Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 45 z 45

Temat: [8L] Na pomoc - Stukanie

  1. #41

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kolno/Łomża
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam
    u mnie kiedyś wyrobione łożysko powodowało tzw. 'bicie' podczas jazdy, a co do reszty to nie wiem;/

  2. #42
    Daniel86's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WuPeeR
    Auto
    Audi i nic innego:)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Panowie mam problem grr
    chodzi o dziwne stukania oczywiście.
    Wczoraj moim autem jeździł brat i dokładnie nie wiem co się stało ( co zrobi a co nie) ale powiedział mi, że jak jechał na prostej zapaliła mu się kontrolka ABS na Fisie a nastepnie czerwony wykrzyknij, zatrzymał sie po ok 400 metrach, zgasił, odpalił i że wszystko było ok ruszył dalej.
    Dziś wsiadam do auta, jade i co?! wciskam pedał hamulca i słychać stuknięcie, pojedyncze, wcisnę pedał drugi raz i nic. Dopiero jak zredukuję bieg na niższy i wcisnę znowu pedał hamulca, jest stuknięcie, metaliczne uderzenie.
    Coś się poluzowało? Coś odpadło?
    Dodatkowo: jak przyśpieszam to raczej wszystko jest OK, ale jak mam auto na biegu i puszczę gaz (hamuję silnikiem) słychać coś w stylu chrobotania, ocierania.

    Czy ma ktoś jakiś pomysł? wskazówki? Jutro się udaję na warsztat w celu sprawdzenia ale może podpowie ktoś do wieczora coś?!

    Akurat w zeszłym miesiącu wymieniałem w aucie klocki i tarcze, wszystko było ok, płyn hamulcowy w normie, płyn od wspomagania w normie! Sprawdzane było też zawieszenie, wymieniali mi oba sworznie i 2 gumy od drążka bo piszczały, cała reszta była sprawna i w jak najlepszym stanie.
    Obstawiam, że może jeszcze coś ze skrzynią biegów, ale nie wiem co, jakoś uczulony jestem na skrzynie w autach.
    Nie podłączałem pod kompa bo nie mam chwilowo czasu. Skądś się ta kontrolka ABS i wykrzyknik wziąć musiały.

    Dzięki z góry za wszelkie domysły i diagnozy.
    Getting away with murder!

  3. #43

    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Exclamation Głośne stukanie z prawej strony

    Witam, zauważyłem dziś głośne stukanie z prawej strony samochodu, raczej w tylnej części. Jako iż jestem zielony w tych sprawach wychodze z pytaniem, Co to może być, na ile jest to poważna usterka? Stuka niemal cały czas, podczas postoju, jazdy, skrętów.



  4. #44

    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    jakby jakiś plastik stukał, stawiałbym na osłonę silnika, może być gdzieś niedokręcona i wibruje

  5. #45

    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Raczej nie, zaglądalem i nic nie odstaje. Raczej wszystko jest na swoim miejscu

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •