Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 20

Temat: Sfałszowany, kosmiczny przebieg mojej pięknej audicy

  1. #1
    akadavar's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Podziękował
    raz

    Domyślny Sfałszowany, kosmiczny przebieg mojej pięknej audicy

    Jakiś czas temu kupiłem sobie wymarzone autko - audi a3 1.9TDI. Samochód spodobał mi się. Stan techniczny oraz wizualny nie budził zastrzeżeń. Oryginalny lakier na wszystkich elementach, wnętrze nie zniszczone, brak korozji itd. Cena również nie należała do okazyjnych. Jedynie takie elementy jak kierownica, gałka zmiany biegów, obudowa włącznika świateł noszą ślady użytkowania - wydawało mi się to normalne porównując z innymi autami.

    Przebieg auta - poniżej 200.000km. Od razu wiedziałem, że mam do czynienia z tzw "korektą".

    Po głębszych oględzinach na kanale nie wyszły żadne niespodzianki i auto wydawało mi się naprawdę niezłe. Najlepsze z tych które widziałem - postanowiłem zakupić.

    Zdążyłem pojeździć tym autkiem już trochę, auto widział również mój mechanik który zmienił rozrząd i również on nie dopatrzył się żadnych większych uszkodzeń.

    Kilka dni temu sprawdziłem w ASO jaki oryginalnie przegieg miało moje CUDO przy ostatnim przeglądzie w Niemcowni - ponad pół miliona. Przyznam, że trochę mnie zamurowało.

    Obecnie analizując historię auta, przebieg określam na ok. 600.000km, być może ciut więcej.

    Naprawdę, nie wiem co o tym myśleć bo z jednej strony autko autko spisuje się (na razie) bardzo dobrze, ale z drugiej... trochę się boję i zastanawiam się czy nie lepiej uniknąć problemów i sprzedać auto...

  2. #2
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ale czym sie przejmujesz?tam eksploatacja auta była na drogach a nie leśnych wertepach jak u nas,a poza tym polowa aut na alledrogo z przebiegiem 180tys ma ponad pół bańki-szczególnie diesle z niemcowni.
    Zobacz że 2 letnie auta z tamtad maja przebiegi po 150tys km i więcej.

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Nie przejmuj się. Te autka silniki dobrze eksploatowane wytrzymują do 1mln jak nie więcej


    Cytuj Oryginalnie napisane przez akadavar Pokaż post
    Jakiś czas temu kupiłem sobie wymarzone autko - audi a3 1.9TDI. Samochód spodobał mi się. Stan techniczny oraz wizualny nie budził zastrzeżeń. Oryginalny lakier na wszystkich elementach, wnętrze nie zniszczone, brak korozji itd. Cena również nie należała do okazyjnych. Jedynie takie elementy jak kierownica, gałka zmiany biegów, obudowa włącznika świateł noszą ślady użytkowania - wydawało mi się to normalne porównując z innymi autami.

    Przebieg auta - poniżej 200.000km. Od razu wiedziałem, że mam do czynienia z tzw "korektą".

    Po głębszych oględzinach na kanale nie wyszły żadne niespodzianki i auto wydawało mi się naprawdę niezłe. Najlepsze z tych które widziałem - postanowiłem zakupić.

    Zdążyłem pojeździć tym autkiem już trochę, auto widział również mój mechanik który zmienił rozrząd i również on nie dopatrzył się żadnych większych uszkodzeń.

    Kilka dni temu sprawdziłem w ASO jaki oryginalnie przegieg miało moje CUDO przy ostatnim przeglądzie w Niemcowni - ponad pół miliona. Przyznam, że trochę mnie zamurowało.

    Obecnie analizując historię auta, przebieg określam na ok. 600.000km, być może ciut więcej.

    Naprawdę, nie wiem co o tym myśleć bo z jednej strony autko autko spisuje się (na razie) bardzo dobrze, ale z drugiej... trochę się boję i zastanawiam się czy nie lepiej uniknąć problemów i sprzedać auto...

  4. #4

    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Octavia II
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Tarpat jak jeździ to się nie przejmuj, 3 lata temu z kolegą oglądaliśmy ładne Toledo TDI 2001 rok. Sprzedający twierdził, że przebieg 160 kkm ori i nic nie kręcone. Jak się podpiąłem VAGiem to wyszło to :

    Auto też jeździło normalnie, a w środku nie było zniszczone, ale podziękowaliśmy
    http://img4.imageshack.us/img4/9858/sssssssdo.jpg

  5. #5

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    a jak kupiłeś? tzn podpisałeś umowę kupna sprzedaży z Niemcem czy przez jakiś komis, firmę, na fakturę?
    100 BHP / 1.6 L Klub

  6. #6

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    może zadam i idiotyczne pytanie...
    ale jak sprawdzić przebieg auta ?

    w sumie chciałbym się upewnić czy moje ma rzeczywiście te 135k KM ?

  7. #7
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Np w ASO podajac VIN lub poprzez kolegow z forum, ktorzy oferuja te usluge za 50zl w odpowiednim dziale.

    Jesli masz samochod z Francji i Wloch, to tam raczej nie wpisuje przebiegow z wizyt w ASO.

    PS. Czasami lepiej zyc w niewiedzy...

  8. #8
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    W ASO pewnie też to nie jest darmowe?

  9. #9
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Oczywiscie, ze platne i to grubo. Z tego co slyszalem robia czasem problemy. A jak podaja historie auta to tylko wlascicelowi.

  10. #10
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cimals Pokaż post
    Tarpat jak jeździ to się nie przejmuj, 3 lata temu z kolegą oglądaliśmy ładne Toledo TDI 2001 rok. Sprzedający twierdził, że przebieg 160 kkm ori i nic nie kręcone. Jak się podpiąłem VAGiem to wyszło to : Auto też jeździło normalnie, a w środku nie było zniszczone, ale podziękowaliśmy
    na którym to kanale się sprawdza?;>
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •