Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 144

Temat: Domykanie szyb z pilota i opis instalacji

  1. #51
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez etanol Pokaż post
    on napewno współdziała z pompka bo pompka steruje centralnym zamkniem więc jeżeli z pilota nieoryginalnego otwoerasz drzwi to napewno ta nieoryginalna centralka jest sprzężona z pompką, chyba że siłowniki w drzwiach tez masz nieoryginalne
    napewno nie mial silownikow bo gdy zamykam to slychac pompke i bagaznik tez sie zamyka ! kolo pompki jest taka jakby centralka pisze na niej radio czy cos!

  2. #52
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    jeśli na tej centralce jest jakiś model to spisz go i podaj na forum może w necie będzie jakaś instrukcja

  3. #53
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez etanol Pokaż post
    jeśli na tej centralce jest jakiś model to spisz go i podaj na forum może w necie będzie jakaś instrukcja
    jutro popatrze! a dalo by sie np podpiac zamiast tej centralki inna pod pompke? bo mam taki zestaw dobrze rozbudowany z instrukcja moze tam by sie cos udalo z szybami zrobicc

  4. #54

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Dałoby. Tak jak pisałem. Radiolinia dwukanałowa np. Elmes DWM50HM itp.

  5. #55
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Dobra sorry że nie pomogłem ale chciałem dobrze, co złego to nie ja, Trzymam kciuki za zabawe z kabelkami, ale w tym to już niestety napewno nie pomoge bo sie nie znam. Pozdrawiam

  6. #56
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    jednak ktos juz kombinowal i mam zalozone cos taiego! Dalo by rade szyby podpiac pod to?

    Uploaded with ImageShack.us

  7. #57
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Modul komfortu powinien byc w kazdej pompce.a to on odpowiada za szyby.Tak jak mowi etanol przytrzymanie kluczyka domyka szyby. A jesli chodzi o pilota to szyby domyka sie tym samym pzewodem ktorym zamykasz auto (cienki szary na forum jest z jakim paskiem).Kodowanie centralnego vagiem a potem sygnal masy na przewod zamkniecia zamka, kilkanascie sekund wystarczy.Albo znajdziesz taki w swojej cetralce (miernik w reke i jedziesz)albo wymiana centralki albo radiolinia jednokanalowa albo uklad kondensator przekaznik i masz domykanie z pilota. Aha Niekiedy centralki domykaja poprzez przytrzymanie przycisku.Wyprobuj jesli nie sprawdzales
    Ostatnio edytowany przez tomekAGU - 10-02-11 o 19:03
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  8. #58
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomekAGU Pokaż post
    Modul komfortu powinien byc w kazdej pompce.a to on odpowiada za szyby.Tak jak mowi etanol przytrzymanie kluczyka domyka szyby. A jesli chodzi o pilota to szyby domyka sie tym samym pzewodem ktorym zamykasz auto (cienki szary na forum jest z jakim paskiem).Kodowanie centralnego vagiem a potem sygnal masy na przewod zamkniecia zamka, kilkanascie sekund wystarczy.Albo znajdziesz taki w swojej cetralce (miernik w reke i jedziesz)albo wymiana centralki albo radiolinia jednokanalowa albo uklad kondensator przekaznik i masz domykanie z pilota. Aha Niekiedy centralki domykaja poprzez przytrzymanie przycisku.Wyprobuj jesli nie sprawdzales
    kolego jak pisalem wczesniej vag kodu nie przyjmuje! oczywiscie ze probowalem przytrzymac guzik na pilota ale nic sie nie dzieje! CZYLI JAK MAM TO PODLACZYC? bo od tego mojego (magin toucz ) ida kable ktore sa wpiete w instalacje pomki jest chyba 6 przewodow! wiec?
    znalazlem ze moj modul ma drugi kanal poprzez przytrzymanie dluzej szarego gozika na pilocie (ktorego nie urzywam) tylko ze u mnie pod ta funkcje jest podpiety takze zamykanie i otwieranie bo jak dlugo trzymam to sie zamyka i na odwrot! teraz by pasowalo wiedziec ktory kabel w pompce odpowiada za zamykanie i otwieranie szyb i podlaczyc go pod modul
    Ostatnio edytowany przez kamil17932 - 10-02-11 o 21:35 Powód: Automatyczne łączenie postów

  9. #59
    King's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zachodnio-pomorskie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T CDAA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    z tymi szybami to jest tylko problem, u mnie nawet po wsadzeniu kluczyka w zamek i przekręceniu szyby się nie opuszczają ani nie domykają, i czym to może być spowodowane ? tym że mam dołożony inny moduł który steruję ori pompką Audi ? i jest taka możliwość ze akurat w moim aucie domykanie szyb nawet z kluczyka nie było zamontowane ? wydaje mi się że chyba nie..proszę o podpowiedź jakąś.
    Vorsprung durch Technik

  10. #60
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    King jeśli masz dostęp do vag'a to spróbuj najpierw zaprogramować domykanie szyb, tu masz opisane co i jak zrobić:
    http://www.forum.a3-club.net/showthr...zyb#post594448

Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •