Strona 52 z 411 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 511 do 520 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #511
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Rodzice jeżdżą A4 99r. poliftową, w której są reflektory soczewkowe halogenowe i uważam, że oświetlają drogę dużo słabiej od moich poliftowych xenonów. Może A4 to nie to samo co A3, ale technika wykonania reflektorów jest prawie identyczna, więc można się tym sugerować.

    Według mnie zmiana z przedliftów ma polifty halogenowe, nie da zbyt dużo...
    Ostatnio edytowany przez wojt - 27-12-09 o 22:35

  2. #512
    matt4's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Holy City
    Auto
    Audi Quattro
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    dorzuce tak od siebie, wszyscy namawiają i polecają ori xenon i słusznie tylko jest jeden problem, mianowicie większość takich lamp używanych jest kombinowana, hadlarze zauważyli ze to chodliwy towar i kombinują, polerują, regenerują, kleją, przerabiają itp

    Jeśli ktoś sie decyduje na wydanie 1500 tyś zł na ori xenon musi BARDZO uważać na takie właśnie kombinowane lampy, raczej nie polecam kupna przez allegro, najlepiej obejrzeć dokładnie lampy, sprawdzić jak świecą, czy obie tak samo jasno i wyraźnie

    W moim przypadku obie były rozbierane, na aucie nie widać różnicy są ładne ale jedna klejona silikonem (parowała) - z wielkim trudem ją rozebrałem i uszczelniłem po swojemu, druga klejona jakby oryginalnym klejem ale widac ze rozbierana wczesniej miała porysowany odłyśnik (regeneracja 160zł) po regeneracji świeci ok ale obłyśnik tak się osłabił (o czym poinformował mnie Pan od regeneracji) ze podczas przykrecania soczewki poprostu kruszył sie, pękał itd

    Pewnie nie wszyscy sie zgodzą ze mną, bo nie wszyscy tak sie umęczyli z lampami ale gdybym miał orginalne lampy poliftowe HELLA, i wiedział ze są w super stanie to dokupiłbym dobry HID i na tym poprzestał, nie polecam oczywiscie zamienników typu DEPO (też przerabiałem ten temat) mogę odsprzedać za symboliczną kaskę na częsci dwie lampy depo jeśli ktoś jest zainteresowany......

  3. #513
    Kam1kaze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GDAŃSK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Pewnie masz troche racji, niemniej ja kupiłem za 1600 chyba w zeszłym roku po obejrzeniu fotek które gościu mi wysłał na maila i jestem zadowolony z ori xenonków. Dodam ze szukałem z dobry miesiąc.
    Jednak co prawda to prawda - jak ze wszystkim należy zachować czujność i nie dać sie ponieść emocjom przy kupowaniu

  4. #514
    Paco's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SGL najlepsi!
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cieszkop ja mam w swojej a3 poliftowe lampy, zwykłe soczewki bez xenonu i naprawdę bardzo fajnie świecą. nie mam porównania do świateł przedlifotwych z a3, ale w porównaniu do kilku innych modeli podobnej klasy widać różnicę na korzyść świateł polifcie.
    Ostatnio edytowany przez Paco - 28-12-09 o 12:23

    A3 1.6 => A6 1.8t => Mondeo Mk4 TDCI 163
    Prezes Elity =http://www.a3-club.net/forum/showthr...poty-Gliwickie

  5. #515
    cieszkop's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    A3 8V (było A3 8L AHF)
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    A co my?licie o takich lampach do przedlifta? Sprzedawca telefonicznie powiedzia? ?e lampy nie s? jak?? tani? chi?sk? podr?bk? tylko dobrej jako?ci lampami z soczewk?:
    http://www.allegro.pl/item868780120_...uzyw_komp.html
    Kojarzycie firm? kt?ra robi takie lampy jak przedliftowe?

  6. #516

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wroclaw
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    co myslicie o tych lamapch od coach ?

    w sumie ja mam orginalne lampy hella i strasznie kiepsko swieca kupic uzywane i miec to samo..ach dylematy.

  7. #517
    Kam1kaze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GDAŃSK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cieszkop Pokaż post
    A co my?licie o takich lampach do przedlifta? Sprzedawca telefonicznie powiedzia? ?e lampy nie s? jak?? tani? chi?sk? podr?bk? tylko dobrej jako?ci lampami z soczewk?:
    http://www.allegro.pl/item868780120_...uzyw_komp.html
    Kojarzycie firm? kt?ra robi takie lampy jak przedliftowe?

    Hmm, tak wygl?da przedliftowy xenon hella, ale tu nie ma przetwornic wiec to nei xenon.

  8. #518
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    generalnie odpowiedzi są bardzo subiektywne, gdyż nie każdy lubi xenony a ktoś inny nie akceptuje nic poza xenonami...

    ja poprzednio miałam polifta, włożyłam do niego HIDy i powiem tak - świeciły o niebo lepiej niż zwykłe "żółte" żarówki (oczywiście mowa o soczewkowych lampach)

    teraz mam przedlifta ze starymi lampami i tylko odliczam dni kiedy będę mogła kupić poliftowe xenony i je zmienić... jak dla mnie - bardzo kiepskie oświetlanie drogi, w nocy oczy się strasznie męczą. a może po prostu tak mocno przyzwyczaiłam się do xenonów, że teraz wszystko inne jest dla mnie "be"

    no ale co kto lubi
    Best ET: 14.764@1/4mile

  9. #519
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Podobno przedliftowe lampy świecą lepiej niż poliftowe soczewki (bez xenonu), nie miałem nigdy porównania, ale słyszałem dużo takich opinii.

  10. #520

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Kuga 2016r. 1.5 Ecoboost
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Mam przedlifty. Wcześniej świeciły słabo, więc je troszkę podregulowałem (zmieniłem kąt pochyłu na mniejszy, dzięki temu świecą dalej). Na przeglądzie diagnosta mi je później ustawił. Teraz jeżdżę tak, że regulację mam cały czas ustawioną na 0. Efekt jest taki, że wszystko świetnie widać.

Strona 52 z 411 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •