Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: [8L] Zegary, nie działają wskazania

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych & Świdnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny [8L] Zegary, nie działają wskazania

    witam wszystkich, mialem problem ze wskazaniem temperatury na zegarach, dzisiaj wyczyscilem zegary, wtyczki i podpieciu zegarow okazalo sie ze nie dziala wskaznik paliwa, wskaznik temperatury, predkosci i obrotow, nie wyswietla sie nic na malym wyswietlaczu !! czy mam do wymiany zegary?? auto odpala i jezdzi, musze dojezdzac do pracy wiec musze to jak najszybciej zrobic. prosze o rade co moglo sie stac, na VAGu sa bledy od licznika ale nie da sie ich skasowac, pozdrawiam
    p.s. moge podjechac w okolicy walbrzycha, wroclawia jesli ktos mi to zrobi (oczywiscie za pieniadze).

    Mod: Pamietamy o tagach i normalnym nazywaniu tematów

  2. #2
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    wampir_m, a sprawdzales czy wtyczki dobrze sie zapiely??? Sa tam takie zatrzaski z wajcha ktora trzeba zapiac po podpieciu wtyczki. To tak na poczatek!

  3. #3
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    a do tego dodam, że skoro masz VAG i widzisz jakie masz błędy, to moze byś nam napisał jakie? Bo wróżek niestety wśród nas chyba jeszcze nie ma...

    PS. nie zapomniałeś o jakiejś złączce? Przy wpinaniu czasem jak krzywo dasz, to może się jakiś pin wygiąć i nie kontaktować, sprawdź to.
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

  4. #4

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych & Świdnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    kody z VAGa spisze jutro, wszystko wpiolem dobrze tak jak powinno byc, moze sie posypala "pamiec" w zegarach bo wszystko inne dziala. w serwisie pocieszyli mnie ze do wymiany zegary 1300zl i stare trzeba oddac a na allegro nie ma narazie

  5. #5
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    wampir_m, zmartwire cie stary bo mam to samo, u mnie sie to stalo po wypieciu bezpiecznika od podswietlanai szafy, i po wlaczeniu klaps, diagnoza spalony proxesor 908. Elektornik krzyknal mi cene za naprawe naprawde zaporowa, wiec odpuscilem i szukam nowych zegarow, jak narazie tez klops, a porusylem juz niebo i ziemie. Jak masz pytania wal na GG moj nr w profilu.
    .......

  6. #6
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Mi nie dzialaja, wskazowki predlkosci, obroto, benzynka i temp, oraz zegarek i km, jedynie co dziala to wyswietlacz na srodku ale nie wiem ile wachy mam i vag tez niestety nie pokazuje, booo jak na zlosc zczytuje ilosc wachy ze wskaznika wiec zonk.
    .......

  7. #7

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych & Świdnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    mi dziala godzina, kilometry tez sie wyswietlaja ale nie rosna, a na srodkowym wyswietlaczu jest tylko podswietlenie, zadnych ikonek nie ma jak nie znajde zegarow trudno trzeba bedzie kupic w serwisie

  8. #8
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    wampir_m, neoeinz - polecam obczaić *fachowców* którzy kręcą liczniki... Im lutowanie elementów liczników nie jest obce, może coś poradzą.... Bo w serwisie też przebiegu nie ustawisz jeśli nie masz nowiutkiego licznika, a kolesie po prostu zczytują eeprom, wgrywają i gotowe. Jeśli rzeczywiście siadł Ci jakiś procek, to może spróbuj dorwać taki uszkodzony licznik, kwestia przelutowania procka i gotowe... Na szrotach raczej trudno znaleźć, ale czasem sprzedają skasowane na ćwiartki i może akurat się coś trafi. A uszkodzony/połamany licznik pewnie za grosze pójdzie...
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

  9. #9
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  10. #10

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Jest opcja naprawienia tego cuda. Wiem, ze koles w serwisie niedaleko mnie naprawia takie przypadki. Ostatnio naprawił kumplowi zegary w A8- grzebał sie z tym pol dnia ale dal rade! Zegary, które zreszta zjaralismy z kumplem...Koszta nie wiem jakie bo kumpel nic odemnie nie chcial wiec nie wypytywalem o szczegóły Przyczyna bylo nieprawidlowe odłaczenie vag. Skutki identyczne jak u was

    pozdr
    OLIWA ICE HOCKEY TEAM

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •