Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 161

Temat: Brak reakcji na otwarcie drzwi

  1. #71
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adwert Pokaż post
    przestawiłem sobie tak by się wszystkie dzwi naraz otwierały, a nie tylko kierowcy bo tak miałem ustawione jak zakupiłem samochód dlatego zastanawiam się czy coś się nie przestawiło. jakieś podpowiedzi mile widziane jak to przekodować

    dziekuje
    w warsztacie masz opis kodowania sterowników drzwi z wyszczególnieniem jakie występują w nim opcje.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  2. #72
    dstaff's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    witam wszystkich
    ponizej przedstawiam kilka rozwiazan problemu z drzwiami (0 reakcji)
    problem dotyczy glównie drzwi kierowcy ale rozwiazanie jest dobre dla wszystkich drzwi w aucie
    Zacznijmy od tego ze kilka dni temu spotkalo mnie tooo..
    Nic nie działa.. mysle lipa elektryk komputer bledy naprawa kasa do dupy to...
    Od czego jest forum.. przeszukalem wszystko i znalazlem post
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...ie-drzwi/page8 ktory nic nie wnosi oprocz tego ze jest w nim odnosnik do tutorialu kolegi "osa" mowiacy o mikrostyku w zamku kierowcy
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...272#post645272
    jednak uwazam ze dobieranie sie do tego powinno byc ostatecznoscia przy naprawie problemu z jakimikolwiek drzwiami w naszych A3
    uwazam ze przyczyna problemu z drzwiami w naszych autach sa poprostu pourywane kable wiazki drzwi w oplocie gumowym miedzy drzwiami a karoseria samochodu

    1. Rozbieramy boczek drzwi, zdejmujemy, wyciagamy wszystkie gumy blokujace dostep do kabli nastepnie zdejmujemy osłone wtyczki od strony karoserii potem osłone od strony drzwi i mamy dostep do wszystkich pourywanych kabli


    2.wyciagamy wtyczke z karoserii, skrecamy, lutujemy, zabezpieczamy izolujemy wszystkie purywane kable (u mnie byly pourywane wszystkie oprocz trzech cieniutkich) nie ma mozliwosci pomylki nawet dla laika


    Efekt jest taki ze wszystko działa jak z fabryki 0 bledow itp
    Proponuje cala wiazke potem obkleic tasma izolacyjna poniewaz w gumie lataja wszystkie luzno poza tym sa napiete jak baranie jaja i warto je lekko poluzowac w tym celu nalezy rozkleic fabryczna izolacje przy kazdej gumie i zrobic po swojemu

    sprawdz wiazke w drzwiach z ktorymi masz problem godzina roboty, 0hajsu wlozonego, skill +8 zadowolenie z efektu 11/10

  3. #73

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grantham, UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 BLX
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Dobrze rozumiem, że mając na myśli "rozbieramy boczek drzwi" to mówimy o tym?
    http://forums.fourtitude.com/showthread.php?2689982

  4. #74
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    dokładnie , sciagasz tapicerke drzwi .
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  5. #75

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grantham, UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 BLX
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    No i pojawił się problem. Mianowicie dobrałem się do kabli wedle instrukcji dstaffa, okazuje się że kable całe, zdrowiutkie. Może nadmienię co u mnie się dzieje, bo wcześniej tego nie zrobiłem. Otóż jedyne co, to po otwarciu auta za pomocą przycisku na pilocie (otwarta kłódka dla ścisłości) otwierają mi się wszystkie drzwi prócz tylnych prawych pasażera za kierowcą (prawych bo mieszkam w UK więc kierownica po prawej). Drzwi mogę otworzyć od wewnątrz. Jeśli to zrobię, to później już po ich zatrzaśnięciu mogę je do woli otwierać i zamykać - aż do ponownego zaryglowania za pomocą centralnego zamka z pilota. Potem znów "a piać" to samo. Wszystko inne działa jak należy, a więc informacja na FIS o otwartych drzwiach, światełko dolne w drzwiach po ich otwarciu, czerwona lampka w drzwiach - wszystko gra i buczy... wszystko poza tymi nie otwierającymi się drzwiami. Macie jakieś pomysły?
    EDIT: Sprawdziłem też zamykanie auta od środka za pomocą przycisków na drzwiach kierowcy - to też nie działa. Rygluje mi wszystkie drzwi poza wspomnianymi. Definitywnie nie działa mi centralny zamek w tych drzwiach.

  6. #76

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Domyślny Drzwi kierowcy się nie otwierają z pilota

    Problemik polega na tym, że z pilota otwieraj wszystkie drzwi oprócz kierowcy. Jeśli chodzi o zamykanie to pilot zamyka wszystkie drzwi. Z kluczyka drzwi się otwierają także bez problemu wraz z innymi. Znalazłem tematy jak rozebrać drzwi, więc na co zwrócić uwagę po rozebraniu ? Może problem jest ze stykami lub siłownikiem? Dwa dni przed usterką zauważyłem, że cenralny zamek który automatycznie się zamyka po ruszeniu autem, wydaję z siebie inny odgłos niż wcześniej (jakby coś chrobotało, brzęczało). Nie ma problemu z komputerem raczej, bo komputer nie wyświetla błędów, ani nie świeci siękontrolka otwartych drzwi. Dzięki za pomoc

  7. #77

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oleśnic
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cześć, u mnie natomiast jest taki objaw iż wykrywanie drzwi działa ok, ale nie działa oświetlenie pod drzwiami i to boczne czerwone. Brak napięcia na wtyczce, drzwi od pasażera działają prawidłowo. Macie jakieś pomysły?

  8. #78

    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam
    2dni temu zakupiłem A3 z 2003 8P. Wszystko było ok aż nagle po pracy wciskam guzik i zero reakcji na otwieranie drzwi. Klapa tylna da się otworzyć. Od wewnątrz otworzyłem auto i wszystko gra. Nawet jak auto zamknę to po naciśnięciu jeszcze raz zamykania kierunkowskazy migają. Czy to problem z aku bo może być słaby czy może z elektryką? Z góry wielkie dzięki za pomoc.

  9. #79
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    a drzwi pasazera tez sie nie otwieraja ?? ( trzeba pewnie nacisnac guzik 2x )
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  10. #80

    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Pasażera też się nie otwierają.. x2 ale ktory bo w kluczyku nie reaguje

Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •