Strona 146 z 411 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196246 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,451 do 1,460 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #1451
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Zastanawiam się czy to nie będzie się za mocno grzało?
    Dodano:
    kadlubek, nawiązując do posta #1434, nie lepiej dokupić wtyczki zamiast rzeźbić i kombinować przy wymianie żarówki? Dla mnie patent lipny, brzydko wygląda i jest niepraktyczny.
    Ostatnio edytowany przez Terrez - 22-06-11 o 10:45 Powód: Automatyczne łączenie postów

  2. #1452
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sylwester_kram Pokaż post
    Nie wiem jak to prościej opisać;/ Nacinacie czymś tą śrubę którą widać w tej zaślepce (ja to zrobiłem mini szlifierką) i ją wykręcacie do środka lampy. Zaślepkę (czyli sam plastik) wówczas wyjmujecie a w lampie zostaje sama śruba, wtedy wyjęcie śruby to już pikuś.
    w TYC nie trzeba jednak ciąć, trzeba śmiało wyjąć tę nakrętkę bez celebrowania.

    kadlubek, nawiązując do posta #1434, nie lepiej dokupić wtyczki zamiast rzeźbić i kombinować przy wymianie żarówki? Dla mnie patent lipny, brzydko wygląda i jest niepraktyczny.
    Dla mnie jednak dobry sposób, ponieważ masz mniej kabli w aucie i przejściówek, poza tym nie musisz niczego dokupować. Musisz jedynie zrobić otwór w pokrywce na okrągłą wtyczke ze starej lampy.
    A czy brzydko wygląda ?Raczej nie widać tej brzydoty a i nikt tam raczej nie zagląda .
    Dodano:
    Jeszcze tylko mały instruktaż photo - co dokładnie wyciąć przy wymianie lamp przód :

    Elementy do cięcia zaznaczone na zielono i czerwono. Na żółto zaznaczona trzecia śruba trzymająca lampę.











    Powycieciu blachy zagruntowac / walnać sprayem antykorozyjnym i podkladem.
    Ostatnio edytowany przez kadlubek - 22-06-11 o 11:00 Powód: Automatyczne łączenie postów

  3. #1453
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    wg mnie najlepiej zrobic normalną wtyczkę żeby potem przy wymianie żarówki nie trzebabyło wyjmować akumulatora

  4. #1454

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam, panowie mam szybkie pytanie. chce kupic lampy poliftowe i jakiej firmy polecacie:

    - tyc
    - hella
    - depo

    czytałem ze te ostatnie to felerne są, ale wole zapytac i sie upewnic a ze juz zmienialiscie u siebie to wiecie co dobre

    aa i jeszcze jedno bo chce tez halogeny załozyć i widze ze na allegro wystawiają ludzie halogeny do modelów z roku 96-99 i wystawiają z roku 00-03 czym one sie różnią? czy po prostu ktos sie pomylił i są to te same halogeny. i ostatnie czy dokładka zderzaka z polifta pasuje normalnie do przedlifta? nie trzeba nic przerabiać?

  5. #1455

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Nie możesz porównywać tyc czy depo do helli, ponieważ hella to lampy oryginalne.
    BTW z 3 firm podanych przez Ciebie oczywiście, że wybrałbym lampy helli ale to są już zupełnie inne koszty.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  6. #1456
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez grucha1987 Pokaż post
    aa i jeszcze jedno bo chce tez halogeny załozyć i widze ze na allegro wystawiają ludzie halogeny do modelów z roku 96-99 i wystawiają z roku 00-03 czym one sie różnią? czy po prostu ktos sie pomylił i są to te same halogeny. i ostatnie czy dokładka zderzaka z polifta pasuje normalnie do przedlifta? nie trzeba nic przerabiać?
    Halogeny były w poliftach w dokładce. Jezeli zamiarujesz kupic halogeny depo po 80zl sztuka na allegro, to nie beda ci pasowac, poniewaz sa ta zamienniki do S3. Musisz zaopatrzyć się w nowe bądź używane halogeny valeo o oznaczeniu 8L0 itd. Zapewne są to pomyłki, jeżeli chodzi o sprzęt używany.

    Dokładka pasuje p&p. Stara zdejmujesz, nową zakładasz.

    Jak dobrze uszczelnisz zamienniki nie bedą parować. Najlepiej brać w kolejności hella>tyc>depo, takie moje prywatne zdanie.

  7. #1457
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    gdybym wiedzial ze zaloenie lamp poliftowych to tyle ceregieli , nie bralbym sie za to.
    wiecej szkod narobilem niz to warte. obtarlem blotnik przy cieciu plastiku, za duzo ucialem blachy, plastiki - kolki z gory zderzaka ulamane, poza tym
    gdy wyjalem te trzymanie klosza ktore jest w TYC i wlozylem silnik od starej lampy klosz w srodku lata.
    U was tez tak bylo ?
    Nawet po wlozeniu spowrotem tego kolka nadal lata, czyzby sie lampa rozwalila ?:/

    Poza tym nie moge spasowac dokladnie tej lampy - pracowalem tylko z jedna pare godzin. Drugiej jeszcze nie zaczalem. NIe styka sie dokladnie w blotnik i do grila , poza tym jak napisalem wnetrze klosza lata :/

    Czy ta nowa lampa trzyma sie u was tez tylko przy grilu na kolku i dwoch srubach od gory ? Zastanawiakm sie czy nie wrocic do starych lamp .

  8. #1458
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    no to musialbys nowe blotniki zakupic, jak tamte wyciales. U mnie poszlo bez problemow, na spokojnie, a nie jestem jakims mechanikiem.

  9. #1459
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    a co z tym wnetrzem klosza w tych poliftach ? lata tez u was ? po przelozeniu silniczkow ze starych lamp ?

    Na ile srub mocowaliscie nowa lampe ?

  10. #1460

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    U mnie nic nie lata, może Twoja lampa ma jakąś wadę??

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

Strona 146 z 411 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196246 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •