Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 28

Temat: Moc TDI :D

  1. #11
    nerfy's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    po prostu strach sie bac jaka moc drzemie w tych struclach...
    a potem sie dziwic ze na forum calibry 2.0 8V z piorunujaca moca 115PSow pisza ze objechali "s6" .
    wlasciwie temat jak i to s6 na poziomie calibrateam
    Mocny w gębie to może być każdy, nie widze problemu żebym stanął z Twoim "struclem" na kresce i pokazał byś mi co to moc. Wg. Ciebie to powinienem latać za gościem, pytać go o wykres z hamowania auta i dowód czy to faktycznie S6 jest. Gość robi tym bańke w 6,5s więc to chyba wynik porównywalny do serii s6. Z rolki diesel zabija momentem, co też tu miało miejsce.

  2. #12
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    ja chetnie stane z Toba z rolki czy tam jak chcesz. Ze startu zatrzymanego moge nawet ruszyc z dwojki
    Natepnym razem upewnij sie z czym sie scigasz i nie bedzie problemu. Przykladowo sam wiesz po naszym forum ile jezdzi fake S3 z klekotem pod maska.

  3. #13
    nerfy's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jeśli przejechanie się na pasażerze , gdzie gość przyśpiesza od 0-100 w 6.5 - 6-7 nie jest wystarczającym dowodem, to niestety, ale nie będę za typem latał i go pytał o takie rzeczy.
    Co do ścigania się, ja jak najbardziej, z BAM'em szans nie mam i to akurat jest pewne, ale dla mnie liczy się zabawa, poza tym lubie ustawiać się z mocniejszymi, tak że nie widze przeszkód Kwestia zgadania się.

  4. #14
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Nie oszukujmy się, te 320 czy 340 km w ciężkiej, wielkiej S6 przy automacie i quattro nie robi szału. odpycha sie w miare sprawnie ale bez przesady, nie jest to jakiś potwór. Po za tym jak narfy pisał, ma ponad 400 Nm, więc wynik mnie wcale nie zaskakuje. Przestały mnie dziwić takie rzeczy po tym jak widziałem jak RS4 B5 po zrobionym wydechu dostaje w **** od ważącego prawie 3 tony jeepa srt.
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  5. #15
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez nerfy Pokaż post
    Mocny w gębie to może być każdy, nie widze problemu żebym stanął z Twoim "struclem" na kresce i pokazał byś mi co to moc. Wg. Ciebie to powinienem latać za gościem, pytać go o wykres z hamowania auta i dowód czy to faktycznie S6 jest. Gość robi tym bańke w 6,5s więc to chyba wynik porównywalny do serii s6. Z rolki diesel zabija momentem, co też tu miało miejsce.
    zapraszam do krk.
    prosze cie nie tlumacz mi czym diesel zabija z dolu, bo jak ja jezdzilem robionymi dieslami to ty wchodziles pod szafe na stojaco
    rozumiem ze twoje auto to dawne maggowe ? heh, jezdzilo to niezle, ale....

    akurat z seryjnym BAM nie mial problemow, TT 225 robil bez problemu

    pomijam zupelnie fakt ze to s6 to 340ps moglo miec 15lat temu, a ile teraz zostalo...

    temat dla mnie to dziecinada i tyle. wprost z forum golfa 3 i calibry
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  6. #16
    nerfy's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    I widzisz, właśnie udowadniasz, że z wiekiem nie zawsze mądrzejszy... Widziałeś/jechałes kiedyś BAM'em w TT a w a3 ? Tych 2 bud nie ma co porównywać... Auto jak auto, to mnie właśnie wkurza najbardziej, gadanie ile to auto ma lat, że powietrza za mało, że nowe lusterka, że siedzenia, to dlatego własnie przegrał. Moje też nie jest najmłodsze, 98 rocznik, turbina do regena i kapcie z zerowym bieżnikiem, ale jakoś nie płacze. Tak, to byłe autko magga Ale od czasu gdy ja nim jeżdżę, też dołożyłem coś od siebie Jesli to dla Ciebie dziecinada, tj. chociażby komentowanie i ocena filmików związanch nie dość, że z motoryzacją to z Audi , to może pomyliłeś zajęcia i fora. Idź oglądać tvn 24 a nie wyjeżdżasz z takimi tekstami na takim forum. Rozumiem że nie każdy musi być fanem ćwiartki i ścigania się, ale nie trzeba wyjezdzac odrazu z takimi tekstami, tym bardziej pokazywać swoją polskość, że jak komuś się udało, to odrazu trzeba po nim pojechać i próbować mu udowodnić, że zrobił to nieuczciwie czy też w jakimś stopniu nie fair. Krk to kolego jest w Chorwacji, a do Krakorwa jechać nie mam zamiaru, jeśli zobaczę Cię na spocie jakimś, na pewno podejdę i się ustawimy, to masz jak w banku
    Pozdro.

  7. #17
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Co wy wiecie o zabijaniu... E znaczy o jezdzeniu Kto się ustawi z moim 1.6L AKL?! Miazga gwarantowana! W koncu mam 5 znaczkow RS6!

    Wiecie cos, temat to bagno, a kazdy kolejny wpis ciągnie go na dno. Ja sie dolaczam i staram zrownac poziom

    DO KOSZA TO!

  8. #18
    nerfy's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Nie ja to bagno rozpocząłem, chciałem tylko pokazać jaki potencjał drzemie w lekkiej i żwawej A trójeczce A że się zleciało stado hejterów... no cóż.

  9. #19

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    opolskie
    Auto
    Seat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    43 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    nerfy masz gdzies wykres swojej furmany , chetnie oblukamy sobie
    Temat rzeka i kolejna afera

  10. #20
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    przepraszam, faktycznie sie nie znam

    wszystko co pisalem to z czystej zazdrosci, tez chcialbym tak killowac eski

    zadnym autem nigdy nie jezdzilem, ani tt, ani s3, tata mi tylko resoraki czasem
    kupuje, chcociaz chyba sie przerzuce na pociagi Tomka i przyjaciele.

    ide tvn24 wlaczyc, zmiana warty nastepuje, coraz lepsi znawcy na tym forum sie pojawiaja, moze beda sie udzialac rzeczowo tez a nie tylko farmazony wypisywac

    end
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •