potem drugi raz znow hamowanie, wszystko na ZIMNYM SILNIKU ! i tu sie zagotowalem, on powiedzial ze sie spieszy i ze wiecej niz 124KM i 306Nm to dzis sie nie da i zebym zaplacil 400zl za to co juz zrobili i przyjechal za 3-4 dni. Ale ja napewno juz tam nie wroce. Podsumowanie, co mnie wqrzylo: szukanie danych silnika na gratce !! oraz hamowanie zimnego silnika. Dla mnie amatorka. Ot i cala historia.
    te silniki maja tyle w serii wiec napewno samochod byl seryjny.
    Kreator mocy korzysta z uslug firmy V-tech i zapewne tam byl wysylany program do obrobienia. Od niedawna czynny jest nasz punkt w lodzi zapraszam.
    http://www.compsport-lodz.pl/

    pozdrawiam
    AXX - 445Ps

  8. #18
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    CompSport, czy z Łodzi też będą programy do obrobienia wysyłane do was

  9. #19
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez CompSport

    te silniki maja tyle w serii wiec napewno samochod byl seryjny.
    Kreator mocy korzysta z uslug firmy V-tech i zapewne tam byl wysylany program do obrobienia. Od niedawna czynny jest nasz punkt w lodzi zapraszam.
    http://www.compsport-lodz.pl/

    pozdrawiam
    290Nm w serii ? a po ich grzebaniu 307Nm, w weekend zrobie fotke wykresu z hamowni...


    Do lodzi to nawet niedaleko, a ile u was kosztuje program ?
    Pozatym oni twierdzili ze u mnie w programie niby juz delikatnie byly podniesione wartosci... troche mi sie odechcialo grzebania po dzialaniach tej firmy.
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  10. #20
    maxi's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanów/Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Hugo
    Cytuj Oryginalnie napisane przez fast
    Cytuj Oryginalnie napisane przez maxi
    zrobili i przy "masówce" płacili po 800 zł i każdy miał badany silniczek i wgrywany indywidualny
    niebezpiecznie blisko zestawione dwa przeciwieństwa
    Ta masówka to jednego dnia 2 max 3 auta , to tak w celu dokładnych informacji

    Ten koleś z klub A4 to niejaki Rogal
    DIAGNOSTYKA / CHIP TUNING - TUNING MECHANICZNY DIESLI ORAZ MECHANIKA SAMOCHODOWA - W-WA UL. MINERALNA 26

    krzyss
    podjedz do kolesia..i pogadaj z nim - to nic nie kosztuje, może akurat Ci pomoże!
    Ponoć wiekszość ludzi z ich klubu chipuje u niego...ja czekam cierpliwie w kolejce
    WIG20 Future



Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •