Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 121 do 130 z 136

Temat: [8P] Automatyczne domykanie szyb /szyberdachu itp.

  1. #121

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    audi A3 8P CBBB, DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Kontynując temat, ustawień - automatyczne zamykanie szyb z pilota. A jest może taka sam funkcja lub jakaś kombinacja w vcds aby tak samo szybki się otwierały. Otwieranie mam z kulczyka jednak muszę cały czas przetrzymywać przycisk otwierania w kluczyki.

  2. #122
    mirek_miro's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    R-ce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    42 razy

    Domyślny

    Udało mi się zakodować automatyczne domykanie szyb po zamknieciu auta oraz połowicznie domykanie szyberdachu ( podczas trzymania przycisku zamknięcia szyberdach zamyka się etapami) - w jaki sposób zakodować, aby szyby oraz szyberdach domykały się automatycznie do konca?

    Druga sprawa to domykanie szyb i szyberdachu podczas deszczu. Mam sterownik L i nie mam nigdzie takiej opcji. Czyili poprostu nie da się tego zakodować czy musze uaktywnić inne opcje, aby się pokazało domykanie podczas deszczu?

  3. #123

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Manchester
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Witam, probowałem kodowac wedlug instrukcji plus kodowanie szyb i tylko domykanie szyb z kluczyka dziala a na pilot w ogole nie reaguje . Tak samo kodowalem czujnik deszczu aby sie domykaly same jak pada zero reakcji , Czy jest to możliwe ze po zakmniecu auta immo odlacza odrazu zasilanie i dlatego ani pilot ani domykanie szyb jak pada nie dzialaja ? dodam ze wiekszosc porad jest o starszych bornez ja mam 30 bitowy po 2009 robiony po polowie roku ten miedzy 2009 a 2013 bawil sie ktos w te kodowanie z takim sterownikiem ?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Alik Pokaż post
    Witam, probowałem kodowac wedlug instrukcji plus kodowanie szyb i tylko domykanie szyb z kluczyka dziala a na pilot w ogole nie reaguje . Tak samo kodowalem czujnik deszczu aby sie domykaly same jak pada zero reakcji , Czy jest to możliwe ze po zakmniecu auta immo odlacza odrazu zasilanie i dlatego ani pilot ani domykanie szyb jak pada nie dzialaja ? dodam ze wiekszosc porad jest o starszych bornez ja mam 30 bitowy po 2009 robiony po polowie roku ten miedzy 2009 a 2013 bawil sie ktos w te kodowanie z takim sterownikiem ?
    Okazało sie ze szyby nie chciały sie domykac z powodu wylaczenia tej fukncji w liczniku z ustawieniach zaasansowanych tzn na FIS w liczniku .. banalne .. a jednak .. mimo dobrego ke jodowania ta funkcja byla wylaczona w FIS na liczniku .. prosze zwracać uwage jeśli ktos ma mozliwosc wejsc w funkce WINDOWS na FIS . Pozostaje tylko rozwiazac rainsensor

    - - - Aktualizacja postu - - -

    [QUOTE=Alik;1489452]Witam, probowałem kodowac wedlug instrukcji plus kodowanie szyb i tylko domykanie szyb z kluczyka dziala a na pilot w ogole nie reaguje . Tak samo kodowalem czujnik deszczu aby sie domykaly same jak pada zero reakcji , Czy jest to możliwe ze po zakmniecu auta immo odlacza odrazu zasilanie i dlatego ani pilot ani domykanie szyb jak pada nie dzialaja ? dodam ze wiekszosc porad jest o starszych bornez ja mam 30 bitowy po 2009 robiony po polowie roku ten miedzy 2009 a 2013 bawil sie ktos w te kodowanie z takim sterownikiem ?

    - - - Aktualizacja postu - - -
    dotyczatelm artykul do ktorego kolega wyslal link jak ustawic zamykanie szyb poprzez rain sensor i niestety cytuje "Although 2009-2011 Audi A3 premium plus have the rain-light sensor, I am told they cannot activate this function due to a difference in the control module. If you find out otherwise, please post a correction and proof in the forums." z jego wiedzy wychodzi iz moj typ nie moze byc zakodowany w ten sposob chyba ze zna ktos inne rozwiazanie ?

  4. #124
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    W A3 przedlift czy polift nie ma takiej opcji aby zamykały się szyby/szyber od czujnika deszczu tak jak to jest np. w Golfie czy Seatach.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  5. #125

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cześć mam taki problem . Rozładował mi się akumulator (przed rozładowaniem wszystko działało dobrze). Po naładowaniu akumulatora nie działają tylne szyby (nie opuszczją się ) dodatkowo nie swiecą przyciski do regulacji szyb. Za to zamek w drzwiach działa. Nie wiecie może co może być przyczyną i jak te usterkę naprawić ?

  6. #126
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

  7. #127

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    klamoto a jak szyby tylne w ogóle nie reagują?

  8. #128
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    więc możliwe że sam przełącznik główny lub wiązka jest uszkodzona
    sprawdź błędy bo powinny być oraz bezpieczniki
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...02#post1463902

  9. #129

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    podłącze się do tematu mam problem z zasięgiem domykania/otwierania szyb, auto mogę otworzyć z drugiego końca parkingu natomiast dom/otw szyb działa tylko z bardzo bliskiej odległości (najlepiej reaguje jak w ogóle naciskam pilot będąc w środku w aucie), jaki jest u was zasięg tej funkcji? dodam że pilot jest oryginalny i ma niecały rok a bateria nowiutka. Zauważyłem również że kiedy auto stoi w garażu to jak otworze drzwi do garażu i chce uchylić szyby z pilota to nie działa tylko migacze mrugają i otwierają auto ale szyb nie opuszczają, natomiast kiedy podejdę z boku auta i przytrzymam przycisk to szyby dopiero się uchylają. A3 8P 2005 jakieś sugestie ?

  10. #130
    igrekzet's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    Renault Clio IV 1.5 dCi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mat3usz Pokaż post
    auto mogę otworzyć z drugiego końca parkingu natomiast dom/otw szyb działa tylko z bardzo bliskiej odległości (najlepiej reaguje jak w ogóle naciskam pilot będąc w środku w aucie), jaki jest u was zasięg tej funkcji?
    Też się podłącze, mam dokładnie tak samo jak tylko w 8L.

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •