Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 39

Temat: -= odszkodowanie auta za kolizje z ... dziura =-

  1. #21
    woodycr's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suchy Las/Poznań
    Auto
    BMW Tez 3:)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez toma126 Pokaż post
    Odkopię temat:
    Dzisiaj miałem właśnie bolesną sytuację... przy wyprzedzaniu wpadłem w zaj.....cie wielką dziurę, została uszkodzona felga, oczywiście Policja itp. Po wszystkim powiedzieli mi żebym jechał do zarządcy drogi... Pojechałem ale nikogo nie było, po rozmowie tel. mam zrobić opis zdarzenia i kwotę jaką bym chciał dostać- i tutaj teraz pytanie-
    Jaką kwotę im napisać? wiadomo że chciałoby się na tym zarobić... ale też zeby się nie przestraszyli
    Ma ktoś wzór takiego wniosku? szukam po necie i nie mogę znaleść coś konkretnego...
    Oczywiście także pojechałem do ubezpieczalni i znów nikogo nie było, po rozmowie z jakimś tam pośrednikiem ubezpieczalni, powiedział że felgę mogę jechać naprawić tylko muszę zrobić fotki (miałem już z miejsca zdarzenia) i wysłać zgłoszenie online ( tym bardziej że jutro jadę na urlop). Felga naprawiona 100zł- dojazd 30zł, sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej 20zł ( zawieszenie ok.).
    kolego a nie wyszedl ci balon na oponie?? ja jak wpadlem to zalatwilem 2 opony i dwie felgi naprawa felg wyniosla 450zl i dwie opony nowe, nie pamietam ile, najlepiej jakis rzeczoznawca cos takiego. w poznaniu zupelnie inaczej sie to zaloatwia
    WLKP
    Samochód ma dopiero wtedy wystarczająco mocy,gdy się rano przed nim stoi i boi się wsiąść do niego.

  2. #22
    toma126's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kluczbork
    Auto
    sharan tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    właśnie oponki całe na szczęście tylna felga też cała... najbardziej dostał przód, owa dziura miała długość ok. 1.30m, szerokość ok. 0.50m, i najgorsze głębokość 25cm wg. pomiarów "władzy".

  3. #23
    ishi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Piaseczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    a ja miałem taki przypadek że wpadłem w dziure przy czym rozwaliłem opone i jeszcze nie wiem co z felgą oraz zawieszeniem, po zdarzeniu zadzwoniłem na policje a policja przekierowała mnie do straży transportu miejskiego do którego nie moglem się dodzwonić przez ponad godzine, co w takiej sytuacji? moge jakos odzyskac kase za kolizje dzien po zdarzeniu??

  4. #24
    toma126's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kluczbork
    Auto
    sharan tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    raczej będzie ciężko... nie wiem dlaczego przekierowali do straży... oni są od tego... nawet potem w oświadczeniu jest pytanie- czy była policja na miejscu zdarzenia

    ps. ja swoje odszkodowanie dostałem , fakt- minęło ok 2 miesięcy ale zawsze warto

  5. #25

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A3 ASZ++
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    takie rzeczy pewnie tylko u nas

  6. #26
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny


  7. #27
    ishi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Piaseczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    może i nie powinienem tutaj zadawać tego pytania ale: w listopadzie ubiegłęgo roku miałem kolizje z dziurą rozwaliłem opone i felgę niestety nie załatwiłem tego z policją z przyczyn niżej już napisanych ale wpadłem na mały pomysł bo znalazłem mega dziurę i zastanawiam się czy ... sami się domyślcie co o tym myślicie jaki jest % mojego powodzenia że mogę jeszcze ubiegać odszkodowania ? oczywiscie opone razem z felga cały czas mam w garażu

  8. #28

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    fajne zadajesz pytania na ogólnym forum. I tak na marginesie to jest oszustwo.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  9. #29
    ishi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Piaseczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    bez kituuuuuuuu zapomniałem że policja śledzi a3-club.net i czeka na takie posty !!! jaki ja głupiii........... heh brechtam oszustwo? zastanów się co piszesz wpadłem w dziurę tamtego roku i uszkodziłem auto ! a zarząd dróg przez godzinę nie odbierał telefonu ode mnie tego dnia przeczytaj parę postów niżej za nim coś napiszesz

  10. #30

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    a nie wiesz, że w takich przypadkach nie dzwoni się do zarządu dróg tylko na POLICJĘ??? A to że zgapiłeś sprawę rok temu nie obliguje Cię teraz do zakładania " zepsutej" felgi i udawania że wpadłeś właśnie w dziurę. To jest ok??

    p.s. Zawsze dzwoni się na policję, a później ustalasz kto jest właścicielem drogi kolego.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •