Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 25

Temat: Dachowanie A3

  1. #11
    dipel's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LUB - lubelskie
    Auto
    poszukiwany
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    szczęście w nieszczęściu że obyło się bez ofiar
    ::-:: Audi Quattro System ::-::

  2. #12
    włodek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ..
    Auto
    Cały czas to samo
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    65 razy
    Podziękował
    106 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cygan19 Pokaż post
    moim zdaniem nie farciarz a debil żeby na takiej uliczce jechać jak czubek żeby mieć jakiś pojazd trzeba też mieć rozum
    Nie wiesz jak było, a piszesz takie głupoty. Przeczytaj komentarze niżej, mogło byc zupełnie inaczej. Najpierw się zastanów co piszesz i nie obrażaj ludzi których w ogóle nie znasz.

  3. #13

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez włodek Pokaż post
    Nie wiesz jak było, a piszesz takie głupoty. Przeczytaj komentarze niżej, mogło byc zupełnie inaczej. Najpierw się zastanów co piszesz i nie obrażaj ludzi których w ogóle nie znasz.

    Cytat z artykułu:

    W piątek po godzinie 14 doszło do wypadku w Proszówce koło Gryfowa Śląskiego. Kierowca Audi A3, który jechał z bardzo dużą prędkością, stracił panowanie nad samochodem, ściął przydrożne barierki i dachował.

    i chyba wszystko jasne...
    Ostatnio edytowany przez IronFlower - 22-04-11 o 06:37
    100 BHP / 1.6 L Klub

  4. #14
    włodek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ..
    Auto
    Cały czas to samo
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    65 razy
    Podziękował
    106 razy

    Domyślny

    Czyli wszyscy jesteśmy debilami, bo szybko jeździmy...

  5. #15
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    jakby nie było barierki to by nie dachował tylko płasko rów zaliczył , pewnie wyleciał jakiś piesek czy coś na drogę.
    Duża prędkość to może być dla szanownej redakcji/panów policjantów 70 a niekoniecznie 170 czy 270 bo nikt z nich pewnie więcej niż 150 w życiu nie jechał.
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  6. #16
    Robax's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka-Leszczyny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    87 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    Śmieszne jest takie wydawanie wyroków. Jeden artykuł, trzy zdania a ludzie wiedzą co gdzie jak i czemu. Zawsze najlepiej powiedzieć, że jechał za szybko. Pewnie jak by jechał 20km/h to by się mu nic nie stało. Ale może po prostu jechał 80(dużo? nie wydaje mi się) i wyrosła mega dziura? Albo zwierzątko wyskoczyło. Tego nie wiemy i nie osądzajmy ludzi. To są tylko media

  7. #17

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WB / WZ
    Auto
    VW Jetta A5
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez IronFlower Pokaż post
    W piątek po godzinie 14 doszło do wypadku w Proszówce koło Gryfowa Śląskiego. Kierowca Audi A3, który jechał z bardzo dużą prędkością, stracił panowanie nad samochodem, ściął przydrożne barierki i dachował.
    I niby co? Tekst artykułu ma być wiarygodnym źródłem informacji?
    Nie wiem jak Ty, ale ja wyznaję zasadę, że wierzę w to, co widzę, a nie w to, co ktoś próbuje mi wcisnąć..
    A to, ze jakiś tam policmajster stwierdził dziennikarzynom, że kierowca jechał za szybko..

    To tak jak dziś słyszałem w radiu, że "wspaniała" policja zwiększy kontrole na drogach po wczorajszych potrąceniach w W-wie..
    Wczoraj w Warszawie zginęły pod kołami samochodów 2 osoby..
    Przy czym jedną z nich była starsza kobieta, która weszła na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżający samochód. I co? Też powiesz, że ten kierowca, który jechał przepisową prędkością jest debilem, bo nie przeteleportował się za staruszkę?
    Dodatkowo chwilę później podczas ogarniania tego całego bałaganu kolejna staruszka w dokładnie tym samym miejscu również weszła na czerwonym świetle na te pasy i tylko świadkowie poprzedniego zdarzenia uratowali ją od potrącenia..
    Wniosek - "wspaniała" policja kolejny raz chce pokazać jaka to jest pracowita i potrzebna i jak to trzeba zwiększyć liczbę kontroli, bo przecież to ci wstrętni kierowcy powodują wypadki, ale piesi, rowerzyści i pajace na skuterach to są niewinnymi ofiarami tych potworów za kierownicą..

    Tak więc Panowie i Panie..
    Zanim zaczniecie uskuteczniać komentarze i wydawać "wyroki" jak idioci na onecie i innych jakże poczytnych portalach, to zastanówcie się troszkę, bo ośmieszacie sami siebie..

    A wracając do tego dacha..
    No cóż..
    Pewnie pomału nie jechał, ale równie dobrze mógł jechać 60km/h, wylazł mu pod koła jakiś "yntelygent" i dokonując wyboru - potrącić kogoś a walić w barierkę wybrał to drugie..
    I wbrew pozorom, mogło być tak, że kierujący tym Audi wykazał sięnie debilizmem a odpowiedzialnością, ale oczywiście nawet jeśli tak było to żaden ze wspaniałych "komentatorów" nie odszczeka swoich głupich wypocin..

  8. #18

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Robax Pokaż post
    Ale może po prostu jechał 80(dużo? nie wydaje mi się) i wyrosła mega dziura? Albo zwierzątko wyskoczyło. Tego nie wiemy i nie osądzajmy ludzi. To są tylko media
    80, w terenie zabudowanym i poza, mało? Ja taki kozak nie jestem, tzn na prostej i w zakręcie potrafię tyle jechać ale jakoś mam wątpliwości czy opanował bym samochód gdyby mnie nagle i dosyć mocno rzuciło...

    Co do osądzania zgadzam się... słowa "debil tak i owaki" przesadzone... zdarzyło się i już, dobrze że nikogo i siebie nie zabił... Skończmy jednak z tekstami i tłumaczeniami że co to za prędkość taka czy siaka bo dla mnie to sprawa jeszcze bardziej śmieszna.
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez włodek Pokaż post
    Czyli wszyscy jesteśmy debilami, bo szybko jeździmy...
    W pewnym sensie tak, ale wiadomo jak się nic nie dzieje to ciężko sobie pewne sprawy uświadomić... Osobiście mam kolegę, który kiedyś jechał za szybko, z naprzeciwka "wyrósł" mu motocyklista on też nie jechał za fajnie i odbił się o niego i zabił. Teraz jeździ przepisowo... tyle że potrzebował ostrej lekcji, z której długo się wyciągał.
    Ostatnio edytowany przez IronFlower - 22-04-11 o 10:34 Powód: Automatyczne łączenie postów
    100 BHP / 1.6 L Klub

  9. #19
    Baltosz's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny Moje zdanie

    Nie oceniam kto jak jechał, bo tego nie da się zobaczyć na zdjeciach.
    Artykuł to artykuł i można go piep**yć, bo redaktor pewnie dojeżdza do pracy tramwajem.

    Po obejrzeniu zdjec dziwi mnie kilka faktów. Na najwiekszym ze zdjęć widać ze barierka którą widać nie była wcale zamocowana w miejscu w którym leży (co też widać po tym ze samochód w tym miejscu nie spotkał się z krawężnikiem, o czym świadczy brak rys) , powodem dachowania na bank nie była barierka tylko krawężnik, szkoda ze nie widać zakrętu, samochód w momencie dachowania (mówie o chwili obrotu) nie miał wcale dużej prędkości (w moim mniemaniu (40-60max.) , duży wpływ na zaliczenie dacha miał także niski profil opony a właściwie duża felga. Kolejny fakt: felga która widac na pierwszym planie ma na sobie ziemie. nie pochodzi ona z trawnika który tu widać, więc zgadza się to o czym pisano w artykule, ze samochód wcześniej zachaczył o pobocze, na poboczu prawdopodobieństwo skutecznego hamowania znikome, moim zdaniem pradkość nie była wcale olbrzmia

    facet miał szczęscie i napewno dużo nie przegiął, bo nie wydaje mi się zeby to był bardzo łagodny zakręt a prędkość w momencie dachowania nie była duża więc mój wniosek: Duży niefart.

    P.S. Zanim ktoś obali moje wnioski i zacznie robić OFFtopa z niczego. to niech uważnie popatrzy na zdjecia. Nie uważam ze musze mieć racje, ale jak ją podważasz to uzasadnij konkretnymi wnioskami.
    Ostatnio edytowany przez Baltosz - 22-04-11 o 12:16
    Jeżeli pomogłem: kliknij "pomógł"
    A3 8L @110.

  10. #20
    groch_007's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żagań/Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Piękny farciarz i ładne felgi ;D

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •