Strona 152 z 411 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162202252 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,511 do 1,520 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #1511
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    Mata mam taki sam kolor (chyba) z tego co widze na zdjeciu - lz5k - mam zamontowane polifty srebrne , co najwazniejsze sa firmy TYC.
    Nawet zle to nie wyglada.
    Te wklejone czarne to DEPO i sa kiepskie bo paruja i matowieja .

    Ps, Wczoraj zamienilem w tyczce 2 kabelki z + od mijania i drogowych. Teraz w soczewce mam H1 i mijania a odblysnik to drogowe . Operacja zajela 5-10min.

  2. #1512

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kadlubek Pokaż post
    Ps, Wczoraj zamienilem w tyczce 2 kabelki z + od mijania i drogowych. Teraz w soczewce mam H1 i mijania a odblysnik to drogowe . Operacja zajela 5-10min.
    kadlubek a powiedz mi jakie żarówki kupiłeś? chodzi mi o te H1 czyli mijania. jak możesz to wrzuć linka np z allegro od tych żarówek.

  3. #1513
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    Jeszcze mam stare H1 z lampy przedliftowej Hella.
    Wczoraj wertowalem net w poszukiwaniu najlepszej H1 - najmocniej swiecacej i prawdopodobnie beda to tanie http://allegro.pl/zarowki-tungsram-h...666359790.html z lekko niebieska koncowka . Jest duzo filmikow tez na youtube porownujacych zarowki H1.
    Wczesniej myslalem o Philips X-treme Power + 80% ale nie sa takie rewelacyjne i nie widac takiej roznicy a poza tym sa po 30pln za szt.
    Tungsramy po 20pln za 2 szt.

    Sam sie jeszcze zastanawaiam...

  4. #1514

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kadlubek Pokaż post
    Jeszcze mam stare H1 z lampy przedliftowej Hella.
    Wczoraj wertowalem net w poszukiwaniu najlepszej H1 - najmocniej swiecacej i prawdopodobnie beda to tanie http://allegro.pl/zarowki-tungsram-h...666359790.html z lekko niebieska koncowka . Jest duzo filmikow tez na youtube porownujacych zarowki H1.
    Wczesniej myslalem o Philips X-treme Power + 80% ale nie sa takie rewelacyjne i nie widac takiej roznicy a poza tym sa po 30pln za szt.
    Tungsramy po 20pln za 2 szt.

    Sam sie jeszcze zastanawaiam...
    yyy ale jak mog?e? prze?o?y? H1 ze starej lampy do lampy poliftowej skoro w starej lampie by?a inna ?ar?wka i inne wejscie na nie, czyli okr?g?e tak jak ja pisa?em wczesniej a teraz w poliftach jest inne wejscie ni? teraz jest na soczewke, nie bardzo rozumiem. w przedliftach ja mia?em takie ?ar?wki post?j W5W, mijania H7 i drogowe H4. teraz pasuje mi tylko W5W jako post?j i H7 jako ?wiat?o drogowe w lampach po lifcie (w przedlifcie robi?y za swiat?a mijania). wiec sk?d ze starej lampy wzi??e? H1?
    Ostatnio edytowany przez grucha1987 - 10-07-11 o 12:39

  5. #1515
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez grucha1987 Pokaż post
    yyy ale jak mogłeś przełożyć H1 ze starej lampy do lampy poliftowej skoro w starej lampie była inna żarówka i inne wejscie na nie, czyli okrągłe tak jak ja pisałem wczesniej a teraz w poliftach jest inne wejscie niż teraz jest na soczewke, nie bardzo rozumiem. w przedliftach ja miałem takie żarówki postój W5W, mijania H7 i drogowe H4. teraz pasuje mi tylko W5W jako postój i H7 jako światło drogowe w lampach po lifcie (w przedlifcie robiły za swiatła mijania). wiec skąd ze starej lampy wziąłeś H1?
    bo on nie miał halogenów w lampie i miał żarówkę h1, a Ty miałes halogeny, dlatego żarówka h4
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  6. #1516

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grabek Pokaż post
    bo on nie miał halogenów w lampie i miał żarówkę h1, a Ty miałes halogeny, dlatego żarówka h4
    a no yoo faktycznie, zapomniałem o halogenach

  7. #1517
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    Bylem dzis w Carrefourze, kupilem 2 x zarowki Carrefour H1 po 7pln za szt.
    Widac roznice ze stara H1 jest o wiele lepiej teraz na soczewce .

    Zasugerowalem sie tym : ( co prawda nie H1 a H7) ale ...


    "Carrefour
    Ze zdziwieniem (po doświadczeniach z innymi żarówkami sprzedawanymi w tych sklepach) zauważamy, że żarówki z logo hipermarketu Carrefour świecą przyzwoicie. Prawdopodobnie nie są zamawiane u producenta żarówek z logo firmy Bottari, tylko u bardziej renomowanego wytwórcy. Zarówno strumień świetlny mieści się w normie, jak i wygląd tych żarówkek daje nadzieje, że to produkt dobrej jakości. Cena jest niewygórowana. Droga powinna być oświetlona dobrze.
    Moc maks. (W): 56,8/57,2
    Strumień świetlny (lm – norma 1500 +/- 10 proc.): 1414/1443
    Cena (zł): 11,95/1 sztuka"


    cytat z http://www.auto-swiat.pl/1-supertest...ca-najlepiej/2

  8. #1518
    Greedy's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jelcz-Laskowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    witam tutaj macie nowy zestaw zaroweczek ktory u mnie zagoscil ostatnio
    Tungsram megalight +90% h1 i h7 zdiecie nie odzwierciedla zeczywistego efektu poza tym robione fonem ale zarowki robia robote straszna ,swietna biala barwa ala ksenon 4300 foto aktualnie na swiatlach mijania na dlugich efekt rowniez powalajacy zarowki wsadzone w jeszcze przedliftowe lampy polecam naprawde i pozdrawiam !!!



    Uploaded with ImageShack.us

  9. #1519
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    tez mam od wczoraj tungsram megalight +90% i od tych z carrefoura nie roznia sie praktycznie niczym. Nawet mam wrazenie ze slabiej swieca od tych z supermarketu.
    pozdr

  10. #1520

    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomiechówek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Montaż Lamp Polifty Oraz Zderzaka Z Halogenami

    Nie wiem czy w tym temacie mogę zapytać, ale w końcu udało mi się skompletować cały przód polifta, tzn lampy, zderzak, halogeny i wszystkie niezbędne rzeczy do montażu ( kratki w zderzak, do lamp HIDY 8000k, piny, kostki) i moje pytanko czy jest ktoś mi w stanie pomóc i powiedzieć gdzie tzn w jakim polecanym warsztacie by mi to zamontowali. Chodzi mi o Warszawę i okolicę Legionowo , Nowy Dwór Maz. Niestety nie mam warunków żeby samemu to zamontować :/ i poza tym jestem troszkę zielony w te klocki. Z góry dzięki za odpowiedzi

Strona 152 z 411 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162202252 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •