Strona 167 z 411 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217267 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,661 do 1,670 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #1661
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Mandatu dać ci za to nie może. Jak zmienisz przy policji kiedy cię zatrzymają, to jedziesz dalej, bez mandatu i z dowodem. Te zdjęcia które wrzuciłem zrobiłem na stacji diagnostycznej, przed przeglądem. Diagnosta powiedział żebym włożył zwykłe żarówki to mnie przepuści, co też się stało. Wiele osób śmiga na hidach i sobie chwali. Soczewka ma to do siebie, że nie oślepia jak zwykła lampa z hidem.

  2. #1662
    Szymanek31's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gostyń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    no właśnie wiem, że chwali bo sam mam kumpla co ma hidy i jest zadowolony tylko po przeczytaniu kilka artykułów się zacząłem zastanawiać czy zakładać czy też nie. Ładnie to wygląda i ładnie świeci
    Moja Trójeczka
    http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?53722-A-tr%F3jka-by-Szymanek31!-nowy-gracik-prosze-o-opinie/page14

  3. #1663
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    no to ja powiem tak, lampa nie ma homologacji na xenon, hid jest nielegalny, poleciec moze dowod, mozesz dostac mandat (jeden z naszych dostał), chociaz zalezy na kogo trafisz. Na przeglad zdejmiesz hidy
    There's only one word you need to know. Low.

  4. #1664
    Szymanek31's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gostyń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    ale na przeglad wyciagne same zarniki czy przetwornice tez bede musial wyciagnac?

    a co do kontroli policyjnej? powaznie moge zmienic na miejscu zarowki? czy tez od razu wszystko zdemontowac przy nich? co za tym idzie mandat pewnie i tak dostane nawet jezeli owe zarowki na miejscu zmienie?
    Moja Trójeczka
    http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?53722-A-tr%F3jka-by-Szymanek31!-nowy-gracik-prosze-o-opinie/page14

  5. #1665
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    jasne ze mozesz dostac , a co bedziesz sie z nim ( policjantem ) szarpal ?
    nic mu i tak nie zrobisz, jak bedzie chcial to ci da mandacik albo zabierze dowod.

  6. #1666
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Jednak mogą dać mandat, dzięki za wyprowadzenie z błędu. Policja może pouczyć lub ukarać mandatem w wysokości od 20-500 zł. może ja do tej pory spotkałem tylko jednego dobrego gliniarza który mi na to zwrócił uwagę i nie dał mandatu. Wymieniłem na zwykłe żarówki i pojechałem dalej. No cóż, zależy na kogo się trafi.

  7. #1667
    Dybek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa - Sadyba
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ja u siebie mam HIDy od 3 czy 4 lat i nigdy nie dostałem mandatu za to, a zatrzymywali mnie za prędkość często. Nawet na C nie było z tym problemu. Przy odszkodowaniu też nikt problemu nie robił.
    CB nie zakłócają. Jak masz soczewki poliftowe i 4300k mandatu być nie powinno. Ale jeśli masz przedliftowe i założysz np. 6000k albo więcej to widać, że to chińszczyzna i może być gorzej.
    Ale jakieś tam ryzyko jest..
    Z przeglądem gorzej, zależy od stacji diagnostycznej. Teoretycznie podbić nie powinni.
    W tym temacie parę stron wczesniej wrzucałem fotki jak widać w nocy 4300k.

    Dodam, że założyłem jeszcze oryginalne spryskiwacze.
    Ostatnio edytowany przez Dybek - 04-09-11 o 03:57
    227KM337NM

  8. #1668

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przedecz/Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    JA testowałem już HIDy w swoim Polo które miałem przed A3. Zakłócały radio i CB radio, ale widoczność była naprawdę dobra. W astrze natomiast miałem Cool Blue Osrama 4300k i byłem z nich najbardziej zadowolony, koszt to 50 złotych za żarówki H4 dało efekt w postaci bardzo dobrej widoczności oraz wizualnego z żarówek świecących na biało. Teraz testuję Philipsy blue vision i też je polecam. To tyle ode mnie;]

  9. #1669
    PrZeMo0o's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Panowie wiem ze moglo byc, ale.... Zamierzam wrzucic polifty na przod i tu rodzi sie pytanie. Wiem ze trzeba kombinowac z tymi kostkami przejsciowkami w oryginalach itd ale czy kupujac tzw zamienniki na allegro ok 350 kpl to w nich takze trzeba te przejsciowki czy pasuja pod ori wtyczki przed liftu ?
    A3 8P TDI GTB 240km 445nm

  10. #1670
    michal168's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ożarów/TOP,TOS
    Auto
    Cupra R
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    nie poliftowa wtyczka nadal jest potrzebna akurat jest komplet na forum do sprzedania, więc możesz mieć z głowy. Polecam TYC, byle nie DEPO.

Strona 167 z 411 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217267 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •