Pokazane rezultaty 1 do 10 z 34

Temat: problem z instalacja spryskiwaczy

Threaded View

  1. #1
    rol4nd's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    RS7
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny problem z instalacja spryskiwaczy

    Witam.

    Przekopałem wiele tematow forum odnosnie spryskiwaczy szyb czy reflektorow ale moj problem jest troszke inny.
    Jednym slowem jakis "fachowiec" tak podlaczyl instalacje, ze spryski na refelektory dzialaja nawet bez zapalonych swiatel oraz dzialaja podczas spryskiwania szyby tylnej co juz w ogole jest jakas parodia.
    W roznych punktach napraw zaspiewali mi ok 300zl za sprawdzenie bledow instalacji i przerobienie jej, co jest dosyc duzym kosztem i gra nie warta swieczki. Najchetniej pozbylbym sie w ogole dzialajacych spryskiwaczy, ale nie chce sciagac calego zderzaka. Bezpiecznika niestety tez nie moge wyciagnac, bo jest tak podlaczone ze dziala to razem ze spryskami szyb, takze jak wyciagam bezpicznik to nie dziala ani na szyby ani na refelektory, a w miejscu bezpiecznika od spryskiwaczy refelektorow nie ma nic!
    Pewien mechanik zasugerowal mi, ze kolo pojemnika z plynem sa dwie wtyczki od pompek- jedna od szyb i druga od reflektorow, ale niestety nigdzie nie umiem tego znalezc, a sadze ze to bylby najlepszy wybor bo w razie przegladu tylko wepne wtyczke i nie bedzie problemu z niedzialajacymi spryskiwaczami.
    Czy ktos by mogl mi napisac, w ktorym dokladnie miejscu jest wtyczka od pompki refelektorow?
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 13:47

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •