Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: focal 130 A1 130mm- problem z montażem

  1. #1

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Garwolin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny focal 130 A1 130mm- problem z montażem

    Czy ktoś może mi napisać jak zamontował te głośniczki z przodu- widzę, że parę osób na forum ich "używa". Najlepiej niech zalinkuje dystanse, których użył- kupiłem dystanse w sklepie car audio, niestety głośnik nie pasuje do dystansu(wiem, że trochę masło maślane, ale tak chyba najłatwiej będzie to zrozumieć )

  2. #2

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Witam
    Właśnie jestem po montażu takich głośników, i powiem Ci, że roboty troszkę jest, ale jest to do zrobienia. Dystans pewnie masz plastikowy i jak przymierzasz do głośnika to dotyka guma Ja poprostu zniszczyłem prawie ten dystans, a mianowicie zeszlifowałem go tak, że ten rant który przeszkadzał odpadł Następnie trochę skróciłem oryginalne mocowania głośników (na te 3 śrubki) żeby jak najbardziej zminimalizować głębokość montażową, ponieważ jest tam naprawdę ciasno. Ale i tak po zainstalowaniu tego zestawu, i zamontowaniu tapicerki, w miejscu głośnika odstawała trochę tapicerka, ale nie dużo, więc wszystko było ok. Dlatego, że jestem pedantem i wszystko ma pasować będę brał się za demontaż tych głośników, chociaż dla innych nie byłoby z tym żadnego problemu
    Pozdrawiam

    Tutaj wrzuciłem 2 zdjęcia jak to wygląda po wszystkim
    http://img641.imageshack.us/g/focn.jpg/

  3. #3
    xRobert89x's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    A do mocowania dystansu u?y?e? sylikonu i czy klej monta?owy?

    I czy takie dystanse maj? by?? http://allegro.pl/dystans-audi-a3-08...597196850.html

  4. #4

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Tak, takie dystanse użyłem.
    Dystans przykręciłem w te 3 śrubki. Po wyszlifowaniu dystansu był on bardzo delikatny i niestabilny. Więc w te 4 mocowania nowego głośnika wwierciłem się również trochę w tapicerkę, aby stabilniej trzymał się głośnik. A szczelinę miedzy dystansem a tapicerką wypełniłem silikonem. Powinno być to zrobione specjalną masą, ale jak głośniki demontuje więc nie potrzebne mi to było.
    Ostatnio edytowany przez adriano - 15-05-11 o 12:06

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •