Sonda: Jakie są Twoje preferencje polityczne

Bądź świadom że to jest publiczna sonda: inni użytkownicy będą widzieć opcje które wybrałes.

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 73

Temat: preferencje polityczne klubowiczow

  1. #31
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    a ja bym głosował na Partię Szymona Majewskiego ĘĄ której przywódca jest Ędward Ącki...

    A tak serio to chyba głos pójdzie na LiD bo lubie Kwacha... A i tak bedzie lipa, burdel itd. w PL więc nie ma różnicy kto tym burdelem będzie rządził... A wole jednak człowieka z doświadczeniem i który jakoś wygląda a nie taki kur****l jak jeden z drugim kaczorem...
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  2. #32
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z nikąd
    Auto
    nie istotne
    Silnik
    inny

    Domyślny

    teraz to możemy tylko wybierać mniejsze zło.

    PiSu nienawidze. Sposób w jaki rządzą jest masakryczny.
    Najgorsze jest to że wiedzą jak ludzi podejść. Teraz juz nie program sie liczy. Liczy sie to że oni jako PiS przyłożą ręke do tego żeby zbadac skąd Ci, którzy mają pieniądze faktycznie je mają (bo z założenia nie dorobili sie przecież uczciwie) - i to sie wyborcą podoba. Bo dlaczego on ma a ja nie? Co PiS zrobił? Show taki dali że koniec. Co od Krauzego chcieli? Nic nie chcieli. Chłop miał pecha. Na kim pokazowke zrobić jak nie na jednym z najbogatszych. Wiadomo że ludzi zżera i nie jeden z satysfakcją siedział i oglądał jak to sie takiemu do dupy dobierają! I te komentarze 'nareszcie ktoś porządek robi'.
    A gówno za przeproszeniem a nie porządek robią. Jedyne co robią to burdel na kółkach.

    A jak wspierają polską przedsiębiorczość? Aż strach momentami coś własnego prowadzić.

    A szpitale, lekarze, pacjenci?
    Co rząd robi w tym kierunku? Nie dogadali sie i ch**. Ważniejsza walka o stołki, żeby od koryta nie odejść. Co tam ileś tysięcy pacjentów. Teraz liczy sie tylko wojna na reklamy i obsadzanie ministrow.
    Tanie państwo. Do bólu.

    Kaczyńscy są zakompleksieni do potęgi.

    Wszyscy tylko nie PiS

  3. #33
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    a ja sie nie mieszkam.
    wiem ze moj glos jest wazny itd. ale to w kraju niczego nie zmieni
    nie bedzie mi sie lepiej zyc czy to z LiD czy z PiS, czy PO, czy PSL.... czy tam z kims innym
    jak sam nie zapracuje na utrzymanie swojej malej ojczyzny to nikt tego za mnie nie zrobi, i obojetnie czy prezydentem bedize Kwach czy LEchu, czy Jarek, czy ktos tam... niczego to nie zmieni.
    Wiec do pracy rodacy..
    a po co nam tak naprawde jest senat? sejm by nie wystarczyl, po co w nim tyle osob, nie moglo by to byc o polowe mniej?
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  4. #34
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Dla mnie najpoważniejszym politykiem jest Komorowski z PO. Koleś konkretny jak dla mnie i używa argumentów dyskusji a nie się przekrzykuje jak reszta. Tusk to taki klusek, na lidera się moim zdaniem nie nadaje, ale trzyma PO w garści i pewnie jeszcze jakiś czas tak będzie... Będę głosował na PO żeby przerwać ten cyrk co jest teraz...
    Cytuj Oryginalnie napisane przez MareQ
    teraz to możemy tylko wybierać mniejsze zło.
    Dokładnie, dlatego jak dla mnie zostaje tylko PO. LiDu nie zniose. Kali wybacz, ale jak patrze na Kwacha to tylko mi się kojarzy z takim PRLowskim pijaczkiem. Tłusta zachlana gęba i nic więcej. Nauczył się gadać i ściemniać, a na boku mega przekręty... Za bardzo mi się z kolesiostwem kojarzy... Miał już swój czas, a teraz nie spier***** Spróbujmy innych, może będzie w końcu jakoś inaczej... Nie wolno tracić nadziei..
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  5. #35
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    glosujmy na konstruktora gadu gadu i na Pawlaka ;-D
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  6. #36
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius
    Dla mnie najpoważniejszym politykiem jest Komorowski z PO.
    dla mnie tez i wiem ze do poki liderem jest tusk PO nie moze liczyc na wiele glosow

    zas odnosnie reszty Twojej wypowiedzi larius mam odmienne zdanie i moj glos dostanie LiD
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  7. #37

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    mordo ty moja...

    ja to wszystko pie....ole

  8. #38
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    czapu, sp.....przaj dziadu
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  9. #39
    Midnight's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Właśnie w Antyradiu Kaczor zacytował ostatnio krążący dowcip:

    "schowaj babci beret"

    to debil

  10. #40
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Heh - ja dziś słyszałem rano w radiu jak Kaczyński mówił o bracie coś w tym stylu:
    "Premier rządzi bardzo dobrze i wszelkie prowokacje spływają po nim jak.... spływają po nim bardzo szybko" - umarłem

    A co do polityki, to polecam przeciw.pl - na kogo NIE głosujemy... w sumie ciekawsza forma głosowania ;]

    Jeśli chodzi natomiast o moje zdanie, to kaczory po prostu mnie przeraziły. Ja rozumiem nie spełnić obietnic wyborczych, czasem trzeba się dogadać, zbudować rząd itd... Ale żeby robić DOKŁADNIE PRZECIWNIE?!? Nie miało być obsadzania stanowisk kolegami bez kwalifikacji... przykładów wiele... Miały być mieszkania, będzie podatek od wzbogacenia 22% od różnicy po której sprzedamy mieszkanie jeśli na tym zarobimy... Poza tym były dyskusje o 22% VAT na mieszkania... Przykładów nie chce mi się mnożyć, bo już ktoś wkleił ten przykład ukazujący ich hipokryzje... Zdecydowanie PIS PRECZ.

    Co do alternatywy - nie ma za dobrze... LID to również w mojej opinii partia chwili, ale dobrze, bo część ludzi, którzy by na PiS głosowała zagłosuje na nich... Ale dla mnie też nic dobrego... PO - wydaje mi się być mniejszym złem, nie mieli jeszcze okazji porządzić w takim składzie i wydaje mi się że zrobili by więcej dobrego, czy raczej mniej złego niż PIS.. .Korwin Mikke - ciekawa opcja, człowiek przynajmniej wierny swoim przekonaniom i konsekwentny - jak coś raz powie, to się później tego nie wypiera... tylko na litość - czemu na tych samych listach co LPR?!?

    Ogólnie - nie ma nikogo na kogo bym chciał zagłosować, ale GŁOSOWAĆ TRZEBA, gdyż jeśli PiS wygra np. mając 35% głosów, każdy kto nie odda głosu tak na prawdę da właśnie owe 35% swojego głosu PiSowcom... Tak więc głosujmy - nawet jeśli nie mamy faworyta - byle nie dać ani kawałka głosu tym, w stosunku go których jesteśmy PRZECIW.

    Poza tym ostatnio doszedł do mnie link bardzo ciekawej akcji - brzydzisz się? GŁOSUJ w rękawiczkach. Inny pomysł, to wyrażenie swojego niezadowolenia poprzez różne dopiski na kartach wyborczych, pod warunkiem że będą one poza kratkami w które się stawia X. Można dopisać cokolwiek, głos pozostanie ważny... Niestety zobaczą to tylko komisje wyborcze, a później zostanie komisyjnie zniszczone... Ale zawsze jakaś próba manifestacji niezadowolenia.
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •