Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: [8L] audi 1,8 szarpanie, przerywa

  1. #1
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny [8L] audi 1,8 szarpanie, przerywa

    Autko to audi 1,8 125 koni 96 rok gaz sekwencyjny.

    sprawa wyglada tak, na gazie autko chodzi idealnie ale rano zanim przelaczy sie na gaz to autko tak jakby mocy nie mialo jakby paliwa nie dostawal na tyle zeby normalnie jechac cos kolo 2000-2500 zaczyna szarpac a potem jak juz jest powyzej 4 idzie dobrze..... im jest cieplejszy tym lepiej idzie.

    autko bylo podlaczone pod kompa wyszedl blad czujnika temperatury wymienilem ten na 4 piny i dalej to samo po skasowaniu bledu autko pare dni jezdzi idealnie potem sie powli coraz gorzej zaczyna zachowywac.
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  2. #2
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    tomekzabrze, mi mulił też w tych obrotach. Pomogła wymiana filtra paliwa. Niezły syfex się wylał ze starego. Teraz niunia chodzi jak w zegarku
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  3. #3
    Piccolo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock/Piaseczno
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    larius, a mozesz podac numer katalogowy tego filterka i ile Cie tyo kosztowalo, wydaje mi sie ze u mnie tez juz nadszedl czas na wymiane
    S3 BAM '02

  4. #4
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    b 1J0 201 511 A - filtr pasuje do wszystkich A3 z zapłonem iskrowym.
    Kosztował mnie jak dobrze pamiętam 24 zł Do tego proponuję dokupić opsakę (cybant) na którym jest przymocowany filtr do podłogi samochodu bo może być zapieczony i przerdzewiały - nr katalogowy: N 024 522 3 - rozmiar: 60-80 mm.
    Nie ma co kupować w ASO tego, opsake dostaniesz w zwyklym metalowym sklepie (2 zł), a filtr też wszedzię od ręki dostaniesz InterCars itp.

    Wymiana:
    Najlepiej wjechać na podnośnik lub kanał. Filtr jest przy prawym tylnym kole. Jak masz nową opaske, to przeciąć starą lub jak nie kupiłeś to kombinować jak ją odkręcić. Filtr jest z 2 stron podłączony na szybkozłączkę. Wciska się przycisk i ciągnie od filtra. Trochę trzeba siły, ale powinno zeskoczyć. Paliwa się troche wyleje, ok 0.5 litra + to co w samym filtrze (robiłem to jak dojeździłem do rezerwy, ale z tego co się przyglądałem nawet jak jest więcej paliwa to nie powinno się więcej wylać). Potem bierzemy nowy cybany - wkładamy za plastikowe siodełko fitra. Wkładamy filtr, zakładamy rurki(szybkozłączki) i na koniec skrecamy cybant na sztywno
    Potrzeba czasu ma to ok 15 min
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  5. #5
    Piccolo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock/Piaseczno
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    dzieki wielkie w weekend sie tym zajme
    S3 BAM '02

  6. #6
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Powodzenia
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •