Strona 7 z 34 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 61 do 70 z 339

Temat: Montaż halogenów

  1. #61
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Są, obserwuj temat "Ciekawe aukcje na Allegro i eBay", od czasu do czasu pojawiają się oferty. Poza tym ostatnio nawet kolega arts_ch miał na sprzedaż w idealnym stanie za 150zł. Trzeba tylko dobrze szukać i być cierpliwym. 300zł to nawet nowy nie kosztuje - nowy to 280zł.

    Co do halogenów - nie chciałbyś spotkać mnie na drodze gdybyś jechał w deszczu z włączonym tylnym przeciwmgłowym, a ja za Toba, łeb bym Ci urwał tylnego przeciwmgłowego należy używać przy naprawdę BARDZO mocno ograniczonej widoczności, w przeciwieństwie do świateł przeciwmgłowych przednich.

  2. #62
    L@mberT's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Auto
    OOOO
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Panowie mam mały problemik, ale rozwiązanie go przyda się napewno innym, ktorzy beda chcieli podlączyć sobie halogeny nie mając standardowej instalacji ...

    no wiec sprawa wyglada tak .... podłaczalem kiedys przekaźniki pod standardową instalacje, więc mam jakieś tam pojęcie co i jak ..

    1. tu załaczam schemat jak to może/powinno wyglądać pod maską
    http://www.image-share.com/image.php?img=90/80.jpg

    nie mam tylko zbytnio wiedzy jak przekaźnik podłaczyć z włacznikiem ?
    a) do przekaźnika muszę poprowadzić dodatkowe kable: +, masa(-) i sam sygnał ?
    b) wystarczy pociągnć sam sygnał ? bo być może sam wlacznik ma juz doprowadzone pozostałe czyli mase i + ??

    P.S. próbuję to podłaczyć pod ori wlacznik bo taki udalo mi sie dorwać ..
    http://www.image-share.com/image.php?img=90/78.jpg

    i nie wiem co pod który pin pociągnać ehh może ktoś pomoże to rozpisać

  3. #63
    lesiu367's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Wrocka
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    witam mam pytanie czy ten hokej http://moto.allegro.pl/item827023739...d_przedni.html [B]edzie pasowa? d oa3 rocznik 2000 wersja przedliftingowa??

  4. #64
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lesiu367 Pokaż post
    witam mam pytanie czy ten hokej http://moto.allegro.pl/item827023739...d_przedni.html [b]edzie pasowa? d oa3 rocznik 2000 wersja przedliftingowa??
    tak bedzie pasowac

  5. #65
    lesiu367's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Wrocka
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    L@mberT też mam ten przełącznik i na dznich bede zakładał halogeny i przy okazji lampy poloftowe ja myślałem tak z włacznika wziąść plus i mase podac to do przeażnika na cewke żeby sterować następnie z bezpiecznika od tylniego przeciwmgielnego ( gdzieś znalazłem ze jak na się ori halogeny to są podpięte pod ten sam biezpiecznik ) i do styku w przekażniku drugi styk na halogeny jako zasilanie z minus dać z aku albo jakiegoś uziemienia. Sprawdzi się coś takiego??

  6. #66
    Misiek.dwt's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Varsovie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Drodzy koledzy,

    podepn? si? pod temat, bo mam pytanie w dziedzinie lampek halogenowych - przejrza?em ju? kilka temat?w i mam m?tlik w g?owie.

    Jakie s? opcje ?eby w A3 z 1997 roku zamontowa? ?wiat?a przeciwmgielne? Oczywi?cie moje auto ich nie mia?o wbudowanych w reflektory.

    Chcia?bym zrobi? tak, ?ebym m?g? obs?ugiwa? oba reflektory przeciwmgielne (tzn. przednie i tylne) normalnym w??cznikiem ?wiate?. Czy je?li wymieni? w??cznik (obecnie jest wersja z w??czaniem tylko ty?u) na wersj? do halogen?w prz?d/ty? i podepn? odpowiednie kabelki to b?dzie to dzia?a??

    Na Allegro znalaz?em takie lampki (w opisie jest, ze to s? do A3 96-00):


    http://moto.allegro.pl/item875619024..._halogeny.html

    Jak mam je zamontowa? w zderzak przedliftowy?

    Z g?ry dzi?ki za wszelkie wskaz?wki

    Pozdr.

  7. #67
    kuba84's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Sól FNW
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Kolego ostrzeżenie na zachętę. Wszystko masz napisane krok po kroku tylko trochę chęci.

    http://a3-club.net/forum/showthread.php?t=321
    Ostatnio edytowany przez kuba84 - 01-02-10 o 09:28

  8. #68
    Misiek.dwt's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Varsovie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dzięki admin za przeniesienie, ten wątek to kopalnia wiedzy! Sorry nie doczytałem się do niego wczoraj.

    Czyli żeby je wsadzić to jednak musze kupić sobie ten hokej z tego co widzę.

    Pozdr.

  9. #69

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Widze ze kazdy montuje halogeny ale ja mam pytanie jak poznac czy sie ma halogeny wbudowane w lampe ( a3 przedlift) , bo w moim przypadku to posiadam w aucie przelacznik z halogenami ale nie wiem czy nie byl on zmieniany bo po wlaczeniu zapala sie podswietlanie rysunku swiatel przeciwmglowych przednich ale sie nie wlaczaja. Czym roznia sie klosze lapm z halogenami i bez i jak je odróżnić bo jedna lampe mam nieorginalna i w niej jest zarówka w światłach drogowych (dlugich) H1-czyli jakby lampa bez halogena a druga lampa orginalna z żarówka H4 czyli niby z halogenem ;] a moze obie byly wymieniane lampy ;] Do wtyczek lamp ida po 4 przewody i po 2 do regulacji wysokosci lamp, a czy do lamp z halogenami powinny isc moze 5 przewodów orientuje sie ktos :> Fajnie by bylo jak by ktos to sprawdzil kto ma halogeny w lampach> I czy te halogeny w lampach to wychodzily w jakis wersja np ambition itd czy nie wazne od wersji bo np to bylo dodatkowe wyposazenie:>?
    Wstawiam zdjecie kostki przełacznika /włacznika świateł jak ktoś ma halogeny w lampach to jak moze to prosilbym o wyjecie przełacznika i sprawdzenie ile macie (aktywnych) pinów w kostce wtedy zobacz czy sie bedzie zgadzac z moim ( ja mam 11 pinów w kostce przełacznika)
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1bb17d247.html
    Ostatnio edytowany przez qwer105 - 18-02-10 o 16:03

  10. #70

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Czy ktos moze mi to sprawdzic w wolnej chwili

Strona 7 z 34 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •