Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 137

Temat: Moduł komfortu

  1. #71
    kkoott's Avatar
    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BAG

    Domyślny

    ja nadal meczę się z tymi pilotami, kupiłem używany moduł komfortu, szybka przepinka i to samo nadal. Kluczyki koduje przez włączony zapłon i pilot w drzwiach przy naciskaniu blokady. Za 4 razem udaje mi się zakodować jeden z kluczyków - sygnalizuje to mrugnięcie światłami awaryjnymi, a pilot nie działa. Piloty sprawdzone, sprawne. Co ja mam dalej zrobić :/ Weekend umówiony z mechanikiem/elektykiem Kuurr..ww...

  2. #72

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    inna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny Moduł komfortu

    Kolego, przeczytaj temat kodowania kluczy. Zacznij od Podpięcia kompa. Takim kodowaniem by Ci każdy lepszy rąbnął auto


    Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

  3. #73
    metti's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z północy
    Auto
    VW Tiguan R-line DSG 4Motion
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    222 razy

    Domyślny

    Panowie po wymianie borda F na K przestało działać mi domykanie szyb, luknijcie proszę czy wszystko mam dobrze zakodowane bo już zgłupiałem i szlag mnie trafia















    - - - Aktualizacja postu - - -

    do tego kodowanie drzwi kierowcy /pozostałych również/ jest prawidłowo zakodowane



    - - - Aktualizacja postu - - -

    OK doszedłem, już wszystko działa, podczas wymiany borda miałem odłączony akumulator, aby domykania zaczęło działać zrobiłem adaptację sterowników szyb klawiszami w drzwiach, już wszystko śmiga sorry za niepotrzebne zamieszanie
    było A3 Sportback 1.9 TDI BLS 7GN MY2007

  4. #74
    kkoott's Avatar
    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BAG

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kkoott Pokaż post
    ja nadal meczę się z tymi pilotami, kupiłem używany moduł komfortu, szybka przepinka i to samo nadal. Kluczyki koduje przez włączony zapłon i pilot w drzwiach przy naciskaniu blokady. Za 4 razem udaje mi się zakodować jeden z kluczyków - sygnalizuje to mrugnięcie światłami awaryjnymi, a pilot nie działa. Piloty sprawdzone, sprawne. Co ja mam dalej zrobić :/ Weekend umówiony z mechanikiem/elektykiem Kuurr..ww...
    Cytuj Oryginalnie napisane przez krisuumax Pokaż post
    Kolego, przeczytaj temat kodowania kluczy. Zacznij od Podpięcia kompa. Takim kodowaniem by Ci każdy lepszy rąbnął auto


    Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

    Próbowałem zakodować przez VCDS, Vas, CDIF, i innymi. No nie da się
    Moduł komfortu jeden i drugi taki sam. Piloty nadają sygnał, ale jak by ich nie widział własnie moduł. Próbowane kodować też jakimiś innymi urządzeniami z tym że jeden z nich zakodował kluczyk potwierdził to światłami awaryjnymi, ale piloty nie działały, po ponownej próbie kodowania też z mrugnięciem awaryjnych urządzenie diagnostyczne nie pozwalało na następne kodowanie i już tak zostało. I to samo jest na jednym i drugim module (Miałem też 3 moduł ale właśnie nie był kodowany przez komputer) Urządzenie firmy Viaken VScan wykryło dwa identyczne błędy od modułu 22616 - Brak Opisu, inne komputery nie pokazują tego błędu którego nie da się skasować, występuje to w obydwu modułach.
    A komputerów było podpinane 5. Nie ma błędów z zamkami, czy z funkcjonowaniem drzwi, oświetlenia, czy funkcją wykrywania kiedy są otwarte drzwi na FISie. Jest błąd z otwieraniem zamykaniem szyby ale jest to problem z silniczkiem albo prowadnicami szyby bo już wymieniałem, a teraz strasznie piszczą uszczelki jak się zasuwa. Ale wszystko inne czym steruje moduł komfortu działa bez zarzutu.

    Nie mam już do tego cierpliwości, pytałem się 2 speców i jakoś nie mogli mi powiedzieć w czym leży problem. Wiadomo zostaw auto to popatrzę, usłyszałem parę haseł "może szyna CAN?" albo "Immobilizer" i powiedziałem do niego jak auto odpala to skąd może być immo, ale przed tym chcę coś od was chce się dowiedzieć i myślę że w tym temacie to wy mi najbardziej pomożecie bo już nie mam do tego głowy,

  5. #75
    Konio_68's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Volvo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Immo i central to 2 różne sprawy jedno nie ma wpływu na drugie. Więc jak spec tak Ci mówi to nie jest spec. Klucze jak moduł stracił kluczyki to tylko VCDSem zrobisz . Na przemian najpierw jeden w zapłon drugi kodujesz potem zmiana .

  6. #76

    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podlasie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Witam czy może ktoś mi napisać czy moduł komfortu o numerze 8P0 959 433 B będzie odbierać sygnał od kluczyka o numerze 8P0 837 231, bo u mnie nie mogę nic zrobić nawet przez vaga. W pilocie baterie są dobre. Drzwi mogę otwierać tylko z kluczyka i to czasem jest tak że otwierają się tylko drzwi kierowcy natomiast drzwi pasażera i bagażnik z wlewem paliwa otwiera się po włączeniu zapłonu. Będę wdzięczny za każdą poradę

  7. #77

    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ŚWIETOKRZYSKIE
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Konio_68 Mógłbyś mnie oświecić w wolnej chwili, jak dodać klucze do mojej a3 8p. Mam dwa klucze i obydwa stracił moduł. Próbowałem VCDS-em wg opisów które znalazłem na forum, ale nic nie ruszyło.

    bloki pomiarowe wyglądają tak:
    https://zapodaj.net/365b8eb8213b8.jpg.html

    Z góry dzięki Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez TOMEKA3C - 13-08-16 o 14:54

  8. #78

    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podlasie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Witam czy może ktoś mi napisać czy moduł komfortu o numerze 8P0 959 433 B będzie odbierać sygnał od kluczyka o numerze 8P0 837 231, bo u mnie nie mogę nic zrobić nawet przez vaga. W pilocie baterie są dobre. Drzwi mogę otwierać tylko z kluczyka i to czasem jest tak że otwierają się tylko drzwi kierowcy natomiast drzwi pasażera i bagażnik z wlewem paliwa otwiera się po włączeniu zapłonu. Będę wdzięczny za każdą poradę

  9. #79

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa G
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    127 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Peterek Pokaż post
    czy moduł komfortu o numerze 8P0 959 433 B będzie odbierać sygnał od kluczyka o numerze 8P0 837 231
    Powinny współpracować ze sobą, obie części nadaja/odbierają na tej samej częstotliwości 433,92 MHz

  10. #80

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rzeszów
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witajcie mam pytanie , braciak dzisiaj sie bawil moja a3 jka i zaczal cos kodowac w module komfortu , chcial niby sprawdzic czy mam alarm i brzeczyk przy zamykaniu auta , wszedl z tego co mi mowil w 46 [ centr. conv.] i pozmienial tam ptaszki na to co go inetresowalo , po zatwierdzeniu tego nie mógl powrocic do tych ptaszkow by je z powrotem dac ja byly na poczatku .... ogólnie to teraz
    https://zapodaj.net/5332be7f3ea8e.jpg.html


    https://zapodaj.net/eb1f32c923fb4.jpg.html

Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •