Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 48

Temat: gorzkie żale odnośnie stanu technicznego a3

  1. #31

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kutno/Poznan
    Auto
    BMW 325iS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Mam do czynienia z nowymi autami na biezaco, roznych marek chociaz glownie audi, bmw, vw i jeszcze ANI razu nie slyszalem w tych autach o usterkach o jakich piszesz a jesli mowa o autach flotowych to co w tym dziwnego, ze silniki zajezdzaja jak auta nigdy nie sa docierane tylko katowane na maxa od nowosci, to juz nie te czasy zeby nowe silniki snosily az takie katorgie

  2. #32
    MagnaTKielce's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Świętokrzyskie
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.8 TFSI - CJSA, CJSB (180 KM)
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez makubaku Pokaż post
    Kito czasem nie rozumiem Twoich wypowiedzi i zauważylem ze poza a3 to swiata nie widzisz.
    a ja mam wrazenie ze szukasz dziury w calym i kazdej mozliwosci zeby komus cos glupiego napisac.

    Z tematu o bolaczkach kolegi zrobil sie temat o przebiegu ludzi z PL i MAkubaku i jego ojca Koncze temat bo dyskusja wybitnie jałowa Pozdro


    Szacunek dla Tych którzy Poświęcili swoje Marzenia...
    ...dla Innych...P(rzyjaźń)D(uma)G(odność)


    TDI PowerED by KingSoft

  3. #33
    makubaku's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    325ti
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    nie szukam dziury w calym i mozliwosci zeby sie dowalac, zdanie swoje mam i go nie zmienie, auto mojego ojca podałem dla przykładu ze istanieja takie auta i nie sa mega rodzynkami. skoro dyskusja jałowa to nie widze sensu zebys bral w niej udział.

  4. #34
    aquadigio88's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    widze że zagrzmiało po moim poście odnośnie przebiegu i tu do panów co myślą że nie ma aut z małymi przebiegami...domyślam sie że boli was to bo od turasa kupiliście za kosmiczne pieniądze z cofniętym licznikiem z 500 na 200 i cwaniakujesz...nie wszyscy są takimi ''ekspertami'' do spraw zakupów samochodów jak wy zwracam honory
    widze to po wnętrzu ile ma przejechane bo widziałem bardzo dużo aTrójek i mam porównanie więc myśle że kwestie mojego przebiegu możemy już zamknąć...co do tych bolączkók to jest to tez skierowane do tych co nie piszą o takich rzeczach no bo jak to tak Audi jest najlepsze na świecie ! weźmy taką a4 1.8T i zmieńmy tam rozrząd - powodzenia...już widze jak tępy mechanik ustawia te szpary takie jak były na tym regulowanym z każdej strony wzmocnieniu czołowym...wracając do bolączków to zaczęło coś trzaskać w zawieszeniu 3 dni przed sprzedarzą oczywiście trzeba zrobić bo klient jak usłyszy że coś lekko stuka to nie kupi bo powie że zawieszenia w a3 są drogie i trzeba kape zrobić...

  5. #35
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    ...... Miałem coś napisać ale szkoda mi słów.
    Kup sobie golfa i bądź szczęśliwy.
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  6. #36
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez aquadigio88 Pokaż post
    widze że zagrzmiało po moim poście odnośnie przebiegu i tu do panów co myślą że nie ma aut z małymi przebiegami...domyślam sie że boli was to bo od turasa kupiliście za kosmiczne pieniądze z cofniętym licznikiem z 500 na 200 i cwaniakujesz...nie wszyscy są takimi ''ekspertami'' do spraw zakupów samochodów jak wy zwracam honory
    widze to po wnętrzu ile ma przejechane bo widziałem bardzo dużo aTrójek i mam porównanie więc myśle że kwestie mojego przebiegu możemy już zamknąć...co do tych bolączkók to jest to tez skierowane do tych co nie piszą o takich rzeczach no bo jak to tak Audi jest najlepsze na świecie ! weźmy taką a4 1.8T i zmieńmy tam rozrząd - powodzenia...już widze jak tępy mechanik ustawia te szpary takie jak były na tym regulowanym z każdej strony wzmocnieniu czołowym...wracając do bolączków to zaczęło coś trzaskać w zawieszeniu 3 dni przed sprzedarzą oczywiście trzeba zrobić bo klient jak usłyszy że coś lekko stuka to nie kupi bo powie że zawieszenia w a3 są drogie i trzeba kape zrobić...
    wkładaj może trochę więcej uwagi w pisanie, bo czytać się nie da

  7. #37
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  8. #38
    filmer's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płońsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ja również miałem powstrzymać się od wypowiedzi, ale po przeczytaniu wszystkich stron tematu, nie wiem czy mam się śmiać, czy też płakać.

    Współczuje Ci problemów, ale jeśli dałeś za nią nawet rok temu 13 tysięcy, to chyba nie liczyłeś na perełkę w idealnym stanie. Jeżeli faktycznie jesteś lakiernikiem, to pewnie skusił Cię ten "idealny" lakier dla którego straciłeś głowę. Przez to zapomniałeś o stronie mechanicznej auta. Jeździł nim starszy Pan ? - to faktycznie znaczy, że umiał dbać o auto i z góry trzeba założyć iż wszystko jest w jak najlepszy porządku.
    Sam sobie jesteś winny zakupu auta w takim stanie, a te gorzkie żale powinieneś wylewać przed poprzednim właścicielem.
    Ja jestem trzecim właścicielem 1.8T, drugim w PL przebieg 260tysięcy (99r.), oprócz rozrządu i typowych części eksploatacyjnych najdroższą rzeczą, jaką wymieniłem w aucie był przepływomierz, poza tym szczerze nie mogę na auto narzekać. Jak ja kupowałem auto każdy twierdził iż przepłacam, może i tak było, ale przynajmniej zaoszczędziłem sobie tym późniejszej frustracji.
    Z resztą widać, że nie przyłożyłeś się do poszukiwań auta i zasięgnięcia informacji o nim np. na tym forum, skoro cykanie pod maską zaliczyłeś do usterek
    Ostatnio edytowany przez filmer - 29-03-11 o 18:49
    pierwszy automat jaki prowadziłem ? - Ferrari F430

  9. #39

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    brak
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Tak więc i Ja zabiorę głos.

    Uważam że kolega założył temat na złym forum. Dlaczego? , ponieważ to jest jak wejść na forum kibiców "jakiegoś klubu" i wylewać jaki ten klub jest "nędzny" i "żałosny", a kibice tego klubu będą go teraz bronić. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

  10. #40
    fuzzy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Świetny temat, również pozwolę sobie zabrać głos... niestety nie mam nic mądrego do powiedzenia także podam przepis na pyszne gofry bananowe

    składniki(tak mniej więcej) 70g masła, 1 łyżeczka miodu, 2 żółtka, 2 białka, pół dojrzałego banana, 125g mąki, 125ml mleka, łyżka soku z cytryny, szczypta soli, opcjonalnie bita śmietana, rozpuszczona czekolada,etc. Brak komentarza


    Masło utrzeć z miodem, żółtkami i solą na puszystą masę. Nie przerywając ucierania dodać mąkę i mleko (po trochu i na przemian!). Następnie rozgnieść banana widelcem najdokładniej jak się da i zmieszać go z sokiem z cytryny

    Banana z sokiem dodać do masy. Białka ubić na sztywną masę i ostrożnie dodać do reszty. Tak powstałą masę pieczemy w gofrownicy na piękny złoty kolor i gotowe

    Gofry można podawać bez niczego lub z rozpuszczoną czekoladą czy bitą śmietaną, jak kto lubi. Życzę smacznego.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •