Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 36

Temat: [TDI] Chip w szczecinie

  1. #21

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    VAS 5052:
    Obrazek
    cos jak Bosch KTS 650 bajerek

    [edit DTM ]


    ale tak samo jak zwykly interfejs z allegro bez jakiejkowiek wiedzy nic wielkiego poza odczytaniem falutow sie nie zrobi. wiedza... wiem wiem ze w tym jest juz mnostwo autoscanow ktore prowadza prawie za reke po wykryciu usterki odpalaja odpowiedniego manuala co i jak i gdzie naprawiac ... itd itd.

  2. #22
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    tak samo jak zwykly interfejs z allegro bez jakiejkowiek wiedzy nic wielkiego poza odczytaniem falutow sie nie zrobi. wiedza... wiem wiem ze w tym jest juz mnostwo autoscanow ktore prowadza prawie za reke po wykryciu usterki odpalaja odpowiedniego manuala co i jak i gdzie naprawiac ... itd itd.
    sam sobie odpowiedziales

    mozna stwierdzic ze VAS to polaczenie VAG'a z ELSA

    moze bedzie mi dane kiedys sie pobawic VAS'em bo VAG'iem bez znania kodow to idzie sie zarznac
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #23

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    tak samo jak zwykly interfejs z allegro bez jakiejkowiek wiedzy nic wielkiego poza odczytaniem falutow sie nie zrobi. wiedza... wiem wiem ze w tym jest juz mnostwo autoscanow ktore prowadza prawie za reke po wykryciu usterki odpalaja odpowiedniego manuala co i jak i gdzie naprawiac ... itd itd.
    sam sobie odpowiedziales

    mozna stwierdzic ze VAS to polaczenie VAG'a z ELSA

    moze bedzie mi dane kiedys sie pobawic VAS'em bo VAG'iem bez znania kodow to idzie sie zarznac
    nie zmienia to faktu ze w wielu ASO jest 1 osoba znajaca sie jak trzeba na diagnostyce, jedna od geometrii itp (jak nie ma tej osoby to czasem nikt nic nie wie) ... reszta lebkowto sie nadaj do zmiany oleju i to ledwo... a lepiej do mycia podlog... w koncy to najczesciej sie robi na praktykach

  4. #24
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    tak samo jak zwykly interfejs z allegro bez jakiejkowiek wiedzy nic wielkiego poza odczytaniem falutow sie nie zrobi. wiedza... wiem wiem ze w tym jest juz mnostwo autoscanow ktore prowadza prawie za reke po wykryciu usterki odpalaja odpowiedniego manuala co i jak i gdzie naprawiac ... itd itd.
    sam sobie odpowiedziales

    mozna stwierdzic ze VAS to polaczenie VAG'a z ELSA

    moze bedzie mi dane kiedys sie pobawic VAS'em bo VAG'iem bez znania kodow to idzie sie zarznac
    nie zmienia to faktu ze w wielu ASO jest 1 osoba znajaca sie jak trzeba na diagnostyce, jedna od geometrii itp (jak nie ma tej osoby to czasem nikt nic nie wie) ... reszta lebkowto sie nadaj do zmiany oleju i to ledwo... a lepiej do mycia podlog... w koncy to najczesciej sie robi na praktykach
    osoby dobrze znajace sie na czyms takze dobrze sie cenia wiec sie nie dziwie ze w ASO czesto takich brakuje bo po co zatrudniac tam takie osoby i placic im korcie skoro mozna zatrudnic kogos wiele tanszego (z mniejsza lub znikoma wiedza) bo przeciez i tak klienci (przymusowi) sie znajda chore ale prawdziwe
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  5. #25

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    Wykryc modyfikacje mozna kazdym urzdzeniem diagnostycznym tylko trzeba wioedziec gdzie szukac.
    AXX - 445Ps

  6. #26
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    ok, ale ogolnie moge jezdzic z jakimis tam problemami do ASO, wiadomo ze jak w gre wchodza jakies spadki mocy itd t uderzam do Tunera, ale reszte moge w ASO zalatwiac?
    .......

  7. #27

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    dokladnie tak, nie ma powodu dla ktorego mieliby Ci auto "przeswietlac" jak przyjezdzasz z jakas oczywista rzecza.

  8. #28
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    no to gitara, teraz zostaje mi tylko wybor jakiegos tunera ale to bede myslal pozniej moze cos sie blizej otworzy heh
    .......

  9. #29

    Data dołączenia
    May 2006
    Miasto
    Okolice choszczna

    Domyślny ..i co znalazles jakas firme w szczecinie??

    ..ja tez powoli przymierzam sie do tego ....no oki zbieram na to pieniazki ) ..ale w szczecinie chyba nikt tego nie robi ..najprawdopodoniej poznan jest najblizej

  10. #30
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    niby tak, oddzial mastersa, ale i tak polecam compsport...maja najlepsza oferte cenowa
    .......

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •