Pokazane rezultaty 1 do 10 z 339

Temat: Montaż halogenów

Threaded View

  1. #1
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Montaż halogenów

    Witam!
    Ostatnio zamontowałem seryjne halogeny na przód z wersji poliftowej do przedliftowej. Z tym nie miałem problemów - zeszło mi się około godziny.
    Dziś postanowiłem podłączyć do nich zasilanie. Przygotowałem sobie przewody , rozkręciłem panel pod kierownicą i gdy zacząłem "latać" z probówką okazało się, że instalacja do przednich halogenów jest już podłączona. Na pierwszy raz gdy wyciągnę powinny włączać się przednie a na drugi raz włączają się tylne. Nie byłoby problemu gdybym przeciągnął swoje kable. Wolałbym jednak skorzystać z instalacji która już jest.
    Zacząłem szukać , gdzie wychodzi pod maską przewód odpowiedzialny za halogeny i za nic nie mogę znaleźć
    Pod kierownicą wygląda to tak:



    Pod maską nie mogłem znaleźć żadnego podobnego przewodu - z tym że nie szukałem wiele, bo na razie nie miałem czasu. W lampach przedliftowych niestety żaden z przewodów nie reaguje na włączenie halogenów
    Teraz prośba do Was koledzy :
    Jak wiecie gdzie przewód który zaznaczyłem zna zdjęciach biegnie to podpowiedzcie. Jak nie będzie wyjścia to przeciągnę nowe przewody ale jak już pisałem, wolałbym pozostać przy oryginale. Dodam jeszcze że mam auto z lipca 2000 roku, więc niektóre rzeczy są już tak jakby poliftowe. Być może moja instalacja również jest jakimś mieszańcem. Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-08-15 o 14:49

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •