Strona 168 z 411 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218268 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,671 do 1,680 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #1671
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PrZeMo0o Pokaż post
    Panowie wiem ze moglo byc, ale.... Zamierzam wrzucic polifty na przod i tu rodzi sie pytanie. Wiem ze trzeba kombinowac z tymi kostkami przejsciowkami w oryginalach itd ale czy kupujac tzw zamienniki na allegro ok 350 kpl to w nich takze trzeba te przejsciowki czy pasuja pod ori wtyczki przed liftu ?
    zadne przejsciowki nie sa potrzebne, podlaczysz wszystko ze starej lampy - takze potrzebne sa tylko nowe lampy. Kabelki z podlaczeniem , wtyczka przekladasz ze starej lampy . Napisalem instruktaz pare/nascie stron wczesniej. Jesli bedziesz mial problemy, to sluze pomoca

  2. #1672

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gregor10.pl
    Auto
    dope
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jest dokladnie tak jak napisał michal168 -jak ktoś chce zrobić przekładke profi to właśnie potrzeba kostki do polifta. Można też bez kostek , ale jak dla mnie to drut i osobiscie sam również zabieram sie za konwersje na polifta i zakładam kostki jak w oryginale, bo nie lubie druciarstwa.

  3. #1673
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    haha, jakie druciarstwo ????
    nawet pol kabla nie przecialem .
    chyba cos ci sie kolego pomylilo delikatnie .
    wtyczki przekladasz ze starej lampy , takie same sa wtyczki ze stykami do dlugich i mijania i pozycyjnej. jedyne co to zmieniasz styk z mijania na dlugie z + w tej rozowej okraglej wtyczce.

  4. #1674

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gregor10.pl
    Auto
    dope
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    kadlubek -
    wtyczki przekladasz ze starej lampy , takie same sa wtyczki ze stykami do dlugich i mijania i pozycyjnej. jedyne co to zmieniasz styk z mijania na dlugie z + w tej rozowej okraglej wtyczce.
    Jak wtyczki przekładasz ze starej lampy, skoro w starej lampie jest tylko jedna wtyczka z pinami ? Różowa okrągła wtyczyka nie pasuje do polifta wiec nie wiem po w niej zmieniac styki.

    Do lamp poliftowych potrzebna jest kostka prostokątna i tyle w temacie. Jesli robisz bez ori kostki to dla mnie to trąci drutem.
    Dla Ciebie to może jest ok , ale ja bym tak nigdy nie zrobił bo to nie jest profi moim zdaniem . Każdy ma prawo się z tym nie zgadzać i zrobi tak jak uważa. Ja natomiast uważam tak jak powyżej i zdania nie zmienie

  5. #1675
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    kolego kadlubek zakładając poliftowe lampy wtyczki okragle przedliftowe nie pasuja i tyle w temacie
    dokładny opis wymiany wraz z podłączeniem jest tu:
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...332#post830332
    i proszę dalej nie ciągnąc tego wątku bo bede usuwał posty

  6. #1676

    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomiechówek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Zmieniam prz?d swojej A3 na poliftowy, lampy plus dok?adka z halogenami i mam problem, auto stoi u mechanika i jest k?opot poniewa? halogeny kt?re kupi?em nie pasuj? do kratek kt?re zakupi?em w ASO tzn halogeny maj? wi?ksz? ?ednicy od ?rednicy kratek, a druga sprawa jak zamontowali?my halogeny do tej dok?adki przedliftowej, i jak do?o?yli?my kratki (pomijaj?c fakt ?e nie pasuj?) to jest kurd? prze?wi? 3,4 cm tzn halogeny s? za nisko osadzone w tej dok?adce i w og?le nie dosi?gaj? tej kratki i jest szpara 3,4 cm. Czy kto? wie co jest nie tak?? Czy z?e halogeny kupi?em?? Kupi?em depo identyczne jak te:

    http://allegro.pl/audi-a3-8l-96-99-h...794193648.html

    czy kratki z?e?? Ale kratki w ASO kupowane po nr katalogowym taki jaki podwany by? niejednokrotnie na forum.
    Czy mo?e dok?adka jest z?a i ma za g??boki otw?r na halogeny?? Ale kurd? gdyby nawet to dlaczego te halogeny nie pasuj? ?rednic? do kratki??
    Prosz? o pomoc je?li kto? jest w stanie mi odpowiedzie?, bo auto u mechanika i nie wiem co mam robi

  7. #1677
    Szymanek31's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gostyń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    dzisiaj panowie rozmawialem z kolesiem od przegladow co robi i mowil mi, ze on tez ma w swoim audi(a4 troche nowsze) ma zamontowane hidy 6000k. kupil zestaw caly za 350 zl. i jak ja zamontowalbym taki sam zestaw to powiedzial mi ze bez problemu by mi przeglad zrobil
    Moja Trójeczka
    http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?53722-A-tr%F3jka-by-Szymanek31!-nowy-gracik-prosze-o-opinie/page14

  8. #1678
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    pedros2009
    zrob forki jak to wyglada i daj do tematu
    link do aukcji wygasl

  9. #1679
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    podejrzewam że zakupione zostały halogeny do S3, ale bez foty sie nie dowiemy

    domel allegro ma dziś problemy techniczne :/
    There's only one word you need to know. Low.

  10. #1680
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dmdash Pokaż post
    podejrzewam że zakupione zostały halogeny do S3, ale bez foty sie nie dowiemy

    domel allegro ma dziś problemy techniczne :/
    nie koniecznie są hidy które faktycznie kosztują ponad 300zł i philips się pod tym podpisuje kupowałem kiedyś do auta ojca i zupełnie inaczej świeciły niż te zestawy poniżej 200zł..ale nie wykluczam ,że może być to zestaw z eski jak napisałeś

Strona 168 z 411 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218268 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •