Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 67

Temat: Nie mogę otworzyć auta z pilota

  1. #21
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Nawet jak masz jeden kluczyk to można go dodać za pomoca vaga. Sterownik drzwi nie ma nic wspólnego jesli chodzi o otwieranie drzwi, moduł komfortu daje sygnał do zamków i się on otwierają, dopóki nie sprawdzisz czy w module komfortu w tej grupie co już ci podałem po naciśnieći przycisków na pilocie zmieniają się wartości w oknie jak dobrze pamietam drugim to nic nam to nie da. Masz może taki plastikowy kluczyk?
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  2. #22
    Miraz86's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Koledzy od pewnego czasu mam problem z zamkami w drzwiach kierowcy i pasażera (3D) Otóż na poczatku raz na dziesiec otwarc zamek pasazera nie otwieral sie przy otwarciu z pilota i trzeba bylo odryglowac drzwi od srodka i potem otwieraly sie normalnie az do kolejnego zamkniecia centralnego. Po jakims czasie otwiera sie raz na 100 razy, a od pewnego czasu to samo zaczyna mi sie dziac z zamkiem kierowcy. Na Fis-ie pokazuje sie komunikat jak sie otwiera drzwi, lampka wnętrza sie zapala. Co to moze byc ? zamki do wymiany czy cos innego ?

  3. #23
    wneku321's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    VW GOLF 7.5 GTI PP
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Podpinam się do tematu. U mnie sprawa wygląda tak kluczy jest przypisany synchronizacja nie pomaga bateria wymieniona a objawy są takie że kluczyk z dnia na dzień przestał otwierać i zamykać drzwi co dziwne działa normalnie ale ja go przykładam do okna a z 1m już nie działa ?
    _______________________
    205 KM 425 Nm =>> 269 KM 415 =>> 3??

  4. #24
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Spróbuj jeszcze rozebrac kluczyk i przeczyśc płytkę i styki. Jesli to nie pomoże to zostaje ci podmienic pilot i dopisanie do MK i przełożenie transpordera oraz gota do nowego.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  5. #25
    wneku321's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    VW GOLF 7.5 GTI PP
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Pilot mam tylko jeden niestety czyli cała elektronika pilota nowa bo ta umiera ? a gdzie dostane takie cuda bo gość za nowy kluczyk krzyczy sobie 550 zł
    _______________________
    205 KM 425 Nm =>> 269 KM 415 =>> 3??

  6. #26

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Srebrne
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 BMB

    Domyślny

    Witam, w mojej Audi A3 8p 2005 roku jest problem z zamykaniem i otwieraniem samochodu z pilota. Samochód zamyka i otwiera się jedynie kiedy włożę klucz i przekręcę go w zamku (dodatkowo zawsze muszę włożyć klucz do stacyjki, bo inaczej po około 10 sekundach zacznie się alarm).
    Wracając do problemu pilota - po naciśnięciu przycisku widać jedynie czerwoną świecącą kropkę, ale brak reakcji. Byłem już u magika, który miał pomóc i wstępnie stwierdził, że piloty są zsynchronizowane z samochodem, ale to coś innego (wiem, nic to wiele nie mówi). Wymieniłem baterie, testowałem zarówno ze środka jak i z zewnątrz i brak reakcji. Czy jest jeszcze coś co mogę sprawdzić zanim oddam samochód prawdziwemu znawcy? Jakiś bezpiecznik np?

    Dziękuję za pomoc!

  7. #27
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Dzisiaj przy probie zamkniecia auta okazalo sie ze nie za bardzo chce sie zamknac z pilota, po kilku probach okazalo sie ze ~30% prob otwarcia/zamkniecia konczy sie pozytywnie, dioda na kluczyka miga za kazdym razem. W ramach testu wymienilem baterie - niestety, nie pomoglo. Wzialem drugi kluczyk i z nim rowniez mam problem.

    VCDS wbilem w modul 09, w grupach pomiarowych 091/092 okazalo sie ze nie kazde przycisniecie "przyciskow" na kluczyku powoduje spodziewany efekt. Zastanawiam sie gdzie moze lezec przyczyna takiego naglego zepsucia sie, czy wzmacniacze antenowe znajdujace sie na klapie bagaznika biora udzial w odbieraniu sygnalow z kluczyka? Ewentualnie moze macie jakies inne pomysly gdzie wlozyc rece?

  8. #28

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Myślibórz
    Auto
    audi a3 8p
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Witam. Od wczoraj mam problem z moim autkiem. Nagle w jednym momencie przestał działać pilot ( nie reaguje wogole) radio przestało sie wyłączac po wyjeciu kluczyka ze stacyjki oraz zauwazylem brak ostrzeżenia gdy sie nie wylaczy swiatel a otworzy drzwi. niestety szukalem na forum rozwiazania ale niestety nie udalo mi sie znalesc. Dodam jeszcze ze mam problem z zapowietrzajacym sie ukladem chlodniczym i ze przy probie odkrecenia korka od zbrionika wyrownawczego cisnienie wyrzucilo troche plynu i pytanie jest takie czy mogl ten plyn zalac jakąś elektronike zwiazana z w.w. problemem?

  9. #29
    AdiPL's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zachodniopomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Dzień dobry.

    Z dnia na dzień przestało działać otwieranie drzwi kierowcy z pilota. Po dwukrotnym, szybkim wciśnięciu przycisku otwierania na pilocie, pozostałe drzwi otwierają się normalnie. Jedynie nie reagują drzwi kierowcy. Zamykanie działa poprawnie. Pilot otwiera normalnie także bagażnik. Drzwi kierowcy mogę otworzyć jedynie kluczykiem.

    W Delphi wyskakuje taki błąd:


    Czy ktoś byłby w stanie pomóc rozszyfrować co ten błąd oznacza i gdzie szukać przyczyny?
    Z góry dziękuję.

  10. #30
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny


Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •