Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 99

Temat: pali sie kontrolka esp abs oraz , mruga kontrolka od ręcznego

  1. #81

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    den haag
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    No wlasnie w zeszrym roku bylem na tej akcji w serwisie i niby nowy soft zostal przyjety przez pompe. Po 2 miesiacach wyskoczyl ten blad i bylo na dlugi czas spokuj po jego wykasowaniu a teraz wyskakuje po przejechaniu kilometra. Teraz sie zastanawiam czy ta aktualizacja przeszla wogole.
    w VCDS mam 1K0907379CD ESP MK60EC1 H35 0120. Czy zostaje mi tylko wymiana pompy na wlasny koszt?

    Pozdrawiam

  2. #82
    pawel_dziki's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Najlepiej zadzwonić do ASO i sie zapytac

  3. #83

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    den haag
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Witam ponownie wizyta umowiona, maja sprawdzic czy ten update czasem niezepsul sterownika pompy (ciekawe jak to zrobia).
    Dzis sprawdzilem czy daalej ten sam blad sie pojawia i ku mojemu zdziwieniu teraz tylko pokazuje sie 01130.

  4. #84

    Data dołączenia
    Mar 2018
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi A3 1.9 TDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Witam mam problem jak w temacie wyskakująca kontrolka ABS ESP oraz mrugająca czerwona hamulca ręcznego. Kontrolki wyskakują podczas poślizgu lub przy ostrym hamowaniu ostatnio po wjechaniu w dziurę. Po sprawdzeniu wyskakują trzy błędy 01130, 01276 (pompa hydrauliczna ABS-V64) oraz 16352 (control unit).

  5. #85

    Data dołączenia
    Jul 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4 TFSI - CXSB (125 KM)

    Domyślny

    u mnie występuje tylko błąd 16352, pompa była na akcji serwisowej w czerwcu 2017... co mu dolega?? zacznę od czujnika abs

  6. #86

    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żory
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Witam serdecznie. Prosiłbym o poradę doświadczonych i bardziej ogarniętych kolegów w temacie. Od 6 miesięcy borykam się z problemem zapalajacych się kontrolek podczas jazdy. Od 2 dni kiedy zrobiło się trochę chłodniej problem zaczął się nasilać. Mianowicie podczas jazdy z nienacka zapalają mi się razem ABS, AIRBAG, WSPOMAGANIE i HAMULEC. W przeciągu 6 miesięcy wymieniłem akumulator, alternator (na używkę). W swoim starym alternatorze po zdemontowaniu zauważyłem mocno zużyty komutator więc oddałem go do regeneracji. Fachowiec wymienił łożyska, komutator i regulator napięcia. (o dziwo przed regeneracją alternator chodził na starych łożyskach dużo lżej i ciszej). Po tygodniu padł regulator napiecia i ładowania nie było. Więc stwierdziłem że lepiej kupić używkę. Wszystko śmigało przez 2 tygodnie gdzie znowu pojawiły się kontrolki po przejechaniu kilometra od domu. Ażeby je skasować trzeba wyciągnąć kluczyk i zamknąć auto odczekać 30 sekund i wszystko wraca do normy. Sprawdzałem na PISTON (aplikacji obd 2) przez bluetooth żadnych błędów. Napięcie ładowania między 14.2-14-14. Dodam że na starym alternatorze przed regeneracja i starym regulatorze napięcie w czasie jazdy wahadło się 13.5-14.1 cały czas podczas jazdy skakało więc z góry założyłem że to alternator albo regulator. Teraz na używce jest 14. 0-14.4. https://photos.app.goo.gl/8syWiMeQvv3Dy7Sn7. Prosiłbym o poradę.

  7. #87

    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żory
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Dzisiaj podjechałem do elektryka. Po podłączeniu pod kompa stwierdził ze problem jest z licznikiem a dokładnie sterownikiem. Pokasował błędy. Problem się powtórzy to demontaż i naprawa ewentualnie wymiana licznika.

  8. #88
    a-j-p's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ŁDZ
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cześć,
    W mojej A3 8P Sportback zaczęły mi się początkowo bardzo nieregularnie (teraz już codziennie) zapalać kontroli od ABS ESP i to tak, że jak podczas hamowania mi się zapali to mi auto przestaje hamować... (muszę odpuścić hamulec i ponownie go nacisnąć wtedy już normalnie hamuje). Do tego ostatnio doszedł warning BRAKES z mrugająca kontrolką od ręcznego (to się z kolei pojawia bardoz nie regularnie potrafię kilka dni jeździć i się nie zapali, aby potem przez następne 2/3 dni non stop po przejechaniu kilkuset metrów się zapaliło).
    Byłem na sprawdzeniu, hamulce są sprawne (wymieniane w styczniu), czujniki ABS też sprawne. Czy ktoś wie co to może być ?
    Załączam zdjęcie z deski rozdzielczej oraz screen z opisem z serwisu.

    https://drive.google.com/file/d/1ZrK...ew?usp=sharing

    https://drive.google.com/file/d/1ANH...ew?usp=sharing

  9. #89
    a-j-p's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ŁDZ
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Byłem umówiony dziś na wymianę wiązki ale się okazuje .... , że serwis nigdzie jej dostać nie może

    Minęły ponad dwa tygodnie i nadal serwis milczy wiązki nie ma a ja jeżdżę z "choinką" z na desce rozdzielczej :/
    Ostatnio edytowany przez a-j-p - 26-03-19 o 10:08

  10. #90
    a-j-p's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ŁDZ
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    No to teraz zagadka .... uszkodzona wiązka wymieniona na nową ... wyjeżdżam z serwisu przejżdżam z 200 metrów zapala się ABS i ESP przejżdżam dalej z 1km zapala się Brakes i miga ręczny ,...
    ktoś coś wie co to możę być bo mi już ręce opadają

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •