Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 20

Temat: AXA Direct dodatkowa zniżka na OC/AC

  1. #1
    zielony999's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieszyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny AXA Direct dodatkowa zniżka na OC/AC

    Witam , jak w temacie dodatkowa zniżka na OC/AC w AXA Direct kod promocji to : 4166361
    Wejdz na strone http://www.axadirect.pl/oferta/ubezp...FYzwzAod8QLo6Q i kliknij oblicz składke , po wypisaniu poszczególnych pól na końcu strony w polu nazwa promocji wybierz "Poleć AXA Direct znajomym" i ponizej wpisz kod: 4166361 , kod ważny do września 2012.
    Na necie można znajść dużo takich kodów jednak myśle że my z forum powinniśmy razem się trzymać

  2. #2
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zielony999 Pokaż post
    Witam , jak w temacie dodatkowa zniżka na OC/AC w AXA Direct kod promocji to : 4166361
    Wejdz na strone http://www.axadirect.pl/oferta/ubezp...FYzwzAod8QLo6Q i kliknij oblicz składke , po wypisaniu poszczególnych pól na końcu strony w polu nazwa promocji wybierz "Poleć AXA Direct znajomym" i ponizej wpisz kod: 4166361 , kod ważny do września 2012.
    Na necie można znajść dużo takich kodów jednak myśle że my z forum powinniśmy razem się trzymać

    tej firmie juz podziekowałem po tym jak sama sobie zmienila warunki umowy

    wesołe osobki tam pracuja
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  3. #3
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Możesz coś więcej napisać? Mam tam auto ubezpieczone..

  4. #4
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez verni Pokaż post
    Możesz coś więcej napisać? Mam tam auto ubezpieczone..
    Miałem podpisana umowe zapłaty ratalnej 3 raty z okreslonymi znizkami gdy zblizał sie termin roku czasu od podpisania umowy spradzwdziłem czy cena jest dalej konkurencyjna w stosunku do innych firm ubezpieczeniowych i postanowilem przedłuzyc automatycznie dalej wspołprace z ta firma.Po okresie ok miesiaca od daty przedłuzenia (automatycznego) zostałem poinformowany o koniecznosci zapłaty całej kwoty w jednym terminie i wyzszej stawce.Jak widac firma zmienia warunki umowy bez ingerencji klienta poinformowalem ich ze takiej umowy nie podpisywałem ani nie naniosłem zadnej zmiany w umowie i ze ingerencja w umowe ktora została przedłuzona bez mojej wiedzy jest przestepstwem i moze byc przedłuzona tylko na tych samych warunkach ktorych umowe podpisywałem,osoby ktore do mnie dzwoniły nie wiedziały co maja powiedziec po pewnym czasie wplaciłem $$$$ i rozwiazałem umowe z ta firma.
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  5. #5
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Miomichal, to nie tylko praktyki AXA, do tego są zgodne z obowiązującym prawem. Benefia robi tak samo. Umowa przedłużana automatycznie nie jest przedłużana na takich samych warunkach jak wcześniej - jeśli chcesz mieć takie same (bądź zbliżone) musisz rozwiązać bieżącą i wypełnić nowy wniosek. Nic w tym nowego nie ma. Standardowa praktyka.
    Ostatnio edytowany przez netes - 21-09-11 o 10:46

  6. #6
    pablo_85's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ja w AXA pare tygodni przed wygasnieciem starej umowy dostalem pismo z warunkami nowej. I to chyba zawsze tak jest. Zreszta to chyba normalne, ze co roku jest inna stawka.
    Mi po roku ubezpieczenia w AXA zaproponowali o 50% wieksza oplate.
    A co najsmieszniejsze to jak sie wypelnia ich kalkulator na stronie to nie wolno wybrac jako wczesniejszego ubezpieczyciela ich samych. A jak wybralem innego to wyszlo mi za samo OC 40zl taniej niz to co mi zaproponowali
    Dziwna firma, ale takie praktyki pewnie nie sa odosobnione.

  7. #7
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez netes Pokaż post
    Miomichal, to nie tylko praktyki AXA, do tego są zgodne z obowiązującym prawem. Benefia robi tak samo. Umowa przedłużana automatycznie nie jest przedłużana na takich samych warunkach jak wcześniej - jeśli chcesz mieć takie same musisz rozwiązać bieżącą i wypełnić nowy wniosek. Nic w tym nowego nie ma. Standardowa praktyka.
    a na jakich 1000000$ moga sobie zmienic i czas zapłaty 2 dni???? nie zostałem poinformowany o zmianie tym bardziej nie wnosilem ani nie podpiswyalem zadnych zmian czy nowej umowy. Prawnik firmy AXA byl delikatnie zakłopotany bo z nim tez rozmawialem
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  8. #8
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Automatyczne przedłużenie ubezpieczenia (nie umowy!) następuje zazwyczaj na warunkach najmniej korzystnych dla klienta i jest to zgodne z prawem. Jeżeli się na to nie zgadzasz to albo wypowiadasz obecną umowę i wypełniasz nowy wniosek, albo rezygnujesz i ubezpieczasz się gdzie indziej. Nikt Ci na siłę tego nie wciska.

  9. #9
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez netes Pokaż post
    Automatyczne przedłużenie ubezpieczenia (nie umowy!) następuje zazwyczaj na warunkach najmniej korzystnych dla klienta i jest to zgodne z prawem. Jeżeli się na to nie zgadzasz to albo wypowiadasz obecną umowę i wypełniasz nowy wniosek, albo rezygnujesz i ubezpieczasz się gdzie indziej. Nikt Ci na siłę tego nie wciska.
    no i tu sie myslisz bo jesli nie wypowiesz OC jeden dzien przed data ukonczenia umowy masz umowe OC na kolejny rok w tej firmie

    przykad: jesli miales OC+AC nie mozesz zrezygnowac z AC to samo jak masz OC i chcesz AC to po terminie tez nie mozesz dokupic
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  10. #10
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Owszem, pod warunkiem że nie wypełniłeś w międzyczasie nowego wniosku u tego samego bądź innego ubezpieczyciela. Gdybyś to zrobił miałbyś lepszą ofertę. Niestety jeśli samemu się nie zadba o własne interesy to nikt tego za nas nie zrobi.
    Poza tym weszły zmiany w przepisach. Ubezpieczyciel ma obowiązek najpóźniej na 14 dni przed końcem umowy poinformować o nowych warunkach na piśmie, a Ty masz czas na decyzję. Możesz wypowiedzieć umowę i ubezpieczyć auto gdzie indziej albo ewentualnie negocjować warunki. Natomiast jeśli kończyło Ci się ubezpieczenie i nie złożyłeś wypowiedzenia, ale wypełniłeś wniosek w innym towarzystwie to poprzedni ubezpieczyciel może Cię cmoknąć, bo przedłużenie umowy jest nieważne.

    http://e-makler.com.pl/sejm-przyjal-...otyczacych-oc/

    Jeśli miałeś OC+AC i nie minął jeszcze termin ważności ubezpieczenia to przed rozpoczęciem nowego okresu wystarczy wypowiedzieć umowę AC i po sprawie. AC natomiast możesz wykupić w każdej chwili. Nie jest ono w żaden sposób powiązane z OC, to dwa odrębne produkty ubezpieczeniowe.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •