Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 30

Temat: Rozbieral ktos przednie lampy??

  1. #21
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    samemu wymienisz, żadna filozofia
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  2. #22
    simonpl16's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kowanówko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    ok to pojutrze jade na gielde po szkielko i bede kombinował

  3. #23
    Złoty's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z kopalni złota
    Auto
    duuuuże Audi :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez n0w3y_pl Pokaż post
    a ja za obie moje lampy dalem 20 funtów w dobrym stanie lecz i tak je cale wypolerowalem rozebralem, wyczyscilem w srodku itp itd.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez 83tiger Pokaż post
    kolego duzo to dalo ale nie polecam . pojezdzisz gora miesiac i masz na nowo to samo !!!pasta tempo poprostu nie do konca poleruje ale w wiekszosci woskuje wiec jak nalozysz odpowiednia warstwe i oczywiescie bedziesz polerowal wszystko bedzie oki , z kolei pojedziesz ze dwa razy na myjke (nie daj Boże automat) juz masz po zawodach !!! wiec lepiej wydac wiecej i znalesc kogos kto to zrobi fachowo albo w ostatecznosci poprostu kupic nowe szkla

    pozdrawiam

    MAŁY
    Probowalem jak kolega wyzej ,wypolerowac lampy przednie pasta Tempo, dalo to efekt ale niestety nie tak jakbym sobie tego zyczyl. Wiec lampy zostaly rozebrane do czesci pierwszych i szybki dane do lakiernika .
    Efekt jest zadawalajacy. Oczywiscie wszystko zalezy od tego w jakim stanie sa te szybki. Wszystkiego jednak nie da sie spolerowac bo ten plastik ulegnie "modyfikacji" i bedzie bardzo brzydko.
    MTB

  4. #24

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny lampy depo..kicha

    Witam..

    Kupiłem moje A3 w czerwcu zeszłego roku, od poczatku mialem kłopot z przednimi świecami , które świeciły pionowo w dół a regulacja wysokości jak sie pozniej okazało była poprostu pęknieta(śruba od pokrętła). Próbowałem kleic ale lipa wiec postanowilem kupic nowy komplet zamienników..Padło na depo komplet za 437 zł z Krakowa.. i teraz żałuje ze nie pojehałem np do pozka na giłełde używek kupić!!!DEPO to masakra i juz wyjasniem dlaczego..same lampy ładnie wchodzą w obrys po uszczelnieniu czarnym siliconem wyglądały lepiej jak nowe ale po przejechaniu 2tys km zaczeły poprostu pękać!!! zaówny lewy i jak i prawy klosz pęka bez powodu a teraz po przejechanych 10 tys km rys jest coraz wiecej i czekam na wiosne zeby znowu zmienic klosze!!! zalezało mi na nowych lampach i połakomiłem sie na depo ale odradzam Wam bo szkoda kasy!!dzowniłem do firmy zeby reklamować ale usłyszałem ze musze odesłąc im lampy i kupic kolejne zeby tamte mogli wysałc do niemiec na reklamacje i jak jej nie uznaja to moge zostac z dwoma kompletami!!!

  5. #25
    simonpl16's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kowanówko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    baniu 84 jesli masz lampy przedlift to mozesz kupic uzywanki komplet za 190zł ja w niedziele kupilem lampe ale okzalo sie ze jest od najstarszej wersji A3 <zarowki h1 i h7> a ja potrzebowalem zarowki<h7 h4> wiec wrocilem do goscia a on na miejscu wymienil cala lapme na sam klosz hella za 50zł i teraz wszystko gra kupilem jeszcze silniczek do regulacji lamp bo mi sie spalil (30zł)

  6. #26

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Kolego Baniu84 miałem ten sam problem z Depo...rok temu go przerabiałem. Ja po odesłaniu lamp usłyszałem " ze lampy zostały uszkodzone przeze mnie" heheh a tak samo jak u Ciebie zaczęły pękać od środka...tak więc odpuść..nie reklamuj bo nie mam sensu. Wywal ten chłam, wiem szkoda kasy ale wywal to i kup używki Hella. Gwarantuje Ci że bedziesz zadowolony.

    Pozdr
    A3 1.8 AGN Ambition by marti - było...


  7. #27
    kupiec997's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kRakÓw
    Auto
    3.2 V6 RWD & 2.2 HDI touristique
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    429 razy

    Domyślny

    Ja ostatnio polerowałem pastą tempo i G3 i to nawet depo zamienniki i wyszło super podgrzałem suszarką do włosów i wygladają jak nowe więc nie wiem dlaczego nie polecasz pasty tempo. A jeżeli ktoś ma orginalne szklane lampy to są nawet w takim sklepie jak Feu vert pasty do polerowania szkła i też robią duży efekt

  8. #28
    Enten's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    Audi a3, Golf mk1 1.9TDI ASZ
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    kupiec G3 to pasta polerska gruboziarnista. Polecam czymś 'gładszym' przelecieć. Przykładowo pastą Tempo.
    My life be like Ooh Ahh...

    ... wracam do gry
    BKD+GTB2260VK = 245ps/510Nm

    by EvolutionMotorSport


    Zużycie paliwa - Motostat.pl

    mój golf mk1 http://www.a3-club.net/forum/showthr...57#post1331057

  9. #29

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek/Poznań
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    czyli pasta tempo szlifierka kątowa i do roboty,i nie trzeba nigdzie wozic.Bo np taki lakiernik to czym to zrobi? co niektórzy beda sie bali ze pierwszy raz to robią albo cos i nie wezmą.Poleccie jakies specyfiki bo mam zamiar w weekend składac polifty i wypolerowac szkła polerujecie z obu stron?

  10. #30

    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wlkp.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    a mo?e pasta do usuwania rys z LCD si? nada do tego ?
    http://www.allegro.pl/item573402862_...lelx2_5ml.html
    Best ET-15,0s

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •