Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 56

Temat: [8L] Tuning mojej S3

  1. #21
    hilu's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    audi s3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    nie chodzi mi o rady typu " slyszalem ze " tylko o opinie osob, ktore juz cos w tych firmach dzialaly ze swoimi autkami

  2. #22
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    hilu, myśle ze trudno będzię, tak naprawdę jak widac mało osób ma na forum S3, a nie wiem nawet kto coś dłubał w swojej u któregoś z polskich tuningowców.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  3. #23

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    s3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny

    Ja w swojej s3 amk robilem program w unitornicu.Generalnie polecam, auto jezdzi bardzo fajnie.Bardzo duzo roznica na + jest po wymianie wydechu na przelotowy, robi sie wtedy tylko troche glosno.Zauwazylem takze ze w s3 po sofcie przydalo by sie zrobic fmic.U mnie temeperatura dochodzi do 70 stopni w dolocie przy 20 na zewnatrz.Turbo laduje mi 1.5 bar w piku i potem spada do 1.05 bar.Uwazam ze soft, wydech i fmic to bardzo rozsadne modyfikacje.pozdro

  4. #24

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WWA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawa
    Ja w swojej s3 amk robilem program w unitornicu.Generalnie polecam, auto jezdzi bardzo fajnie.Bardzo duzo roznica na + jest po wymianie wydechu na przelotowy, robi sie wtedy tylko troche glosno.Zauwazylem takze ze w s3 po sofcie przydalo by sie zrobic fmic.U mnie temeperatura dochodzi do 70 stopni w dolocie przy 20 na zewnatrz.Turbo laduje mi 1.5 bar w piku i potem spada do 1.05 bar.Uwazam ze soft, wydech i fmic to bardzo rozsadne modyfikacje.pozdro
    A jaką mocą się legitymuje przy takim doładowaniu i na jakim biegu to doładowanie mierzone?
    Obejrzyj sobie intercoolery - może masz zabrudzone albo prowadnice nie tak kierują powietrze.

  5. #25

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    s3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny

    moc nie mierzona, ale wkortce wybieram sie na mahe.Doladowanie takie osiaga od 3 biegu wzwyz, na 1 i 2 jest nizsze.W porownianiu do innych aut jedzie bardzo ladnie.Mysle ze moc w okolicach 250-260hp.Wydech dp 3 cale reszta 2.75 na 2 tlumikach przelotowych.Kata brak + patent na ominiecie 2 sondy.Ic czyste, kierownice ok, poprostu nie wyrabiaja, sa schowane a teraz dosyc cieplo.

  6. #26
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marekb
    hilu, myśle ze trudno będzię, tak naprawdę jak widac mało osób ma na forum S3, a nie wiem nawet kto coś dłubał w swojej u któregoś z polskich tuningowców.
    ja robilem w jednej firmie i jestem nie zadowolony, w aucie na wysokich rpm mocno rosnie egt, za to na malych jest za mocno paliwem dolane, do tego dochodzi pare innych niedorobek w sofcioe ale to za duzo by opisywac. dlatego teraz czekam co wyjdzie u kumpla i jesli bedzie ok to ja tez tam lece.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawa
    Zauwazylem takze ze w s3 po sofcie przydalo by sie zrobic fmic.U mnie temeperatura dochodzi do 70 stopni w dolocie przy 20 na zewnatrz.Turbo laduje mi 1.5 bar w piku i potem spada do 1.05 bar.Uwazam ze soft, wydech i fmic to bardzo rozsadne modyfikacje.pozdro
    to troche nie teges, bo u mnie przy 1.1bara przy 32stopniach na zewnatrz, temperatura w dolocie byla na poziomie 65-72stopni przy butowaniu.

  7. #27

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WWA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Dawid napisałbyś co to za firma, żeby nie było więcej niezadowolonych, albo przynajmniej na PW napisz.

  8. #28
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    nikomu nie chce publicznie du.py obrabiac bo moze to odosobniony przypadek. jak cos to na PW do mnie.

  9. #29

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WAWKA
    Auto
    SEAT LEON
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AUQ

    Domyślny

    Fakt UNITRONIC, dla czego tylko, bo wg mnie ma najbardziej rozpracowane ecu od 1.8T, jako jedyny w polsce robi na orginalnym kompie 1.8T z moca ponad 300km. Robilem u niego dwa autka oba 1.8T, najpierw soft, potem wymian turbiny na hybryde i cala reszta ic wydech, a teraz ostatnio zrobilem konwersje na ko4 w nastepnym aucie. Wszyscy znajomi o ktorych slyszalem byli zadowoleni z roboty. Dla tego polecam.

  10. #30
    Majkel's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec/Wwa
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    sam zastanawiam sie nad dopracowaniem mojego programu bo moment mam podniesiony a moc nieznacznie... program ABT
    najpierw wydech a potem strojenie
    zastanawiam sie wlasnie czy kupic dedykowany uklad wydechowy np. Ottingera (jesli zle napisalem wybaczcie )czy zlecic zrobienie jakiejs firmie....?
    parametry wyjściowe: 226KM; 347Nm; ET: 13,97sek na 1/4 mili Bemowo 2007
    parametry aktualne: 246KM; 346Nm
    parametry docelowe: ktos to wie?

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •