Strona 200 z 268 PierwszyPierwszy ... 100150190198199200201202210250 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,991 do 2,000 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #1991
    Jordi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jestem zadowolony z jakości grania w aucie ale brakuje mi tonów wysokich. Na co najlepiej wymienić standardowe soprany?

    Audi A3 2008r 3D Radio Concert (Auto przed liftem)
    Sprzedam | Felgi BBS Skręcane 18 cali | Kierownica 3 ramienna + Poduszka | Bixenony Nieskrętne | Zbiorniczek + Czujnik + Spryski pod Xenon

  2. #1992
    Marcinn87's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    audi Navigator vs radio 1 din Alpine CDA 114Ri co jest lepsze w jakości dźwięku, i czy da rade podłączyć do audi navigator wzmacniacz?

  3. #1993

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Witam możecie doradzić jakieś radio w stylu "Navigation Plus" chodzi mi o coś żeby była zmieniarka tak jak mam teraz na 6 płyt, coś w przystępnej cenie

  4. #1994
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jordi Pokaż post
    Jestem zadowolony z jakości grania w aucie ale brakuje mi tonów wysokich. Na co najlepiej wymienić standardowe soprany?
    hertz daje po uszach , albo pioneer

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Marcinn87 Pokaż post
    audi Navigator vs radio 1 din Alpine CDA 114Ri
    alpine

  5. #1995

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Witam.
    Posiadam Audi 8L 99r z systemem BOSE czyli: subwoofer + wzmacniacz a radio to ALPINE TDA-7572R
    Przednie głośniki mi śnieżą i muszę je wymienić.
    Pytanie czy kupować głośniki tylko na przód i tutaj myślałem o tych: http://allegro.pl/hertz-dcx130-glosn...746865272.html
    Albo kupić zestaw 4 głośników ale HERTZ na tył odpada bo drogo więc myślałem nad zestawem: http://allegro.pl/glosniki-audi-a3-8...723846638.html
    Nie znam się więc proszę o pomoc. Bo nie wiem czy warto kupić HERTZ na przód skoro mam system BOSE w bagażniku. Co do radia to takie było w aucie i zamierzam je zmienić na jakieś z wejściem USB do 200-250zł ale po nowym roku a ze względu na przednie głośniki je wymieniam w pierwszej kolejności. Jeśli ktoś ma inny ciekawy zestaw niech pisze. Tak cenowo żeby wyszło max do 300zł. Nie musi grać bardzo głośno ale przyzwoicie.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez monitor - 28-10-15 o 15:12 Powód: poprawione linki

  6. #1996
    flito's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia / Kraków Balice
    Auto
    SEAT Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Portfel nie lubi car audio. Jeśli głośniki Ci trzeszcza to kup zwykle 13tki, mogą być hertze na przod i tyle. Żeby audio miało ręce i nogi dzwiek musi iść przez wzmacniacz. W Twoim przypadku nie ma sensu wymieniać tylnych głośników.

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  7. #1997

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez flito Pokaż post
    Portfel nie lubi car audio. Jeśli głośniki Ci trzeszcza to kup zwykle 13tki, mogą być hertze na przod i tyle. Żeby audio miało ręce i nogi dzwiek musi iść przez wzmacniacz. W Twoim przypadku nie ma sensu wymieniać tylnych głośników.
    No właśnie chodzi mi o to że nie chce przepłacać. I chciałem się doradzić czy warto kupić te lepsze głośniki HERTZa, czy to nie jest wyrzucenie kasy w błoto skoro mam system BOSE i tańsze głośniki też będą działać na tym miarę przyzwoicie. Czy mój tok rozumowania jest słuszny czy jednak lepsze głośniki które nie potrzebują systemu BOSE będą mimo iż on jest będą grać z nim dużo lepiej niż bez niego?

  8. #1998
    Miszal92's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Pytanko, które wcześniej sie już pewnie pojawilo..ale odswieze temat..otoz nachodzi mnie zmiana radyjka w mojej audi 8L. Jak pewnie wiekszosc osob sie ze mna zgodzi jedynym pasujacym radiem jest seryjne..i tu powstaje pytanie. Czy radia typu CHORUS (z pokrętłem zamontowanym centralnie) montowane w a4 lub a6 czyms sie roznia niz te montowane w a3 8l po lifcie? I czy CHORUSy z wersji Audi 8P podejda pod 8L? I jaka jest roznica miedzy CHORUSem a CONCERTem? Jakie radyjko bedzie gralo lepiej? Dzieki wielkie z gory za pomoc.

  9. #1999

    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Suwałki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Mam 8l po lifcie z zupełnie seryjnym audio + radio concert II, słucham głównie rapu i przydałoby się trochę więcej bassu Początkowo planowałem przełożyć do swojej A3 cały zestaw Bose, jednak po wstępnym rozeznaniu dochodzę do wniosku, że to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę i chyba lepiej dołożyć trochę PLN i kupić subwoofer, głośniki na przód i ew. zmienić radio? Rozejrzałem się za skrzyniami bo od tego chce zacząć i w oczy rzuciły się te 3 opcje:
    - http://allegro.pl/magnat-bs30-800w-w...056006189.html
    - http://allegro.pl/blaupunkt-gtb-8200...869549442.html
    - http://allegro.pl/jbl-gt5-12-b-1100w...485566324.html

    Która sprawdzi się najlepiej? Nie ukrywam, że zależy mi na przestrzeni bagażowej więc Blaupunkt mocno punktuje, ale jeśli różnica na korzyść JBL będzie odczuwalna, to te 10cm jakoś przeboleje btw. nie mam kodu do radia, ponoć ogarnięty elektronik poradzi sobie z tym?

  10. #2000
    Adrei's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6TDI CAYC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Posiadam Blaupunkta właśnie z tej aukcji - gra bardzo fajnie. Polecam przeczytać mój komentarz pod tematem głośników do auta, dodany całkiem niedawno.

Strona 200 z 268 PierwszyPierwszy ... 100150190198199200201202210250 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •