Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 144

Temat: Domykanie szyb z pilota i opis instalacji

  1. #11
    done's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    danielos to, że jest odzielny pilot wskazywałoby, iż nie jest to fabryczny alarm. W orginalnym sterowaniu (z kluczyka) gdy przytrzymasz zamknij to domyka szyby/szyberdach, a gdy przytrzymasz przycisk otwórz to dodatkowo otwiera szyby.

    Pozdrawiam

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Witam
    Pisałem to już raz ale w FAQ.
    Mam pytanie następujące, nie mogę zakodować 00064 czyli domykania szyb. Mam osobny alarm, nieaudioski i jestem ciekaw czy jak bym włączył tą funkcje to czy z pilota od alarmu (zamyka też drzwi) będzie domykał szyby?
    Vag nie przyjmuje w ogóle czegoś takiego jak 00064... Zamykanie powyżej 30km/h działa bez problemowo (czyli zakodowanie 00032).
    Czym to może być spowodowane? trochę czytałem forum i nie mogłem znaleźć odp na to pytanie.
    Dodam, że przytrzymanie przycisków na pilocie dłużej też nic nie daje. Mój alarm to ANAKONDA AR7-1Z
    dzięki

  3. #13

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    roolnick, jeśli fabrycznego modułu komfortu nie możesz przestawić spowodowane jest to tym że masz stary moduł komfortu który nie miał tej funkcji, i albo nie masz oryginalnego pilota to nic z tego, dokładany alarm tego nie zrobi, chyba że ma funkcje COMFORT to TAK

    powiem ci tak, mam passata w którym był stary moduł komfortu i nie dało się zaprogramować domykania, a fabryczny alarm też jest kiepski i żeby nie nosić dwóch pilotów bo mam fabryczny dokupiłem alarm SEO PERFECT jest on bezpilotowy wzbudza się z fabrycznego pilota, i w nim jest fukcja COMFORT i mi szyby teraz domyka

    więcej o SEO - www.conda.pl
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  4. #14

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Aha no to by wiele wyjaśniało.
    Tylko jeszcze jedno pytanie bo szyby domyka/otwiera bez problemu poprzez przekręcenie kluczyka i przytrzymanie w zamku. Czy to nie oznacza, że mam ten moduł komfortu lub tą konkretnie funkcje??
    pozdrawiam

  5. #15

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    roolnick, zamykanie kluczykiem to wszystkie mają to norma, w kasecie zamka jest przełącznik ale to nie komfort
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  6. #16
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    koledzy mam takie pytanie...temat dość juz jest stary ale cos mi sie porabalo w aucie...mianowicie jak zamykam auto z pilota a mam opuszczone szyby to jak wcisne guzik zamknij to uzbraja mi centralny i zamyka szyby...jak otwieram auto to centralny sie rozbraja i opuszczaja mi sie szyby ;/ wie ktos moze dlaczego... ??

  7. #17
    mbucior's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Myśle ze cchodzi tu o to ze masz ustawiony zbyt długi czas na impuls otwierający, jesli masz 3,5 sekundy to tak sie bedzie działo, ustaw na 0,7 sek i bedzie wsio ok, najczesciej sie to ustawia zworką w sterowniku.Instrukcja obsługi sterownika ułatwi sprawę.

  8. #18
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Witam mam pytanko mam taki pilot jak na zdjeciu , i czy da sie ustawic jakos zeby było domykanie szyb z pilota?
    Dodam ze jak wsadze kluczyk do wkladki w drzwiach i przytrzymam w strone zamykania to obie szyby sie zamykaja a w druga strone otwieraja! Dzieki za odpowiedz


    Uploaded with ImageShack.us

  9. #19
    LeoRulez's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Da sie. Zmostkuj minusy zamykania drzwi z pilota i domykanie szyb w kostce pod nogami kierowcy po lewej stronie tam gdzie zapewne masz wpieta centralke centralnego.
    __________________________________________________ _______________________
    a3 1.6 AKL=>a3 1.9 AHF=>a8 6.0 AZC=>Logan 1.6 K7M=>Clio 16v F7R=>Berlingo 1.6 HDi

  10. #20
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    kolego ja widzialem u mnie chyba centralke w bagarzniku kolo ori suboowera ! jest tam taka mala paczka czarna i jest kostka do niej i jak wypne nie dziala pilot ! tylko ze tam jest sporo kabli i nie wiem co i jak zmostkowac! prosze o szersza wypowiedz~

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •